Sari la conținut

Amalia ‼️‼️0720464884


Postări Recomandate

Buna , ma numesc Amalia , am 23 de anișori , sunt bruneta cu ochii căprui , 1,65 înălțime . Sunt o fata cu forme , nu sunt grasa !! 
Imi place sa îmbin utilul cu plăcutul , îmi place sa va îndeplinesc dorințele trupești ! 😘 Sunt o fata cu mult bun simt , curată , sociabilă . 

Ca servicii prestez : OP( ON in funcție de igiena ta ) , normal , 69 , diferite poziții , sărutări pe corp , masaj de relaxare , masaj erotic . 
Preț : 100 lei finalizarea , 200h 

Locația : Taverna Sârbului . 
Fac și deplasări la domiciliu/hotel ! 
Doar un telefon ne desparte ! 😘😘 Va pup și va aștept cu drag in compania mea! 
 

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna seara,

Avand putin timp liber si un caragiale de aruncat pe geam si am nimerit la cine trebuie. Sa incepem cu metoda de contact, whatsapp-ul, a raspuns repede, mi-a insirat serviciile si pretul si am zis sa incerc o fisa(pacat). Ajung la taverna sarbului, o sun, imi spune ca ma suna ea in 2 min(what?), zic nu nu spunemi inspre ce scara ma indret ca e un vant pe la campus de crapa pietrele, ma dirijeaza spre scara de bloc, intru, de la usa ma primeste intr-o tinuta lejera de casa, intru... nu imi place ce vad, dar totusi zic sa incerc...nu am mai aruncat un caragiale pe jos de mult. Il las pe masa si ma dezbrac...ma asez in pat, se dezbraca si ea si sare pe gogu(nu am fost invitat la dush si nici duduia nu a facut in prezenta mea sau inaintea sosirii mele. Incepe cu un oral mecanic, ajutat de mana, banal si o tine asa o vreme pana da semne de oboseala(vreo 7-9 min) dau semne de o partiala erectie si da sa puna caciula, vreau sa termin cat mai rpd si ii spun sa continue cu oralul, inca 2 min la marginea patului si pune caciula...se pune capra pe pat si "dai fraiere ca eu nu am chef" , dau cateva min din cur pana simt un iz si erectia se naruie. Ma sterg rpd cu servetele ma imbrac si rup usa fara sa scot un cuvant.

Si acum notele

Locatie ...6...vai mama ei...o garsoniera intr-un bloc inca in constructie:)))

Oral...4-5...citez un confrate "fara sare si piper" si ajutat mai mult de mana

Normal...4... zero implicare si zero chef de munca

Igiena...vai de capul si nasul meu!

De revenit? Ce gluma buna!

De recomandat? Cine face ca mine, ca mine sa pateasca!

P.S. toate trepadusele cu pasarica au impresia ca daca se apleaca o sa faca saci de bani!

 

  • Like 9
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 13 minute, benzema09 a spus:

Au ieșit toate trepădușele primăvara asta. Eu m-am sictirit deja de câte țepe mi-am luat. 

Deja pestisorii si clonele fetelor care fac foamea se agita ....le pare rau ca unii nu mai pun botul la toate rapandulele ieșite pe piata. Încearcă șa bage bățul prin gard poate mai renunțăm la calitate si mai mergem si la golit buzunarele pentru nimic . Le urez succes ,si eu m-am saturat de tepe asa ca nu  mai marchez de mult la asta.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari
Acum 2 ore, vaporeanul a spus:

Buna seara,

Avand putin timp liber si un caragiale de aruncat pe geam si am nimerit la cine trebuie. Sa incepem cu metoda de contact, whatsapp-ul, a raspuns repede, mi-a insirat serviciile si pretul si am zis sa incerc o fisa(pacat). Ajung la taverna sarbului, o sun, imi spune ca ma suna ea in 2 min(what?), zic nu nu spunemi inspre ce scara ma indret ca e un vant pe la campus de crapa pietrele, ma dirijeaza spre scara de bloc, intru, de la usa ma primeste intr-o tinuta lejera de casa, intru... nu imi place ce vad, dar totusi zic sa incerc...nu am mai aruncat un caragiale pe jos de mult. Il las pe masa si ma dezbrac...ma asez in pat, se dezbraca si ea si sare pe gogu(nu am fost invitat la dush si nici duduia nu a facut in prezenta mea sau inaintea sosirii mele. Incepe cu un oral mecanic, ajutat de mana, banal si o tine asa o vreme pana da semne de oboseala(vreo 7-9 min) dau semne de o partiala erectie si da sa puna caciula, vreau sa termin cat mai rpd si ii spun sa continue cu oralul, inca 2 min la marginea patului si pune caciula...se pune capra pe pat si "dai fraiere ca eu nu am chef" , dau cateva min din cur pana simt un iz si erectia se naruie. Ma sterg rpd cu servetele ma imbrac si rup usa fara sa scot un cuvant.

Si acum notele

Locatie ...6...vai mama ei...o garsoniera intr-un bloc inca in constructie:)))

Oral...4-5...citez un confrate "fara sare si piper" si ajutat mai mult de mana

Normal...4... zero implicare si zero chef de munca

Igiena...vai de capul si nasul meu!

De revenit? Ce gluma buna!

De recomandat? Cine face ca mine, ca mine sa pateasca!

P.S. toate trepadusele cu pasarica au impresia ca daca se apleaca o sa faca saci de bani!

 

Cand practici acest sport "murdar": târffeling sau curvvhunt, tre sa ai niste calitati de curvar, printre care al 7-lea simț (identificarea curvei potrivite care sa-ti ofere ceea ce trebbe: senzatia ca esti mare&tare!, adica magnificent-experience!)

Daca n-ai fler, esti halit in BaltaNamoloasa de numeroasele "Gorgone - vanzatoare de neplaceri"!

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 2 ore, vaporeanul a spus:

Buna seara,

Avand putin timp liber si un caragiale de aruncat pe geam si am nimerit la cine trebuie. Sa incepem cu metoda de contact, whatsapp-ul, a raspuns repede, mi-a insirat serviciile si pretul si am zis sa incerc o fisa(pacat). Ajung la taverna sarbului, o sun, imi spune ca ma suna ea in 2 min(what?), zic nu nu spunemi inspre ce scara ma indret ca e un vant pe la campus de crapa pietrele, ma dirijeaza spre scara de bloc, intru, de la usa ma primeste intr-o tinuta lejera de casa, intru... nu imi place ce vad, dar totusi zic sa incerc...nu am mai aruncat un caragiale pe jos de mult. Il las pe masa si ma dezbrac...ma asez in pat, se dezbraca si ea si sare pe gogu(nu am fost invitat la dush si nici duduia nu a facut in prezenta mea sau inaintea sosirii mele. Incepe cu un oral mecanic, ajutat de mana, banal si o tine asa o vreme pana da semne de oboseala(vreo 7-9 min) dau semne de o partiala erectie si da sa puna caciula, vreau sa termin cat mai rpd si ii spun sa continue cu oralul, inca 2 min la marginea patului si pune caciula...se pune capra pe pat si "dai fraiere ca eu nu am chef" , dau cateva min din cur pana simt un iz si erectia se naruie. Ma sterg rpd cu servetele ma imbrac si rup usa fara sa scot un cuvant.

Si acum notele

Locatie ...6...vai mama ei...o garsoniera intr-un bloc inca in constructie:)))

Oral...4-5...citez un confrate "fara sare si piper" si ajutat mai mult de mana

Normal...4... zero implicare si zero chef de munca

Igiena...vai de capul si nasul meu!

De revenit? Ce gluma buna!

De recomandat? Cine face ca mine, ca mine sa pateasca!

P.S. toate trepadusele cu pasarica au impresia ca daca se apleaca o sa faca saci de bani!

 

M-am amuzat teribil..nu de tine sau de faptul ca ai aruncat banii pe geam ci de situatia in sine prin care am trecut si eu de cateva ori :)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Salut,

Tot eu...mai am ceva de adaugat...zice ca nu e grasa....dupa standardele mele e...si cu sanii mici...e oarecum ciudat...are un caine...sau mai bine zis...stiti genu de caine de poarta homosexualii in poseta? Ala e ...arata ca jucaria aia de da cap pe bordu la tir !! si cand am intrat a cazut din pat intre pat si perete si ce credeti...panica :)))

Cu respect,

Vaporeanul

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...