Sari la conținut

Salutare!


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, andi123andi a spus:

Buna dragilor azi am ajuns la voi in oraș!!

Pește prost du-te dracului cu curevele tale de 2 bani, la ce recenzii au Pana ramele tale (blonda și bruneta) pe unde ați fost e clar ca sunteți puși doar pe jecmanit. 

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Ești grămada!!!Sunt femeie nu bărbat și aici la voi se lucrează doar cu POSE false e normal sa

pun și eu poze dale când voi in loc sa mergeți unde e real mergeți la falsuri 😂😂😂Așa ca vezati de treaba ta dacă nu știi sa vb 😏😏🤨🤨

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, andi123andi a spus:

Ești grămada!!!Sunt femeie nu bărbat și aici la voi se lucrează doar cu POSE false e normal sa

pun și eu poze dale când voi in loc sa mergeți unde e real mergeți la falsuri 😂😂😂Așa ca vezati de treaba ta dacă nu știi sa vb 😏😏🤨🤨

Cine o mai înțelege dacă ești femeie sau bărbat, ținând cont ca la Suceava îți faci recenzii ca te-ai vizitat și serviciile sunt foarte bune, numai tu te lauzi ca în rest spune lumea pe acolo ca puți, ești numai pe grabă cu servicii de 2 lei și numai pe tras țeapă. Și ca să îți fac reclama bună pana la capăt atașez și topicul tău din Suceava. 

 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 1 minut, sh.te.futz a spus:

Cine o mai înțelege dacă ești femeie sau bărbat, ținând cont ca la Suceava îți faci recenzii ca te-ai vizitat și serviciile sunt foarte bune, numai tu te lauzi ca în rest spune lumea pe acolo ca puți, ești numai pe grabă cu servicii de 2 lei și numai pe tras țeapă. Și ca să îți fac reclama bună pana la capăt atașez și topicul tău din Suceava. 

 

Ai grijă cu cine te încurci😂😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...