Sari la conținut

Angeluss 0746916695


Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
Acum 1 minut, xxx1969 a spus:

Lasa-l dracu de non stop ce scriu fetele în declarație merg la tata sa-i duc medicamente? Nu mai zic vorba Adelinei : futi non stop ? 

Aici e vorba de katerincă....sau expeiment social... . Nu mai da apă la moară că n-ai cui și nici de ce. E off topic din punctul meu de vedere.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

NU ESTE CATERINCA DELOC.ȘI POT SA FUT NON STOP FIIND CA EU MA PĂSTREZ PNTR DOAMNE. ASTA AM SI SPUS CA AM FACUT PREGĂTIRE *YOGA* SI AM ÎNVĂTAT CUM SA CONTROLEZ ENERGIILE.EU DE MAI BINE DE 1 AN NU FINLIZEZ MA PSTREZ PUR.NU ELIMIN ESENTA. ASA POT FACE CAND DORESC SEX SI CAT DORESC

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
Acum 23 minute, Angeluss a spus:

NU ESTE CATERINCA DELOC.ȘI POT SA FUT NON STOP FIIND CA EU MA PĂSTREZ PNTR DOAMNE. ASTA AM SI SPUS CA AM FACUT PREGĂTIRE *YOGA* SI AM ÎNVĂTAT CUM SA CONTROLEZ ENERGIILE.EU DE MAI BINE DE 1 AN NU FINLIZEZ MA PSTREZ PUR.NU ELIMIN ESENTA. ASA POT FACE CAND DORESC SEX SI CAT DORESC

🤪🤪🤪cum zici tu my friend....sau nai bine zis doctor LOVE, guru, leul femeilor ...😲😲😲

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
1 hour ago, Angeluss said:

NU ESTE CATERINCA DELOC.ȘI POT SA FUT NON STOP FIIND CA EU MA PĂSTREZ PNTR DOAMNE. ASTA AM SI SPUS CA AM FACUT PREGĂTIRE *YOGA* SI AM ÎNVĂTAT CUM SA CONTROLEZ ENERGIILE.EU DE MAI BINE DE 1 AN NU FINLIZEZ MA PSTREZ PUR.NU ELIMIN ESENTA. ASA POT FACE CAND DORESC SEX SI CAT DORESC

Asa, acum incearca si in limba romana. Daca futi cum scrii, ai o problema.

Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0
Acum 3 ore, Angeluss a spus:

NU ESTE CATERINCA DELOC.ȘI POT SA FUT NON STOP FIIND CA EU MA PĂSTREZ PNTR DOAMNE. ASTA AM SI SPUS CA AM FACUT PREGĂTIRE *YOGA* SI AM ÎNVĂTAT CUM SA CONTROLEZ ENERGIILE.EU DE MAI BINE DE 1 AN NU FINLIZEZ MA PSTREZ PUR.NU ELIMIN ESENTA. ASA POT FACE CAND DORESC SEX SI CAT DORESC

Da mai Angheluș, noi te credem ca faci sex mult, dar totuși, nu te ustura?

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești
La 25.03.2021 la 20:39, danni1974 a spus:

Asa, acum incearca si in limba romana. Daca futi cum scrii, ai o problema.

PAI MARS LA CATEDRA CE CAUTI PE TOPIC DL PROFESOR? NU AM MAI INTRAT PE TOPIC DE SILA.NU AVETI RESPECT NICI CAT NEGRU SUB UNGHIE PACAT .SUNTEM OAMENI! LASTI-MA PE MINE IN PROSTIA MEA SI VEDETI-VA DE TREABA VOASTRA CA NU AM CERUT PAREREA NIMANUI .FTELE STU UNDE MA GASESC.PENTRU CINE NU CREDE CHIAR IMI MERGE DE AIA NICI NU AM MAI PUBLICAT PE TOPIC .FIIND CA M-AU SUNAT .NU MA IMBOGATESC DAR SUNT MULTUMIT .FAC CAT S IMI CASTIG EXISTENTA.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...