Sari la conținut

Cătălina_0737409716


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 20 ore, robi29 a spus:

Ahaaaa. Esti frumusetea aia pe care mama natura a pus un corp Dumnezeiesc si un chip angelic, dar din pacate si un caracter neserios. Spor la futut, tovarasi, daca nu va da teapa 😉!

Hai sa o lămurim și sa clarificam , într-un fel aveți și voi dreptate dar și eu le am pe ale mele . Nu fac intenționat sa dau ,,Tepe” sau cum le numiți voi , îmi pare nespus de rău pentru fiecare dintre voi in parte .. am și eu ca fiecare unele momente in care mi se declanșează o depresie , nu pot sa vina omul pe USA și sa ma găsească in stări nepotrivite pentru ca nu pot permite eu asta .. câteodată am perioade in care nu pot sa primesc pe nimeni și am intenția sa lucrez dar pe urma am o teama și încep sa nu ma pot controla ... îmi pare rău pentru drumurile pe care le-ați suportat din pricina mea . 

Link spre comentariu
  • Oras:Ubicuu
  • Oras:Ubicuu
Acum 3 ore, Catalina4211 a spus:

Hai sa o lămurim și sa clarificam , într-un fel aveți și voi dreptate dar și eu le am pe ale mele . Nu fac intenționat sa dau ,,Tepe” sau cum le numiți voi , îmi pare nespus de rău pentru fiecare dintre voi in parte .. am și eu ca fiecare unele momente in care mi se declanșează o depresie , nu pot sa vina omul pe USA și sa ma găsească in stări nepotrivite pentru ca nu pot permite eu asta .. câteodată am perioade in care nu pot sa primesc pe nimeni și am intenția sa lucrez dar pe urma am o teama și încep sa nu ma pot controla ... îmi pare rău pentru drumurile pe care le-ați suportat din pricina mea . 

Daca nu ești împăcată cu ceea ce faci, poate ar fi mai bine sa renunți. Cel puțin pentru o perioadă... Daca spui adevărul și nu cred că are vreun sens sa nu îl spui, te cam joci cu focul și te poți arde rău. Ar trebui sa te ocupi mai mult de stările tale psihice, poate ar fi bine sa apelezi un psiholog. Tu îți știi evoluția, daca e spre bine sau spre râu, iar daca nu e spre bine, ia masuri. Tu simți doar efecte, simptome, cauzele contează și pe ele trebuie sa mergi.

  • Like 3
Link spre comentariu
3 hours ago, Catalina4211 said:

Hai sa o lămurim și sa clarificam , într-un fel aveți și voi dreptate dar și eu le am pe ale mele . Nu fac intenționat sa dau ,,Tepe” sau cum le numiți voi , îmi pare nespus de rău pentru fiecare dintre voi in parte .. am și eu ca fiecare unele momente in care mi se declanșează o depresie , nu pot sa vina omul pe USA și sa ma găsească in stări nepotrivite pentru ca nu pot permite eu asta .. câteodată am perioade in care nu pot sa primesc pe nimeni și am intenția sa lucrez dar pe urma am o teama și încep sa nu ma pot controla ... îmi pare rău pentru drumurile pe care le-ați suportat din pricina mea . 

Draga mea, Catalina! Fiecare din noi avem zile mai bune si mai putin bune. Noi ca si clienti daca facem o programare si nu o respectam fara sa anuntam, suntem catalogati drept clienti tepari si neseriosi. Cam asa se intampla si de partea cealalalta. In ceea ce te priveste, cred ca daca ai fi putin mai comunicativa ai reusi sa iti faci un cerc restrans si serios care sa iti asigure un venit frumos si stabil. Eu personal te-am vizitat o singura data. Mi-a placut ce am vazut, insa atitudinea m-a facut sa nu iti mai calc pragul. Poate te-am prins eu in acele zile despre care povestesti, sau pur si simplu n-am fost eu pe placul tau. A trecut mult timp de atunci si poate s-au schimbat multe. Totusi, asa cum reusesti sa iti faci timp sa postezi pe forum atunci cand revii in oras si ai nevoie de noi, cred ca nu e greu sa gasesti 1 minut sa anunti atunci cand esti indisponibila. In felul asta scutesti multi oameni de drumuri inutile si sa gandeasca despre tine ca esti neserioasa. Sunt oameni care isi permit o vizita doar la ora programata, iar daca tu le dai teapa, le-ai futut universul. Multa bafta!!

  • Like 5
  • Minus 5
Link spre comentariu
Acum 57 minute, unscarred a spus:

Daca nu ești împăcată cu ceea ce faci, poate ar fi mai bine sa renunți. Cel puțin pentru o perioadă... Daca spui adevărul și nu cred că are vreun sens sa nu îl spui, te cam joci cu focul și te poți arde rău. Ar trebui sa te ocupi mai mult de stările tale psihice, poate ar fi bine sa apelezi un psiholog. Tu îți știi evoluția, daca e spre bine sau spre râu, iar daca nu e spre bine, ia masuri. Tu simți doar efecte, simptome, cauzele contează și pe ele trebuie sa mergi.

Eu nu cred că o persoana dacă are o zi mai proasta nu cred că trebuie sa ducă la psiholog Eu cred că or care din noi mai are o zi proasta câteodată tu nu ai avut niciodată o zi mai proasta 

Link spre comentariu
  • Oras:Ubicuu
  • Oras:Ubicuu
Acum 8 ore, matteo2019 a spus:

Eu nu cred că o persoana dacă are o zi mai proasta nu cred că trebuie sa ducă la psiholog Eu cred că or care din noi mai are o zi proasta câteodată tu nu ai avut niciodată o zi mai proasta 

E clar așa cum zici, dar din ce spune Catalina problema e recurenta, nu e vorba de o zi proasta, ci de stări care revin cu o anumită frecvență, anxietate, schimbări incontrolabile de dispoziție și fond depresiv.

Daca situatia nu te afectează, e pasagera, adică poți relaționa bine cu oamenii și poți munci, normal că nu te duci la psiholog, dar ea spune tocmai contrariul, că e afectata și e in imposibilitate sa controleze uneori situația.

  • Like 2
Link spre comentariu
9 hours ago, matteo2019 said:

Eu nu cred că o persoana dacă are o zi mai proasta nu cred că trebuie sa ducă la psiholog Eu cred că or care din noi mai are o zi proasta câteodată tu nu ai avut niciodată o zi mai proasta 

Matteo, permite-mi sa-ti dau un sfat. Pe tastatura, pe langa cifre si litere, mai ai niste semne ( .,?!). Incearca sa le folosesti si pe asta, ca sunt foarte utile. In loc sa-ti irosesti timpul in incercarea de a o fute pe Catalina, mai bine studiaza putin, ca e mai sanatos. Sau daca esti foarte hotarat sa mergi la ea, mergi si roag-o sa faceti o ora de ortografie ca fata asta da dovada de mai multa inteligenta ca tine, nu doar de frumusete. Te salut si nu mi-o lua in nume de rau, dar asta exprimi pe aici!

  • Like 3
  • Haha 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Buna ziua scumpilor ! 🤗

Mulțumesc in primul rând pentru atenția și grija purtată, indiferent de context și scuze dacă nu am mai răspuns la Tell dar nu am lucrat . 
Astăzi ma găsiți de la 15:30 pana la21:00 ( in caz de intervine ceva voi încerca sa anunț ) , dacă mai doriți anumite detalii ma puteți suna sau sa îmi scrieți și in funcție de timp voi încerca sa va răspund . Mulțumesc !😇

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
23 minutes ago, Catalina4211 said:

Buna ziua scumpilor ! 🤗

Mulțumesc in primul rând pentru atenția și grija purtată, indiferent de context și scuze dacă nu am mai răspuns la Tell dar nu am lucrat . 
Astăzi ma găsiți de la 15:30 pana la21:00 ( in caz de intervine ceva voi încerca sa anunț ) , dacă mai doriți anumite detalii ma puteți suna sau sa îmi scrieți și in funcție de timp voi încerca sa va răspund . Mulțumesc !😇

Hai ca usor, usor incepi sa-mi fii pe plac👍!

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
Acum 9 ore, Catalina4211 a spus:

Buna ziua scumpilor ! 🤗

Mulțumesc in primul rând pentru atenția și grija purtată, indiferent de context și scuze dacă nu am mai răspuns la Tell dar nu am lucrat . 
Astăzi ma găsiți de la 15:30 pana la21:00 ( in caz de intervine ceva voi încerca sa anunț ) , dacă mai doriți anumite detalii ma puteți suna sau sa îmi scrieți și in funcție de timp voi încerca sa va răspund . Mulțumesc !😇

buna catalina sti cumva la ce ora incepi maine mie Iași dori sa vin si eu pe la tine

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Buna searaa ! 🤗🤗 

Eu mâine voi începe lucru de la 12:30 (13:00) pana in jurul orei 20:00 . 
 As dori sa Menționez ca voi face și deplasări începând de sâmbătă după-masa , rog sa fie seriozitate ..

Ma-ți întrebat de servicii V-am dat câteva detalii pe la început ( dacă mai doriți ceva ma puteți contacta , in caz ca dorințele voastre sunt acceptabile este contra cost ) . 
Imi puteți pune întrebări dacă doriți sa știți ceva despre service ..😍

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 3 minute, Catalina4211 a spus:

Buna searaa ! 🤗🤗 

Eu mâine voi începe lucru de la 12:30 (13:00) pana in jurul orei 20:00 . 
 As dori sa Menționez ca voi face și deplasări începând de sâmbătă după-masa , rog sa fie seriozitate ..

Ma-ți întrebat de servicii V-am dat câteva detalii pe la început ( dacă mai doriți ceva ma puteți contacta , in caz ca dorințele voastre sunt acceptabile este contra cost ) . 
Imi puteți pune întrebări dacă doriți sa știți ceva despre service ..😍

Bună Cătălina până la ce ora lucrezi azi 

Link spre comentariu

Acum 5 minute, Catalina4211 a spus:

Buna ziua , va doresc o zi superba cu multă caldura in suflet ! 🤗😇
Ma puteți contacta pana la ora 00:00 . 
Abia aștept sa văd cu ce provocări veniți , va pup 😘

Ești tare greu de prins! Mai repede ajung la Iohannis! 😁😁😁 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...