Sari la conținut

Bună noua la voi in oras 0758902924


Postări Recomandate

mai gresese omul.. hai nu mai da-ti cu hate in el...nu aveti si voi compasiune?....

inspire.. eu cred.. ca baietii se vor opri din hatereala asta... atata timp cat si tu vei fi baiat fain.. (cum ai dat dovada cu mine).. si te vei calma cu ura asta.. si cu minusareala aiurea.. drept dovada ca se poate.. ai un 👍 de la mine pt ca ai recunoscut greseala... cine mai contribuie?

  • Mersi 1
Link spre comentariu

ultimul offtopic aici...pentru mine..

nu va cunosc pe nici unul.. nu va stiu  hatereala.. si nici nu ma intereseaza..

daca voi nu incetati.. nici el n-o s-o faca.. e o chestie psihologica.. si cred ca majoritatea dintre voi aveti capacitatea sa intelegeti ce vreau sa zic.. asa ca opriti-va voi.. sau macar diminuati war-ul asta cu el...

sunt un om calm.. pus pe caterinca mai non stop.. dar pot aduce jihadul in oras.. inspire a inteles ( sper).. ca e bine sa fim "prieteni".

asa ca lasa-ti familiile in pace.. indiferent  ale cui sunt.. aveti war-ul vostru.. ..

change begins with you....

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brațul Orion
  • Oras:Brațul Orion

 

Acum 15 minute, _sahy_ a spus:

ultimul offtopic aici...pentru mine..

nu va cunosc pe nici unul.. nu va stiu  hatereala.. si nici nu ma intereseaza..

daca voi nu incetati.. nici el n-o s-o faca.. e o chestie psihologica.. si cred ca majoritatea dintre voi aveti capacitatea sa intelegeti ce vreau sa zic.. asa ca opriti-va voi.. sau macar diminuati war-ul asta cu el...

sunt un om calm.. pus pe caterinca mai non stop.. dar pot aduce jihadul in oras.. inspire a inteles ( sper).. ca e bine sa fim "prieteni".

asa ca lasa-ti familiile in pace.. indiferent  ale cui sunt.. aveti war-ul vostru.. ..

change begins with you....

 


Vad ca esti mutat virtual aici in Oradea mai sahy. Ai timp destul sa dai cu parerea.
Poate vad si vreo recenzie la vreo fata ce activeaza pe aici, ca de vorbăraie eu m-am cam săturat.

PS: poti sa-mi dai minusuri cat poftesti, ma doare fix in crapatura curului de ele

Link spre comentariu
Acum 9 minute, dlb_reloaded a spus:

 


Vad ca esti mutat virtual aici in Oradea mai sahy. Ai timp destul sa dai cu parerea.
Poate vad si vreo recenzie la vreo fata ce activeaza pe aici, ca de vorbăraie eu m-am cam săturat.

PS: poti sa-mi dai minusuri cat poftesti, ma doare fix in crapatura curului de ele

minus pt faptul ca ii aduci familia la unu in discutie.. fie el cel mai prost..alienat..sau cum vrei tu... dar pt ca te cobori la nivelul asta,,  esti diferit de el?..

ma simt bine in oradea.. vrei sa stii si cu ce scop?... unii (unele) au inteles... nu deeutza69?.. 😜..

va salut din departare..🤭( ma intorc in sat la mine.. daca  "tipati pe mine")..🤣

seara faina!

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Brațul Orion
  • Oras:Brațul Orion

Pana ajungi tu sa vizitezi vreo fata in Oradea, chiar si pe titulara acestui topic, mai curge multa apa pe Cris.
Mai degraba o sa-i livrez eu-omul mai direct- banii, in schimbul unei ore de placeri. 

Tu, in schimb, poti ramane la stadiul de avocat al curvelor, fish wannabe, sau spargator de seminte milionar in timp.

PS Sa nu uiti sa le trimiti inimioare.

  • Haha 1
Link spre comentariu

Acum 39 minute, rocco s a spus:

Si inspire era monument de prostie, in diversele lui reincarnari, dar sahy asta il depaseste!

Amenintari de astea puerile nu am mai auzit din clasa a V a :)))

daca nu stii ce discutii am avut cu el in privat, si ce a comis baiatu...la ce iesi tu sa-ti dai cu parerea despre mine?

abtine-te.. nu erai nici macar implicat pe subiect.. si acum deja e de domeniul "trecut"..

asa  ca cauta-ti alt subiect!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...