Sari la conținut

Nico noua Universitate 🥰❤️0720959082


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 16 ore, Antoniaelena a spus:

CAD11925-EF78-4BA0-AB49-C804FE0F9A93.jpeg

C70ADCE0-B0A0-4248-BC49-0D51680DEB29.jpeg

Da ce curajoase au fost pozele ne ai aratat un pic din bucatarie si o usa😁 fine ce sa zic. Dar parca am vrea sa vedem tate, pzda, cur...dsca nu e cu suparare venim la f..tut nu la inchiriat ap.😁😚

  • Like 2
Link spre comentariu
On 3/25/2021 at 12:40 PM, Stefanut161 said:

Hello guys , tocmai ce am trecut azi pe la nico, este o Tipa cu forme si arata super bine care m a lasat masca cu urmatoarele.

1. Relationare ok 

2. Foarte comunicativa si sociabila 

3. La capitolul oral baieti 10+ (Oral neprotejat)

4.Sanii sunt moi nu sunt mari sunt ca niste pere si fundu mare si tare 

5.Pasarica clean

Am sa revin cu drag , am uitat sa mentionez ca nu a fost deloc pe graba am stat 26 27 de minute .

Ti-a pus cronometrul de ai stiut cu exactitate cate minute ai stat ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salutare futangii! 


Am fost și eu la Nico, aseara Apartamentul este securizat cu camere sialarma, așa ca eram indecis, ma așteptam sa fie cuib si am cerut doar o tragere de 150 RON , iar daca e bine continuam si achit diferenta.  Mi-a cerut sa platesc in avans, m-am conformat. Face bine oralul, dar nu ii place sa simta lubrifiant natural in gura, iar despre finalizare orala, a spus  ca nu a facut niciodata, nici ea, nici colega Deea. Grabita sa trecem la normal, am spus ca nu imi place sinteticul cauciuc, si sa continuam cu oral neprotejat. Din nou deranjata ca ma excit si curge si nu poatecontinua. Am intrebat daca poate termina Deea. Da dar te costa inca o tragere ca oricum 20 min cat ne-am jucat, a fost timpul pentru cei  150 RON.

Am plecat in alta locație unde am maifost si aveam garantia ca m-a voi descarca frumos, iar pe aici nu mai trec in veci.

De evitat pentru trageri scurte, cred ca ofera serviciile acestea doar pentru minim 60 min, adica de la 250 RON in sus.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 16719
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
On 4/23/2021 at 3:43 PM, Antoniaelena said:

Up, de azi noua oferta 100 fin 200 ora. Oral si normal

Oral neprotejat 50 extra . Va asteptam atat eu cat si colega Deea2001

Pai si care este diferenta!!??inainte era 150 cu 250 cu ON si acu este 100 cu 200 si 50 ron ON.

App ON este 50/fin sau toata ora??

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 13 ore, sexlover30 a spus:

 

Salutare futangii! 


Am fost și eu la Nico, aseara Apartamentul este securizat cu camere sialarma, așa ca eram indecis, ma așteptam sa fie cuib si am cerut doar o tragere de 150 RON , iar daca e bine continuam si achit diferenta.  Mi-a cerut sa platesc in avans, m-am conformat. Face bine oralul, dar nu ii place sa simta lubrifiant natural in gura, iar despre finalizare orala, a spus  ca nu a facut niciodata, nici ea, nici colega Deea. Grabita sa trecem la normal, am spus ca nu imi place sinteticul cauciuc, si sa continuam cu oral neprotejat. Din nou deranjata ca ma excit si curge si nu poatecontinua. Am intrebat daca poate termina Deea. Da dar te costa inca o tragere ca oricum 20 min cat ne-am jucat, a fost timpul pentru cei  150 RON.

Am plecat in alta locație unde am maifost si aveam garantia ca m-a voi descarca frumos, iar pe aici nu mai trec in veci.

De evitat pentru trageri scurte, cred ca ofera serviciile acestea doar pentru minim 60 min, adica de la 250 RON in sus.

Iti multumesc pentru recenzie, te rog sa fii un domn si sa nu ma mai vizitezi, o zi frumoasa! 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...