Sari la conținut

A fost cineva, păreri ceva?


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost eu de vreo 2 ori. Prima data la Flamingo a doua oara pe langa targ. Schimba locatia destul de des, in general pe la pensiuni. Are cativa ani de meserie.

Experienta a fost ok, nu te da pe spate, nu se lipeste de tine, dar nici nu sta cu ochii pe ceas sa te dea afara.

Ca varsta este trecuta de 30 de ani, dar arata ok la corp.

Daca ar fi sa dau note:

Locatii: 5

GFE: 4

Oral: 7-8

Normal: 7-8

Concluzia este ca daca nu ai prima si a doua varianta libera, la care stii ca te duci sa te simti bine, in loc de o laba merge si aceasta "Sexy girl".

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arges
  • Oras:Arges

Eu am fost de cateva ori la ea (5 6 ori ) si am fost multumit , nu am stat decat cate o finalizare deoarece am fost pe graba tot timpul , dar se comporta ok , nu te grabeste , oralul il face si neprotejat , normalul doar protejat , si la pretul de 80 finalizarea 150 h este foarte ok , altele cer 150 pe finalizare si atunci te grabeste si se comporta urat👍

Link spre comentariu

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
La 17.03.2021 la 15:59, paulo11 a spus:

Eu am fost de cateva ori la ea (5 6 ori ) si am fost multumit , nu am stat decat cate o finalizare deoarece am fost pe graba tot timpul , dar se comporta ok , nu te grabeste , oralul il face si neprotejat , normalul doar protejat , si la pretul de 80 finalizarea 150 h este foarte ok , altele cer 150 pe finalizare si atunci te grabeste si se comporta urat👍

La toți confrați care întrebă, s-a specificat finalizarea și ora, adică prețurile.... Dacă sunteți curioși de dameză mergeți la ea... .

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...