Jump to content

Selena_milf 0730.967.184 💋

Recommended Posts

• Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Disponibila dragilor. Pozele sunt din locatie.  Va îmbrățișez cu drag! 💋

Buna baieti !! Disponibila de maine la voi in oras. Voi fii disponibila cateva zile. Sper ca fiecare intalnire dintre noi sa o transformam intr-o amintire frumoasa !! Sa va spun cate ce

Poze noi dragilor  O săptămână minunata tuturor! 💋

Posted Images

Acum 2 minute, andreea8 a spus:

PS. Stau la garsoniera, nu apartament. 

Și sigur noi,, curvele " suntem mai curate decât proasta care te-a luat acasă. Prostii trag la prosti și nu cred ca o femeie cu materie cenușie activa ar sta cu un agramat și un nesimțit ordinar! 

Te aștept să îți dau o tigaie în meclă să îți zboare gunoiul din cap! 

Dacă ești asa tare în papagal, fi și când vizitezi vreo femeie, dar tu ai papagal doar pe forum că în rest ești miel probabil!  Îți e frica și de umbra ta! 

Nu iti dau inportanta...nu am ce vb cu o mizerabila🤣 app eu la tine am fost doar sa iti dau m.... Asa ca inghite in sec 😉

• Minus 1

absolut fermecatoare domnita.. mergem noi si pe marte dupa dansa 😁                                                                                                

• Mersi 1
Acum 5 ore, leonidassss1 a spus:

Nu iti dau inportanta...nu am ce vb cu o mizerabila🤣 app eu la tine am fost doar sa iti dau m.... Asa ca inghite in sec 😉

Cocosel, tu mergi cu banii calculati? De nu iti mai rămâne si de un bic sa te epilezi acasa?? Vezi ca o crema e 12 lei. Si te tine mai mult si nu te iriti asa tare. In alta ordine de idei, rămâi pe laba ca nu mai prezinti credibilitate. 

• Like 1
1 oră în urmă, lancerevo a spus:

Cocosel, tu mergi cu banii calculati? De nu iti mai rămâne si de un bic sa te epilezi acasa?? Vezi ca o crema e 12 lei. Si te tine mai mult si nu te iriti asa tare. In alta ordine de idei, rămâi pe laba ca nu mai prezinti credibilitate. 

Gest!

• Like 1
Acum 21 ore, lancerevo a spus:

Salut numai dau cu hate ca nu are rost!!! Ai nr de telefon in anunt, hai sa ne cunoastem sa vedem daca nu am bani nici de un big 😉 Nu am sa mai postez nimic aici...am mai zis o si am zis hai ca na.. Nu ma mai interesaza absolut nimic, o sa merg la fetele la care ne cunoaștem de mult timp. Cu cele noi nu ma mai risc😉 O seară buna tuturor

• Minus 1
La 29.04.2021 la 20:25, lancerevo a spus:

Nu ești genul meu.

Atunci marș in pula mea de flămând si nu te mai baga in seama de saracia pământului!! Nu conoasteti omul si sariti pe el...ba mor cu astia ca voi... Imi place ca prosti ca voi imi dau valoare😉

Acum 7 ore, leonidassss1 a spus:

Atunci marș in pula mea de flămând si nu te mai baga in seama de saracia pământului!! Nu conoasteti omul si sariti pe el...ba mor cu astia ca voi... Imi place ca prosti ca voi imi dau valoare😉

Iti dam ce a taiat Ciomu. Nu ai tu educatia necesara pentru a primi valoare

• Like 1
  • 2 weeks later...