Jump to content

Buna futaciosilor din Bucuresti😜

Recommended Posts

• Replies 723
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Naaa sa ai priveliste mai buna🤣🤣

Bunaa de maine voi fii disponibila doar pt deplasari in Bucuresti Pret 200 fin 300 ora  Sex normal protejat  Oral protejat(neprotejat daca igiena corespunde si este impecabila)

Posted Images

Acum 23 ore, Sexxxylarisa a spus:

Neata dragii mei sunt disponibila pt programari🥰🥰😍😘😘

Neața, iubita!!! Ne răsfeți cu câteva poze noi pentru a închide gurile rele de pe forum si a ne determina sa facem o programare? 🥰😍😘

• Like 1

Neatza si daca tot suntem stresati din cauza crizei economice si a razboiului ,vreau macar sa va aduc zambetul pe buze 😁 cine va alege sa petreaca in compania mea jumatate de ora sau o ora va beneficia de cim sau cof😁😘asa ca dau startul la programari 😘pupici cu sclipici 😁😘😘

• Like 2
  • 2 weeks later...
Acum 7 ore, hakanshun a spus:

Salutare

Am vizitat-o si eu pe domnisoara 

Placuta celor ce prefera fetele mai plinute.

on-8

np-9

Pentru prima intalnire  ok 

Cadou: 100/200 

Multumesc pt  vizita ta si te mai astept 😁😘😘 sa ai o zi frumoasa!😘😘😘🥰

Disponibila pt programari 😘😘😘😘

45 minutes ago, Sexxxylarisa said:

Disponibila pt programari 😘😘😘😘😘😘

Ne mai încânți și pe noi cu câteva poze? 

Te pupic 😘😘❤️❤️❤️

Bună seara!

Am mers în vizita la titulara topicului acum 2 zile. Am avut pofta de o fata cu forme și am nimerit bine.

PROGRAMAREA a fost făcută telefonic cu o ora înainte și respectată. 

LOCAȚIA se afla în intersecția de la fostul restaurant Budapesta, la 1 minut de hotel Cantemir. Este putin dezordonata. Are și un cățel simpatic care o ajuta în acest sens.

Larisa este o fata frumoasa, curata, cu forme, cu parametri exact cum ii prezintă (1,70 m și 80 kg). Fotografiile reflecta adevarul. Este sociabila, isteață și puțin aiurită. Ii recomand sa nu mai vorbească atât de vulgar.

ON 8 Mi-a plăcut. Tendințe de deep, nu a fost atenta la oute, s-a ajutat puțin și de mână dar intr-un mod plăcut.

NP 9 Imediat după oral a pus fesul și am trecut în poziția de tragere unde m-am bucurat de priveliștea fundului ei mare.

Eu o voi vizita în continuare.

• Like 1
  • Inimioara 2
La 19.03.2022 la 21:09, iahim7 a spus:

Bună seara!

Am mers în vizita la titulara topicului acum 2 zile. Am avut pofta de o fata cu forme și am nimerit bine.

PROGRAMAREA a fost făcută telefonic cu o ora înainte și respectată. 

LOCAȚIA se afla în intersecția de la fostul restaurant Budapesta, la 1 minut de hotel Cantemir. Este putin dezordonata. Are și un cățel simpatic care o ajuta în acest sens.

Larisa este o fata frumoasa, curata, cu forme, cu parametri exact cum ii prezintă (1,70 m și 80 kg). Fotografiile reflecta adevarul. Este sociabila, isteață și puțin aiurită. Ii recomand sa nu mai vorbească atât de vulgar.

ON 8 Mi-a plăcut. Tendințe de deep, nu a fost atenta la oute, s-a ajutat puțin și de mână dar intr-un mod plăcut.

NP 9 Imediat după oral a pus fesul și am trecut în poziția de tragere unde m-am bucurat de priveliștea fundului ei mare.

Eu o voi vizita în continuare.

Ms pt vizita ta!😘te pup si te mai astept 😘😘😘

Disponibila pt programari 😘😘😘😘

21 minutes ago, Sexxxylarisa said:

Buna puiusorii mei sunt disponibila pt programari😘😘😘😘

Ceva poze noi ne mai pui și noua? 

Te pup 😘😘😘😘