Sari la conținut

julia 0761730329 slim, 19 ani, dristor kfc


Postări Recomandate

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
On 4/5/2021 at 3:18 PM, lifeowner said:

Vizitat si eu , fata miniona, draguta , tate ferme carne tare , slim de statura . Este de etnie .

OP , nota 2 . Am incercat s-o incurajez dar nu stie , nu vrea sau nu poate ...

NP , nota 4 . Implicare 0 , da cu gel in dusmanie dar este docila .

Nu nu comunica nu vorbeste FK 0 , GFE 0 . Posibil sa aiba un retard mintal .

Halatu 300 pt o ora platiti in avans . Imi venea sa cer banii inapoi.

 

 

Sunt curios, pozele măcar au vreo legătură cu realitatea?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 05.04.2021 la 15:18, lifeowner a spus:

Vizitat si eu , fata miniona, draguta , tate ferme carne tare , slim de statura . Este de etnie .

OP , nota 2 . Am incercat s-o incurajez dar nu stie , nu vrea sau nu poate ...

NP , nota 4 . Implicare 0 , da cu gel in dusmanie dar este docila .

Nu nu comunica nu vorbeste FK 0 , GFE 0 . Posibil sa aiba un retard mintal .

Halatu 300 pt o ora platiti in avans . Imi venea sa cer banii inapoi.

 

 

Mulțumim frate lifeover, am bănuit că asta ar fi iesit daca o luam la o ... tura cand am vazut-o.. si 150 lei in plastic mi s-a parut mult de aceea am si plecat imediat când am ajuns acolo! Încă o dată se confirmă că nu merită unele banii
Ăsta e clar genul care iti zâmbeste frumos pana ia banii, apoi te ia cu ”hai mai repede nene” sau ”s-a terminat ora” dupa 20 de minute...
@lifeover multumim încă o dată pentru recenzie! Ciocane tari tuturor si mult succes unde ajungeti!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

salut!

 

in primul rand nu e de etnie.

legat de prestatie.... e adevarat legat de lubrefiant, da in dusmanie... 

 

I-am mai facut o vizita si a fost doar putin schimbata. Am aflat ca are 2 luni in bransa, a fost operata de apendicita... si da...e 0 gfe. Pentru ca se chinuie sa faca acest "job"...sau poate e silita, nu stiu. Una peste alta clar nu merita 150 / fin. 

si totusi..pe mine ma atrage ceva la ea ....probabil ca o voi vizita si a 3 a oara.

 

seara buna

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

RECENZIE:
Locatie: 8.9 (reper KFC Dristor)
Aspect: 8.9 (domnisoara simpatica undeva la 1.70 cm, tinerica, bruneta, slim, abdomen plat, fund rotund, sani mici fermi frumosi, calda, mai multe tatuaje la maini, inimioara in stanga jos)
Oral: 5 (protejat, fara atentie la sateliti, ia cativa cm in gura si repeta aceasi miscare, fara deep, se vede ca este incepatoare)
Normal: 7 (protejat, foloseste lubrifiant, docila, mai putin se implica, nu comenteaza in pozitii)
GFE: 4 (nu saruta/nu ofera FK, se fereste de contactul vizual in timpul sexului, accepta saruturi de la gat in jos...)
Atitudine: 10 (placuta, atenta la tine, dezghetata)
Igiena: 10 (nimic suspect)
Halat: 150 roni (pentru o finalizare)

Naratiunea:
Intr-o duminica, in prima parte a lunii aprilie m-am decis sa o cunosc pe Julia, mai ales ca eram prin zona. Domnisoara mi-a raspuns prompt, mi-a comunicat serviciile si tarifele: 150 finalizarea cu 300 ora, mi-a zis ca ma asteapta 10 minute (atat imi lua sa ajung la ea). Este foarte usor de ajuns la locatie, reper KFC Dristor, locuri de parcare in zona. Locatia este decanta, pe dreapta un mobilier unde iti poti lasa hainele, in fata patul de actiune, lipsea perna :D (nu a fost problema, ne-am descurcat), in stanga baia si inca o camera care avea usa inchisa. Pustoaica este simpatica, imbracata cu niste chilotei negri si un tricou alb cu imprimeu, parul prins; am stat si am schimbat ceva impresii, chiar am vorbit mai multe, simpatica gagicuta. Probabil in functie de "individ" se deschide mai mult sau mai putin la un chit-chat... Platesc amenda la inceput, ne dezbracam sincron cumva, cu mentiunea ca ea a fost mai rapida decat mine si intr-un final ne facem amandoi comozi in pat. Voia inca de la inceput sa puna cagula neagra pe gogu, asa ca i-am sugerat sa astepte macar un minut sa mai creasca :))) , dupa care sa ne apucam de treaba. Oralul a fost cum a fost, protejat la alegerea mea, se vede ca este incepatoare. Sunt convins ca in viitorul apropiat va mai invata si atunci mai crestem nota. Am schimbat la normal dupa 5 minute, a folosit lubrifiant durex, este foarte foarte stramta. A intrat foarte greu in LOT dupa care a inceput sa fie mai ok, sa se ude, geme placut natural, a inchis ochii si m-a lasat pe mine sa preiau controlul absolut. Am incercat mai multe pozitii, nu a comentat, si da, am intrat cu grija de fiecare data pentru ca este foarte stramta. Pozitia care mi-a placut cel mai mult a fost misionar, urmaream dinamica corpului si auzeam icnetele de placere. La final, nu m-a dat afara, nu a fost vreun moment sa se fi uitat la ceas, a vrut sa plec multumit de la ea. 

Notite)
1)Odata intrat in locatie, Julia a pus telefonul pe silentios
2)Arata bine pentru doritorii de fete slim, "19 teen"

  • Like 13
  • Minus 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 22.04.2021 la 16:39, elprofesoare a spus:

RECENZIE:
Locatie: 8.9 (reper KFC Dristor)
Aspect: 8.9 (domnisoara simpatica undeva la 1.70 cm, tinerica, bruneta, slim, abdomen plat, fund rotund, sani mici fermi frumosi, calda, mai multe tatuaje la maini, inimioara in stanga jos)
Oral: 5 (protejat, fara atentie la sateliti, ia cativa cm in gura si repeta aceasi miscare, fara deep, se vede ca este incepatoare)
Normal: 7 (protejat, foloseste lubrifiant, docila, mai putin se implica, nu comenteaza in pozitii)
GFE: 4 (nu saruta/nu ofera FK, se fereste de contactul vizual in timpul sexului, accepta saruturi de la gat in jos...)
Atitudine: 10 (placuta, atenta la tine, dezghetata)
Igiena: 10 (nimic suspect)
Halat: 150 roni (pentru o finalizare)

Naratiunea:
Intr-o duminica, in prima parte a lunii aprilie m-am decis sa o cunosc pe Julia, mai ales ca eram prin zona. Domnisoara mi-a raspuns prompt, mi-a comunicat serviciile si tarifele: 150 finalizarea cu 300 ora, mi-a zis ca ma asteapta 10 minute (atat imi lua sa ajung la ea). Este foarte usor de ajuns la locatie, reper KFC Dristor, locuri de parcare in zona. Locatia este decanta, pe dreapta un mobilier unde iti poti lasa hainele, in fata patul de actiune, lipsea perna :D (nu a fost problema, ne-am descurcat), in stanga baia si inca o camera care avea usa inchisa. Pustoaica este simpatica, imbracata cu niste chilotei negri si un tricou alb cu imprimeu, parul prins; am stat si am schimbat ceva impresii, chiar am vorbit mai multe, simpatica gagicuta. Probabil in functie de "individ" se deschide mai mult sau mai putin la un chit-chat... Platesc amenda la inceput, ne dezbracam sincron cumva, cu mentiunea ca ea a fost mai rapida decat mine si intr-un final ne facem amandoi comozi in pat. Voia inca de la inceput sa puna cagula neagra pe gogu, asa ca i-am sugerat sa astepte macar un minut sa mai creasca :))) , dupa care sa ne apucam de treaba. Oralul a fost cum a fost, protejat la alegerea mea, se vede ca este incepatoare. Sunt convins ca in viitorul apropiat va mai invata si atunci mai crestem nota. Am schimbat la normal dupa 5 minute, a folosit lubrifiant durex, este foarte foarte stramta. A intrat foarte greu in LOT dupa care a inceput sa fie mai ok, sa se ude, geme placut natural, a inchis ochii si m-a lasat pe mine sa preiau controlul absolut. Am incercat mai multe pozitii, nu a comentat, si da, am intrat cu grija de fiecare data pentru ca este foarte stramta. Pozitia care mi-a placut cel mai mult a fost misionar, urmaream dinamica corpului si auzeam icnetele de placere. La final, nu m-a dat afara, nu a fost vreun moment sa se fi uitat la ceas, a vrut sa plec multumit de la ea. 

Notite)
1)Odata intrat in locatie, Julia a pus telefonul pe silentios
2)Arata bine pentru doritorii de fete slim, "19 teen"

Multumim pentru recenzie, este exact cum ar trebui să fie!

Confirm 100%, daca vreti sa futeti o frumusica pustoaică speriata care nu se implica, 150 plasticul

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si colega are aceleasi servicii (cea cu fundite pe picioare), adica futi o carcasa slim, tinerica  la 150 lei / fin fara pic de implicare ? 
Poate ne confirma un coleg care a vizitat-o....

Link spre comentariu
Reputație: 3103
  • Oras:București
  • Oras:București
11 minutes ago, flaviusadrianus said:

Salutare colegii,

Ati vazut data la unele poze?  15 2 '98????????  O fi stricat aparatul? Sau acum e la pensie fata....

No offense. Poate ne lamurim

2098. Misiunea ei e să-l finalizeze definitiv pe unu', Ion Conoru.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucurest
  • Oras:Bucurest
Acum 4 ore, hennesy a spus:

Si colega are aceleasi servicii (cea cu fundite pe picioare), adica futi o carcasa slim, tinerica  la 150 lei / fin fara pic de implicare ? 
Poate ne confirma un coleg care a vizitat-o....

Da.

Pentru amatorii skinny. Nu are sani deloc si nu se prea implica.

E politicoasa si doar atat. Nu face FK sau contact vizual. Cred ca se rusineaza? Nu stiu.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Simt prea mare nevoia sa intervin.. am facut o obisnuinta sa scriu doar recenzii care au fost experiente negative, am fost la domnisoara acum 1 zi, oribil

 

1. ESTE ETNICA 100% , e foarte foarte inchisa la culoare in realitate, ce vrei mai mult de atat ? mi-a si spus ca e etny

2. Implicare 0 , bani pierduti, pare a fi zombie sau ceva

3. Miros urat, specific

 

Sa nu mai am parte de asa ceva..

  • Like 2
Link spre comentariu

De fapt ea e sictirita si acra de la telefon, dar multi trec cu vederea ca arata bine si se gandesc ca poate poate... Si cand fata ii trateaza ca pe un portofel ambulant apar recenziile cu GFE 0 si bani aruncati la canal :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...