Sari la conținut

https://www.publi24.ro/pagini-personale


Postări Recomandate

Acum 6 ore, tony120683 a spus:

Asa am primit si eu linkul de la aceasta fata ,am fost la ea ,am platit o ora ,250 lei 

Servici bune nu am ce comenta oral neprotejat ,finalizare orala extra 50 de lei 

Futut in pizda protejat ,anql nu face .

Discretie maxima 

Buna dimineata!Daca te uitai mai bine vedeai ca eu am topic deschis.Nu practic finalizare orala,anal sau Fk,ceea ce pot confirma cei de la care am primit deja recenzii.Cred ca ai primit linkul gresit.

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Buna dimineața!

150-30 de minute

250-1h oral și normal

Se poate și anal in funcție de dimensiune extra 100

Totul protejat

Nu înțeleg... când a venit Domnul la mine și a primit aceste servicii?! Mulțumesc.

Link spre comentariu

Salut ,ieri seara am fost la fata asta si am stat o ora iam dat 250 ,150 chas si de 100 ma rugat sai incarc contul de plubli sa conectat pe telul meu ,si de aceea probabil a ramas activ anuntul ei pe telefonul meu ,dar nu este vb de Adda 36 este vb de alta fata nu inteleg de ce sa ajuns discutia la adda 36 ? 

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov
Acum 3 ore, tony120683 a spus:

Salut ,ieri seara am fost la fata asta si am stat o ora iam dat 250 ,150 chas si de 100 ma rugat sai incarc contul de plubli sa conectat pe telul meu ,si de aceea probabil a ramas activ anuntul ei pe telefonul meu ,dar nu este vb de Adda 36 este vb de alta fata nu inteleg de ce sa ajuns discutia la adda 36 ? 

posteaza anuntul ei cu, trebuie !

Link spre comentariu

La 19.03.2021 la 22:47, tony120683 a spus:

Salut ,ieri seara am fost la fata asta si am stat o ora iam dat 250 ,150 chas si de 100 ma rugat sai incarc contul de plubli sa conectat pe telul meu ,si de aceea probabil a ramas activ anuntul ei pe telefonul meu ,dar nu este vb de Adda 36 este vb de alta fata nu inteleg de ce sa ajuns discutia la adda 36 ? 

Mai tony mai

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...