Sari la conținut

Buna futaciosilor din Bucuresti😜


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 27.03.2021 la 7:42, Sexxxylarisa a spus:

Iti dai seama ca parca ma intereseaza opinia ta 😉nu mai fi asa frustrat 😉ca nu mananc din banii tai 😉plus ca pe platforma asta conteaza mult atitudinea pro-client serviciile igiena 😉pt ca nimeni nu vine la mine si la nici o excorta sa o ia de nevasta vine doar sa se simta bine si sa scape de stresul cotidian plus ca nu st asa grasa 😉nu imi atarna burta pe pizda sau st vro deformata😉aaa si inca cv daca m ai vedea pe strada clar ai intoarce capul dupa mine 😜😉😘

Ba eu vin sa te iau de nevasta

Link spre comentariu
La 26.03.2021 la 16:58, Sexxxylarisa a spus:

Up🤗😍😘

received_365309448107819.jpeg

Buna Larisa ! Ești o dulce și frumoasă,se poate sa ma aștepți ca in poza?Cred că merită sa-ti fac o vizita și apoi o recenzie,sunt adeptul BBW..te pupă Nasul unde îți place...promit ca o să îmi fac timp sa-ti fac o vizita luna asta! 😘💋🤗😋

Link spre comentariu
  • Oras:Militari Rezidence
  • Oras:Militari Rezidence
Acum 10 ore, nasu_85 a spus:

Buna Larisa ! Ești o dulce și frumoasă,se poate sa ma aștepți ca in poza?Cred că merită sa-ti fac o vizita și apoi o recenzie,sunt adeptul BBW..te pupă Nasul unde îți place...promit ca o să îmi fac timp sa-ti fac o vizita luna asta! 😘💋🤗😋

Buna bine inteles ca te pot astepta imbracata asa sexy 😁😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
La 31.03.2021 la 16:02, feresteochii a spus:

Sunt traumatizat de ce vad aici, sa-mi bag ... asa ceva..... Trebuie sa iau o pauza de la internet ca nu mai pot.

Vai de capul meu. Ma jur asta i Wrong Turn, seria 7 Doar pt cunoscătorii geniului. Și ca să revin, ce pati pizdo? 🤣🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
Acum 23 ore, nasu_85 a spus:

Buna Larisa ! Ești o dulce și frumoasă,se poate sa ma aștepți ca in poza?Cred că merită sa-ti fac o vizita și apoi o recenzie,sunt adeptul BBW..te pupă Nasul unde îți place...promit ca o să îmi fac timp sa-ti fac o vizita luna asta! 😘💋🤗😋

Treci la miscareeee curul tău, urat e foarte mareee 😂😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu

Ce s a întâmplat acolo cu sângele și etc? Ai acasă centru de donat sânge? 
mie mi-e frică de tine mânca ți as. Ce îi injectai acolo? Mai trăiește ?

vezi ca pula e puternic vascularizată, atingi un nerv și adio sculare, faci elicopteru cu ea. 
 

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 19.03.2021 la 11:21, snake1127 a spus:

Care dai 200 sau 300 la genul asta de femei sper ca dimineața sa-l găsiți uscat in boxeri ... cum sa futi așa ceva pe bani ăștia 😂😂😂😂. Sper sa Rămâneți fără pula aia care futeti aici 😂😂

Salut, cred ca 100 ron este pretul corect!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...