Sari la conținut

Buna futaciosilor din Bucuresti😜


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 23 ore, Sexxxylarisa a spus:

Neata dragii mei sunt disponibila pt programari🥰🥰😍😘😘

Neața, iubita!!! Ne răsfeți cu câteva poze noi pentru a închide gurile rele de pe forum si a ne determina sa facem o programare? 🥰😍😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Militari Rezidence
  • Oras:Militari Rezidence

Neatza si daca tot suntem stresati din cauza crizei economice si a razboiului ,vreau macar sa va aduc zambetul pe buze 😁 cine va alege sa petreaca in compania mea jumatate de ora sau o ora va beneficia de cim sau cof😁😘asa ca dau startul la programari 😘pupici cu sclipici 😁😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Militari Rezidence
  • Oras:Militari Rezidence
Acum 7 ore, hakanshun a spus:

Salutare

Am vizitat-o si eu pe domnisoara 

Placuta celor ce prefera fetele mai plinute.

on-8

np-9

Pentru prima intalnire  ok 

Cadou: 100/200 

Multumesc pt  vizita ta si te mai astept 😁😘😘 sa ai o zi frumoasa!😘😘😘🥰

Disponibila pt programari 😘😘😘😘

 

Link spre comentariu
Vizitator iahim7
Reputație: 0

Bună seara!

Am mers în vizita la titulara topicului acum 2 zile. Am avut pofta de o fata cu forme și am nimerit bine.

PROGRAMAREA a fost făcută telefonic cu o ora înainte și respectată. 

LOCAȚIA se afla în intersecția de la fostul restaurant Budapesta, la 1 minut de hotel Cantemir. Este putin dezordonata. Are și un cățel simpatic care o ajuta în acest sens.

Larisa este o fata frumoasa, curata, cu forme, cu parametri exact cum ii prezintă (1,70 m și 80 kg). Fotografiile reflecta adevarul. Este sociabila, isteață și puțin aiurită. Ii recomand sa nu mai vorbească atât de vulgar.

ON 8 Mi-a plăcut. Tendințe de deep, nu a fost atenta la oute, s-a ajutat puțin și de mână dar intr-un mod plăcut.

NP 9 Imediat după oral a pus fesul și am trecut în poziția de tragere unde m-am bucurat de priveliștea fundului ei mare.

Eu o voi vizita în continuare.

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Militari Rezidence
  • Oras:Militari Rezidence
La 19.03.2022 la 21:09, iahim7 a spus:

Bună seara!

Am mers în vizita la titulara topicului acum 2 zile. Am avut pofta de o fata cu forme și am nimerit bine.

PROGRAMAREA a fost făcută telefonic cu o ora înainte și respectată. 

LOCAȚIA se afla în intersecția de la fostul restaurant Budapesta, la 1 minut de hotel Cantemir. Este putin dezordonata. Are și un cățel simpatic care o ajuta în acest sens.

Larisa este o fata frumoasa, curata, cu forme, cu parametri exact cum ii prezintă (1,70 m și 80 kg). Fotografiile reflecta adevarul. Este sociabila, isteață și puțin aiurită. Ii recomand sa nu mai vorbească atât de vulgar.

ON 8 Mi-a plăcut. Tendințe de deep, nu a fost atenta la oute, s-a ajutat puțin și de mână dar intr-un mod plăcut.

NP 9 Imediat după oral a pus fesul și am trecut în poziția de tragere unde m-am bucurat de priveliștea fundului ei mare.

Eu o voi vizita în continuare.

 

 

Ms pt vizita ta!😘te pup si te mai astept 😘😘😘

Disponibila pt programari 😘😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...