Sari la conținut

Deea ❤


Postări Recomandate

Buna dragi mei de maine voi fi disponibilă la voi in oras pentru câteva zile ! Va astept cu drag sa ne simtim bine impreuna 

SERVICII 

150 de lei finalizarea 

250 de lei ora 

●Oral protejat/neprotejat in functie de igienă 

●Normal protejat 

●ffinalizarea orală im functie de igienă 

●Masaj Si alte fantezii 

● FK in functie de igienă și în funcție de chimia dintre noi 

Va pup si va astept cu drag 😘

 

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Am trecut si eu pe la deea, desi am ramas si m-am simtit bine as vrea sa zic totusi aici ca pozele sunt reale dar sunt parca in unghiuri avantajoase.

Este intradevar mai grasuta, insa ceva mai mult decat m-ar face sa cred din poze. Nu stiu nici sa aproximez greutatea asa ca nu o sa o fac. La aspect per total nu prea ar fi de revenit. 

Am spus ca m-am simtit bine pentru ca e destul de pro-client, vorbeste frumos zambeste nu pare sa fie pe graba si am apreciat comportamentul. Aspectul e mai greu de intretinut, dar caracterul nu. Si se observa in Deea ca este o persoana de traba. Acum cat catareste asta pentru fiecare difera de la om la om pentru ca in cazul meu daca dau de cineva care e pe graba si/sau nesimtita, mai bine plec acasa. 

Preturile sunt cum a spus, dar mi s-ar parea mai corect un 100/200 pentru ca am cunoscut fete, care aratau mai bine si erau la fel de dragute. 

Link spre comentariu

Din motive personal nu pot pune poze cu fata !  Fiecare fata este liberă sa își pună prețurile după cum doresc ... țin sa cred ca la serviciile care le ofer prețul este unul corect ... din punct de vedere fizic aici depinde ai de gustul fiecăruia ... nu pot fi pe placul tuturor 😘 

Link spre comentariu
La 14.03.2021 la 15:40, deeadede a spus:

Mâine voi atașa pozele cu mine 

Ce te a făcut sa te răzgândești, de nu mai pui pozele cu fata?? Și vreun coleg care a vizitat o sa spună cum prestează.  Serviciile sunt asenanatoare calitativ sa zicem ca ale fetelor care sunt fruntașe în TGV  Diana, Delia și mai nou Sarah??? Ca are aceleași tarife

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
1 hour ago, john71 said:

Ce te a făcut sa te răzgândești, de nu mai pui pozele cu fata?? Și vreun coleg care a vizitat o sa spună cum prestează.  Serviciile sunt asenanatoare calitativ sa zicem ca ale fetelor care sunt fruntașe în TGV  Diana, Delia și mai nou Sarah??? Ca are aceleași tarife

Serviciile as zice da, am zis e pro-client mi-a parut draguta dupa caracter. Problema e ca nu arata ca ele. Totusi cand m-am dus la Sarah asa rece si grabita a fost nu mi-a lasat deloc o impresie buna.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...