Sari la conținut

Buna futaciosilor din Bucuresti😜


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, George167 a spus:

Buna larysa! Accepți sa fi slobozita pe fata??

Asta poți să întrebi și în privat și cu un limbaj mai puțin colorat. 

După aia dacă nu îți răspunde sau cine știe cum reacționează, începi să te văcărești pe aici că nu știu cum s-a purtat. 

Am mai întâlnit astfel de comportamente. 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 5 minute, unuloarecare2 a spus:

Asta poți să întrebi și în privat și cu un limbaj mai puțin colorat. 

După aia dacă nu îți răspunde sau cine știe cum reacționează, începi să te văcărești pe aici că nu știu cum s-a purtat. 

Am mai întâlnit astfel de comportamente. 

Taci mă fraiere nu trebuie sa te bagi tu eu am întrebat pe fata 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0
Acum 22 ore, Matsumoto a spus:

Bby, bine ca ai specificat. Nu de alta, da nu cred ca-mi permit.

Ma uni vorbiți sa nu dormiți.Eu unul care am vizitat-o mi-aș dori sa mânce din bani mei câteva ore 🤣.Toți visați numai prințese dar tot laba va satisface.Femeia e chiar frumoasa și se fute bine.Pentru mine ca și curvar asta contează pe lângă asta curățenia e cruciala,are câteva kilograme in plus și uni va cacati pe voi,mergeți fraților și căutați prințese,eu unul o primesc la mine in oraș când vor mușchii ei sa vina.

Link spre comentariu
Acum 8 ore, unuloarecare2 a spus:

După aia dacă nu îți răspunde sau cine știe cum reacționează, începi să te văcărești pe aici că nu știu cum s-a purtat. 

Am mai întâlnit astfel de comportamente. 

Dacă te referi la mine, te înșeli.
Oricum.. dacă te uiți prin postările lui, are cam aceeași întrebare cam peste tot, doar că în alt fel.
Cred că e același tip care întreba înainte de „anilingus” și „călcarea coaielor în picioare”

Link spre comentariu
  • Oras:Militari Residence
  • Oras:Militari Residence

 

9 hours ago, danezudan said:

Ma uni vorbiți sa nu dormiți.Eu unul care am vizitat-o mi-aș dori sa mânce din bani mei câteva ore 🤣.Toți visați numai prințese dar tot laba va satisface.Femeia e chiar frumoasa și se fute bine.Pentru mine ca și curvar asta contează pe lângă asta curățenia e cruciala,are câteva kilograme in plus și uni va cacati pe voi,mergeți fraților și căutați prințese,eu unul o primesc la mine in oraș când vor mușchii ei sa vina.

e trist ca ai avut parte de atate putine femei frumoase ai impresia ca trebuie sa te lasi la asta. Mai strange din bani un an si iesi prin Europe sau Asia si o sa-ti schimbi perspectiva. In unele tari n-ai nevoie nici de bani, femeile frumoase se arunc pe tine ca esti de o nationalitate diferita / european etc

10 hours ago, Sexxxylarisa said:

Să știi că s a scumpit mi ai dat idee buna sa meresc și eu prețul😂

bravo tie daca gasesti cineva dispus sa plateasca :))

Link spre comentariu

  • Oras:Militari Rezidence
  • Oras:Militari Rezidence
Acum 10 ore, danezudan a spus:

Ma uni vorbiți sa nu dormiți.Eu unul care am vizitat-o mi-aș dori sa mânce din bani mei câteva ore 🤣.Toți visați numai prințese dar tot laba va satisface.Femeia e chiar frumoasa și se fute bine.Pentru mine ca și curvar asta contează pe lângă asta curățenia e cruciala,are câteva kilograme in plus și uni va cacati pe voi,mergeți fraților și căutați prințese,eu unul o primesc la mine in oraș când vor mușchii ei sa vina.

Te pup mi a placut vizita in BM😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...