Sari la conținut

Cătălina_0737409716


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 4 ore, adrian220649 a spus:

Bună!Mai multe detalii nu ne dai și nouă?

Sigur! Astăzi nu o sa am un program lung , lucrez pana la 20:00 . 
  Serviciile aceleași adică ; oral , normal ( protejat ) , sărutări corporale , preludiu , masaj , diferite poziții ... pentru mai multe detalii contactați-ma 

Nu răspund la sms , nr privat .. mulțumesc !😊

  • Like 1
Link spre comentariu
3 minutes ago, Catalina4211 said:

Sigur! Astăzi nu o sa am un program lung , lucrez pana la 20:00 . 
  Serviciile aceleași adică ; oral , normal ( protejat ) , sărutări corporale , preludiu , masaj , diferite poziții ... pentru mai multe detalii contactați-ma 

Nu răspund la sms , nr privat .. mulțumesc !😊

Care Catalina esti?

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
Acum 30 minute, Catalina4211 a spus:

Sigur! Astăzi nu o sa am un program lung , lucrez pana la 20:00 . 
  Serviciile aceleași adică ; oral , normal ( protejat ) , sărutări corporale , preludiu , masaj , diferite poziții ... pentru mai multe detalii contactați-ma 

Nu răspund la sms , nr privat .. mulțumesc !😊

unde ai locatia 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 6 minute, alexx2020 a spus:

 

Da pot spune și aici , dar aceasta platforma nu este de messanger cred eu .  Dar pentru ca sunt o fata intelegatoare pot spune și adresa , dar nu as dori sa ma trezesc cu persoane ,,dubioase” care sa ma sune și sa îmi adreseze înjuri sau alte evenimente neplăcute . Mulțumesc ! 😊 

Brazda in zona CAS(casa de asigurări de sănătate ) . 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 47 minute, Catalina4211 a spus:

Da pot spune și aici , dar aceasta platforma nu este de messanger cred eu .  Dar pentru ca sunt o fata intelegatoare pot spune și adresa , dar nu as dori sa ma trezesc cu persoane ,,dubioase” care sa ma sune și sa îmi adreseze înjuri sau alte evenimente neplăcute . Mulțumesc ! 😊 

Brazda in zona CAS(casa de asigurări de sănătate ) . 

Încerc să dau de tine dar nu răspunzi, poate ești ocupata. Numărul se termina 921.Voiam să stabilim o întâlnire pentru mâine dacă se poate. 

Link spre comentariu
Acum 28 minute, adrian220649 a spus:

Încerc să dau de tine dar nu răspunzi, poate ești ocupata. Numărul se termina 921.Voiam să stabilim o întâlnire pentru mâine dacă se poate. 

asta e numarul lui catalina 0737409716 sper sa nu fii un miscar sau sa fii cine va din ăia care o suna sa o injura la telefon

Link spre comentariu
Acum 2 ore, Catalina4211 a spus:

Da pot spune și aici , dar aceasta platforma nu este de messanger cred eu .  Dar pentru ca sunt o fata intelegatoare pot spune și adresa , dar nu as dori sa ma trezesc cu persoane ,,dubioase” care sa ma sune și sa îmi adreseze înjuri sau alte evenimente neplăcute . Mulțumesc ! 😊 

Brazda in zona CAS(casa de asigurări de sănătate ) . 

multumesc pentru raspuns 

Link spre comentariu
5 hours ago, Catalina4211 said:

Ahaaaa. Esti frumusetea aia pe care mama natura a pus un corp Dumnezeiesc si un chip angelic, dar din pacate si un caracter neserios. Spor la futut, tovarasi, daca nu va da teapa 😉!

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...