Sari la conținut

Reguli de cacat


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 11 minute, EuVsVoi a spus:

Ce pagina paci este asta baieti ? Cum puteți sta pe o pagina unde trebuie sa aștept 3/5 min pentru a face o noua căutare, imi aduce aminte de epoca de piatra ...

P.S. pagina de 2 lei 

cu un cont platit nu mai astepti!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 7 minute, EuVsVoi a spus:

Trebuie sa fi prost sa plătești pentru o pagina primitiva ca aceasta ... iar eu nu sunt , dar mersi de sfat 

Lasa-ne, lasa-ne! 
Ca ne-ai plictisit... 
Lasa-ne, lasa-ne! 
Ca ne-ai pacalit... 

Lasa-ne, lasa-ne! 
Ca ne-ai omorat
Lasa-ne, lasa-ne! 
Ca ne-ai plic-ti-sit...

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 21 ore, 2peu_2peu a spus:

Lasa-ne, lasa-ne! 
Ca ne-ai plictisit... 
Lasa-ne, lasa-ne! 
Ca ne-ai pacalit... 

Lasa-ne, lasa-ne! 
Ca ne-ai omorat
Lasa-ne, lasa-ne! 
Ca ne-ai plic-ti-sit...

Saracul nu poate dormi noapte ! 

Aproape ca îmi este mila de tine ...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salut!

Eu am crezut că așteptarea dintre căutări e o metodă de protecție a saitului împotriva unor abuzuri din partea utilizatorilor neînregistrați. Nu mică mi-a fost mirarea să observ că și după ce mi-am făcut cont trebuie să aștept 3 minute între căutări.

Chiar aș dori să știu exact ce trebuie să fac ca să scap de timpii de așteptare dintre căutări. Sunt nou pe sait.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
On 3/15/2021 at 6:54 PM, EuVsVoi said:

Trebuie sa fi prost sa plătești pentru o pagina primitiva ca aceasta ... iar eu nu sunt , dar mersi de sfat 

Cel care te-a sfatuit este prost dar nu plateste. Ii sfatuie insa pe altii. Este sarac ... cu duhul.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
La 17.03.2021 la 0:40, Nhilist a spus:

Salut!

Eu am crezut că așteptarea dintre căutări e o metodă de protecție a saitului împotriva unor abuzuri din partea utilizatorilor neînregistrați. Nu mică mi-a fost mirarea să observ că și după ce mi-am făcut cont trebuie să aștept 3 minute între căutări.

Chiar aș dori să știu exact ce trebuie să fac ca să scap de timpii de așteptare dintre căutări. Sunt nou pe sait.

Sa le dai bani :)))) asta vor , nu se multumesc cu faptul ca au încă un membru , vor ca acel membru sa le dea bani periodic pentru a scăpa de acel timp stupid si bagat cu japca pt a șantaja lumea , patetic ...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
La 17.03.2021 la 0:40, Nhilist a spus:

Salut!

Eu am crezut că așteptarea dintre căutări e o metodă de protecție a saitului împotriva unor abuzuri din partea utilizatorilor neînregistrați. Nu mică mi-a fost mirarea să observ că și după ce mi-am făcut cont trebuie să aștept 3 minute între căutări.

Chiar aș dori să știu exact ce trebuie să fac ca să scap de timpii de așteptare dintre căutări. Sunt nou pe sait.

bosss...după participare.Ideea acestui forum este INFORMARE si INDRUMARE. Te-ai inscris ,bv, bine ai venit. Esti ofensat ca trebuie sa stai 3 min intre cautari🤔. Pai doar ce ai venit vrei totul pe tavă?.

te safatuiesc sa achizitionezi premium!

  • Like 4
Link spre comentariu

Dupa ce ca ii faceti trafic pe site ca sa-l poate vinde cat mai scump la curve, acum va mai pune si la plata. Culmea, unii prosti se mai si bucura.
Traiti cu iluzii de informare. Cacat, singurele informate sunt curvele. Bun, macar pana acum se putea spune ca cine plateste (adica ele) are dreptul. (Chit ca si aia cam schioapata, fara curvari nu ar fi interesata nici o curva de acest site. Ia nu mai scrieti jumate de an absolut nimic, sa vezi cum isi baga pestele virtual care intretine acest site pula in cur si se duce in mamica-sa.) Dar lacomia nu mai cunoaste limite, acuma pe langa munca care o depuneti (si inca in defavoarea voastra) sa mai si platiti.

Concluzie: sunt destui prosti cu care ii merge.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...