Sari la conținut

Buna futaciosilor din Bucuresti😜


Postări Recomandate

  • Oras:Militari Rezidence
  • Oras:Militari Rezidence
Acum 37 minute, alexshenk31 a spus:

Ati facut fata grasa si de toate, dar o futeti si nu lasati recenzii de rusine :))

Ce oameni bah baiatule.

Eu imi asum kg mele 👌si ce crezi au venit cativa colegi de ai tai si au plecat fericiti 😉😄

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Militari Rezidence
  • Oras:Militari Rezidence
Acum 5 minute, Sexxxylarisa a spus:

Eu imi asum kg mele 👌si ce crezi au venit cativa colegi de ai tai si au plecat fericiti 😉😄

Plus ca daca faceam o gafa sau nu ma tineam de promisiuni era o recenzie negativa pe aici 😜😁

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai nu prea ma retine nimic, poate putin timpul.

Dar iti dai seama ca nu tot timpul avem chef de curvasareala, mai ne futem si gagicile/nevestele/cunostintele.

Trebuie sa se adune niste tensiune, sau ceva stres ca sa ne vina cheful sa ne razbunam pe alte buci... 

Voi ce ziceti baieti!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Militari Rezidence
  • Oras:Militari Rezidence
Acum 1 minut, alexshenk31 a spus:

Pai nu prea ma retine nimic, poate putin timpul.

Dar iti dai seama ca nu tot timpul avem chef de curvasareala, mai ne futem si gagicile/nevestele/cunostintele.

Trebuie sa se adune niste tensiune, sau ceva stres ca sa ne vina cheful sa ne razbunam pe alte buci... 

Voi ce ziceti baieti!

Iti dai seama ce sport extrem ai face cu mine 😜😄

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Militari Rezidence
  • Oras:Militari Rezidence
Acum 7 ore, gonzo14 a spus:

Ai pus prețurile astea după kg pe care le ai? Intreb pentru un prieten...🤮🤮🤮

Iti dai seama ca parca ma intereseaza opinia ta 😉nu mai fi asa frustrat 😉ca nu mananc din banii tai 😉plus ca pe platforma asta conteaza mult atitudinea pro-client serviciile igiena 😉pt ca nimeni nu vine la mine si la nici o excorta sa o ia de nevasta vine doar sa se simta bine si sa scape de stresul cotidian plus ca nu st asa grasa 😉nu imi atarna burta pe pizda sau st vro deformata😉aaa si inca cv daca m ai vedea pe strada clar ai intoarce capul dupa mine 😜😉😘

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 9 ore, Sexxxylarisa a spus:

Iti dai seama ca parca ma intereseaza opinia ta 😉nu mai fi asa frustrat 😉ca nu mananc din banii tai 😉plus ca pe platforma asta conteaza mult atitudinea pro-client serviciile igiena 😉pt ca nimeni nu vine la mine si la nici o excorta sa o ia de nevasta vine doar sa se simta bine si sa scape de stresul cotidian plus ca nu st asa grasa 😉nu imi atarna burta pe pizda sau st vro deformata😉aaa si inca cv daca m ai vedea pe strada clar ai intoarce capul dupa mine 😜😉😘

Probabil aș întoarce capul și aș spune: săraca in ce hal arată... sau aș întoarce capul că să fiu sigur ca6nu vi după mine să mă mănânci! 😂😂😂😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu

Inteleg glumele de fel dar parca forumul asta este pentru altceva . Personal cand nu imi place ceva trec mai departe si gata , mistouri ieftine stim toti sa facem ca este gratis.

Daca punea poze cu altcineva si te trezeai la locatie cu total opusul as fi inteles , fiecare are gusturile lui , poate unii o prefera sau asta cauta , cine naiba stie . 
 

Imi pare destul de asumata , nu a raspuns rautacios si a pus poze cu ea . Cui ii place merge la ea , cui nu merge la cine ii place. Nu cred ca intereseaza pe nimeni glumele despre kg , avem si noi ochi . 
 

In fine , de la multi nu ai ce sa ceri , sanatate multa. 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Militari Rezidence
  • Oras:Militari Rezidence
Acum 24 minute, florikx a spus:

Inteleg glumele de fel dar parca forumul asta este pentru altceva . Personal cand nu imi place ceva trec mai departe si gata , mistouri ieftine stim toti sa facem ca este gratis.

Daca punea poze cu altcineva si te trezeai la locatie cu total opusul as fi inteles , fiecare are gusturile lui , poate unii o prefera sau asta cauta , cine naiba stie . 
 

Imi pare destul de asumata , nu a raspuns rautacios si a pus poze cu ea . Cui ii place merge la ea , cui nu merge la cine ii place. Nu cred ca intereseaza pe nimeni glumele despre kg , avem si noi ochi . 
 

In fine , de la multi nu ai ce sa ceri , sanatate multa. 

Te pup 😘😍

Link spre comentariu
  • Oras:Green Field
  • Oras:Green Field

iUmor lângă Obor

 

Preambul: Sexul 3 in 1 este precum caffe latte 3 in 1 (caterincă = zahăr / sex = cafea / masaj = lapte)

 

  Vă spun sincer că am ales s-o vizitez pe Larisa, pur si simplu, la modul random! Nu eram foarte hotărât, dar am zis să-mi încerc norocul, poate-poate mai descopăr o domnișoară interesantă, deși văzusem pozele si imi spuneam: „Hmmm, e plinuță la modul semnificativ dar n-am nimic de pierdut dacă încerc o vizită nouă! La urma urmei, am mai cunoscut fete grăsuțe care, nu doar că arătau bine dar s-au comportat exemplar pe parcursul întâlnirilor respective!”

  Si, frățiweres, chiar nu regret c-am vizitat-o pe Larisa! Click-ul s-a realizat încă din discuția telefonică prin care am stabilit ora întâlnirii si detaliile despre locație!

  Locația am găsit-o destul de ușor, ghidat fiind prin telefon de către Larisa! Am urcat si m-a întâmpinat intr-o rochie neagră, desfăcută parțial, astfel încât să-i vad sânii si să realizez că nu e de glumă cu junioara – mai precis, trebuie futută bini di tăt! Las cadoul si, discutând nițel pentru a ne cunoaște mai bine si pentru a întreține atmosfera si cu momente de caterincă, ca la iUmor, ii propun Larisei să facem un dush impreună! Surpriză: Nu curge apa caldă! Futu-te-n gură Nicușor Dan! Pfiuu! Hai că n-o fi dracul așa de negru, merge si dushul cu apă rece!

 In camera de acțiune, FK la greu, luat poziția SUGEstivă pentru oral neprotejat cu schimbări de viteze, ca la monopostul lui Hamilton, pe circuitul de la Interlagos – soft vs hard, stânga vs dreapta (politically correct), coiul stâng vs coiul drept, sateliți 180 de grade vs sateliți 360 de grade, pus căciulita si trecut la NP soft vs hard core! Ceva gen, dacă știi să folosești pula, n-ai ce instrucțiuni să mai citești! Finalizare COB in prima repriză! Asta pentru că mi se făcuse pielea de găină la proba orală si n-am vrut să mă expun riscului de CIM (prefer să experimentez CIM-ul data aviatoare)

 După un mic dush rece de revigorare, am mai stat la o vorbărie, la un caffe latte dulce si o țigară, urmând să trecem la repriza a doua! Un masaj relax din partea mea, încă o sesiune de oral super umed cu atenția de rigoare asupra sateliților, NP fără finalizare de această dată dar no problem! Nu merg la fete ptr recorduri de finalizări! GFE si FK sunt două dintre detaliile importante care nu ar trebui să lipsească pentru ca întâlnirile să fie de succes!

 

Detalii principale si note:

 

GFE: 9,5 foarte ridicat (atitudine foarte simpatică, amabilă, jovială, lipicioasă, atentă cu partenerul, știe să se facă plăcută // zâmbitoare, nu te grăbește in timpul acțiunii, ii place să fie caterincoasă, pe alocuri cu dirty-talk)

FK: 9,5 oferă și întreține 

Locația: 6,5 (lângă Kaufland Obor, destul de ușor de găsit, singura problemă, cred eu, să fie cea cu locurile de parcare // in altă ordine de idei, depunctez, la modul drastic, lipsa apei calde... cel puțin, la momentul vizitei mele (căci si Larisei i-ar fi făcut plăcere sa facem un dush împreună)… nu a venit pe țeavă niciun pic de apă caldă… vorba unui confrate, s-o luăm in pulă pe nevasta lu’ Mucușor Dan / in rest, locația este ok, cu tot ce este necesar: baie dotată cu geluri de dush, prosoape, papuci; bucătărie in care servești un suc, o cafea sau stai, pur si simplu, la o țigară; 3 camere destul de ok, dpdv. al spațiului de desfășurare a sesiunilor de (s)exathlon)

Modalitate contact: Telefon [0727088347]

Aspect fizic: 8 (înălțimea cam pe la 1.70, sânii destul de ok, puțin lăsați însă nu m-a deranjat acest aspect, eu fiind o persoană care preferă, de multe ori, intalniri cu fete plinuțe // Larisa este exact așa cum o vedeți in poze, ultima poză fiind cea care reflectă realitatea de care nu ne putem feri! In altă ordine de idei, nu suntem in măsură s-o judecăm pentru siluetă sau pentru ce/cât mănâncă – un mare plus il reprezintă atitudinea ei prin care știe să-si răsfețe vizitatorii!)

Oral Neprotejat: 9,5  (foarte umed, cu multe încercări reușite de deep, multe artificii tehnice, foarte multă atenție acordată zonelor adiacente, spitting)

Normal Protejat: 8,5 (am testat câteva poziții cu mișcări tactice si piruete amețitoare pentru junior)

Igiena: 10 (exemplară)

 

Cadoul: 200 verzișori/h (achitați la început)

 

Concluzii: Larisa este una dintre fetele la care as reveni cu mult drag! Deja am ajuns să număr pe degetele de la ambele mâini, fetele cărora le voi face 2-3-4 sau chiar mai multe vizite! Nu e ceva rău să ai de unde alege! Cât despre Larisa, pot să spun că se poate realiza un click foarte ok cu ea, dacă știi sa te porți si să fii de bun simt!

Sper să vă ajute această recenzie si să aveti parte de click reusit si de intâlniri plăcute cu Larisa!

 

 

O săptămână faină să aveți!

  • Like 2
  • Mersi 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...