Sari la conținut

❤Miki --- 0766830393❤


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
19 hours ago, xdick69 said:

cum ati reușit sa mergeti la ea? eu am incercat sa ii dau mesaj pe WhatsApp dar degeaba ca dadea seen dar nu raspundea😩

cred ca si-a dezactivat aplicatia, nu mai apare whatsapp la numarul ala de telefon din titlu.

Link spre comentariu
  • Oras:xxx
  • Oras:xxx
La 17.01.2022 la 21:50, angelmro a spus:

am scris cum am facut programarea. iam scris pe whats up si mia raspuns, altceva nu stiu ce sa iti spun.

Un milog care nici cu degetu pe harta nu știe unde se afla și mai da minusuri se vede ca este din fundu hârtii 🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:xxx
  • Oras:xxx
Acum 3 minute, the.man a spus:

Si eu am incercat in repetate randuri sa ma programez dar fara nici un succes. Intial imi raspunde la primele mesaje dar apoi dintr-o data imi da cu seen si aia e. Nu stiu cum ar trebui sa procedez.

Sunt atatea excorte,nici o sanasa sa te programezi,noi suntem de vine ca le dam satisfacție și insistam sa facem o programare 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

😘Bunăăă drăguților , ce mai faceți?😆😆

După un an sau chiar mai bine 😳 voi avea duminică (23.04.2023 ) o scurtă vizită în Brașov 😁 mai precis 6 zile 🥳🥳 

Nu am mai postat de mult 🤣🤣 s.au schimbat așa multe pe aici.. ( reguli , abonamente , toate prostiile🤣🤣) în fine...

Să vă aduc aminte cine sunt 🤣 în caz că memoria este în concediu🙃

Bună👋 eu sunt Miki😃/Mikișor🤣/Mihaela🤣 hotărâți voi❤ 44-45 kg și alea intrate la apă 🤣înaltă de aproape 1.63 🥰😍 

                               SERVICII

❤SEX NORMAL DOAR PROTEJAT❤

SEX ORAL ( 💢pentru cei ce mă cunosc va rămâne la alegere doar dacă igiena este 100% ok )                   ( dacă nu am avut o întâlnire în trecut nu vă pot spune la alegere pentru că multe persoane se consideră ok jos și să nu avem incidente neplăcute 😘 deci protejat😘)

❤Schimbări de poziții        

 ❤Finalizare pe corp

❤ Fk😎 dacă totul este ok și există acel ceva🤣( deci nu ma întrebați prin mesaje)

❤69

❤masajul de relaxare nici nu trebuie sa îl scriu pentru că este LOGIC😇

❤Footfetish

😏Mna nici nu stiu ce sa mai scriu🤣

( NU ofer anal /CIM)    Mulțuu😘😘

                               200/ fin 30 minute

                               300/o oră

Numărul meu de telefon este același ❤

❤0766830393❤ numărul de telefon este doar pentru wapp nu mai încercați să sunați (NU FUNCȚIONEAZĂ ) 

Locația o voi scrie duminică după ce mă instalez , după ora 13:00 ❤

Mulțumesc 😘 dacă aveți ceva de obiectat nu ezitați să îmi scrieți,  vă pup și ne vedem duminică ❤❤❤

 

 

20230420_191951.png

  • Like 1
  • Inimioara 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
Acum 2 ore, Max011 a spus:

Prin ce alte moduri te putem contacta, cei care nu au WhatsApp (din motive temeinice)? 

Fiind o profesionistă în domeniu ar fi de preferat să oferi alternative, de exemplu aplicația Telegram.

Daca esti futac profesionist, ai telefon separat. Pe care ai si whatsapp

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...
Acum 7 ore, Max011 a spus:

Prin ce alte moduri te putem contacta, cei care nu au WhatsApp (din motive temeinice)? 

Fiind o profesionistă în domeniu ar fi de preferat să oferi alternative, de exemplu aplicația Telegram.

Imi pare rău să te dezamăgesc dar nu mă consider o profesionistă , și nu am alte modalități prin care mă poți contacta pentru că am deja doua cartele în telefon , una cu numărul personal și una cu numărul de germania , nu folosesc telefoane de muncă 🙂

In România vin mai rar , mai mult de distracție😁

Sorry😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Buna seara , acum am reușit să ajung în Brașov imi pare rău pentru cei ce au scris mesaje de dimineață și nu am răspuns 🙏 nu voi răspunde înapoi pentru că nu stiu pe cine deranjez și pe cine nu , rog sa îmi lăsați în mesaj până la ce oră puteți fi contactați sa nu avem probleme 

Locatia mea este pe Ștefan Baciu nr 3 😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Hello, lume! 

Intr-un final am reusit sa ajung si eu la Miki. Cu greu, dar am reusit. I-am scris pe whatsapp si intr-un final m-a programat. Recomandare: insistati pe whatsapp, nu va dati batuti. Merita. Nu este o persoana matinala, deci undeva dupa 12.00 si pana pe seara aveti cele mai bune sanse. Am.inteles ca a avut ceva activitati neprevazute si cateva programari de la clientii mai vechi/fideli care au vebit din alte orase si din cauza asta ar fi fost anumite neintelegeri. 

Este o pasare rara prin Bv, ca vine de 1-2 ori pe an la noi, in rest sta prin afara. 

Revenind la oile noastre, Miki este fix cea din poze. O tipa finuta, slim/skinny (43 kg), cu sani fermi,frumosi si buze marite cat trebuie. La atitudine e diferita de majoritatea fetelor, putin mai directa si vorbareata (ai ce discuta cu ea....motoare/masini, mecanica, .surprinzator).

Am avut parte de un oral neprot fain, nu foarte lung ca durata, dar bine executat. La normal se muleaza pe partener si geme frumos. Nu te simti grabit, nu se uita la ceas si are un gfe bun (nu e genul pse). Poate am avut eu putin noroc de o compatibilitate mai mare.

Locatia e bine pozitionata, dar mai greu cu parcarea. Se fumeaza in bucatarie si te serveste cu apa/suc. Prosoape nu foarte multe, dar m am descurcat. Cadoul e cel mentionat, fara extra uri si costuri ascunse. 

Recomand pt amatori de minione, scufite rosii (are parul roscat) si sani misto. 

Am.inteles ca vineri seara ne paraseste si nu stie cand va reveni la Brasov. Nu stiu daca o mai prind.

Spor tuturor!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:...
  • Oras:...

😘Bunăăă drăguților , ce mai faceți?😆😆

De mâine ora 12-13 voi fi în Brașov pentru scurtă perioadă

Bună👋 eu sunt Miki😃/Mikișor🤣/Mihaela🤣 hotărâți voi❤ 44-45 kg și alea intrate la apă 🤣înaltă de aproape 1.63 🥰😍 

                               SERVICII

❤SEX NORMAL DOAR PROTEJAT❤

SEX ORAL ( 💢pentru cei ce mă cunosc va rămâne la alegere doar dacă igiena este 100% ok )                   ( dacă nu am avut o întâlnire în trecut nu vă pot spune la alegere pentru că multe persoane se consideră ok jos și să nu avem incidente neplăcute 😘 deci protejat😘)

❤Schimbări de poziții        

 ❤Finalizare pe corp

❤ Fk😎 dacă totul este ok și există acel ceva🤣( deci nu ma întrebați prin mesaje)

❤69

❤masajul de relaxare nici nu trebuie sa îl scriu pentru că este LOGIC😇

❤Footfetish

😏Mna nici nu stiu ce sa mai scriu🤣

( NU ofer anal /CIM)    Mulțuu😘😘

                               200/ fin 30 minute

                               300/o oră

Numărul meu de telefon este același ❤

❤0766830393❤ numărul de telefon este doar pentru wapp nu mai încercați să sunați (NU FUNCȚIONEAZĂ ) 

 

Mulțumesc 😘 dacă aveți ceva de obiectat nu ezitați să îmi scrieți,  vă pup și ne vedem mâine ❤❤❤

20230529_185225.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...