Sari la conținut

Recomandare Anal


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 31 minute, catelul.dinamo a spus:

Colaborare economica cu Rusia? Aia sunt mai terminati ca noi, ce sa mai faci cu ei... noroc cu resursele naturale, dar nici pe alea nu le-ar mai exploata/ prelucra fara tehnologie de la nemti, cumparata cu bani imprumutati, de la ei, evident. Despre libertati si drepturi cetatenesti la astia chiar ca nu are rost sa discutam, ca-s departe rau. Nu ca-s eu vreun mare fan Occident, chiar deloc, dar alternative nu prea sunt, fara astia nu eram departe de Ucraina sau Rep. Moldova, sa fim seriosi.

In Rusia s-a facut Arbidol, de exemplu. 🤓 Nu îi subestima. Au 4 orase in care se poate trăi, dar totusi au varfuri in știință si tehnica. Nu s-au schimbat multe de cand a pus la punct Stalin sistemul. 

Cum, România exportă escroace sub acoperire de curve! Cersetori, zavragii si bulangii. Servicii cu mare valoare adăugată...

De la ce sa ajungi la economie, daca nu de la anal?! Ca ar cam trebui sa iti intre morcovul, daca te gandesti in ce lume esti... 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 13 minute, sorinph a spus:

bine ca de la anal s-a ajuns la economie.

 

🤣🤣🤣ce sa faci când ești parazit și stai pe banii părinților și bunicilor îți mai faci timp și de altele.Asa este când ești sărac și nu ai bani nu ai nici ocupație.🤣🤣(de mine este vorba)

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 6 minute, biliape a spus:

In Rusia s-a facut Arbidol, de exemplu. 🤓 Nu îi subestima. Au 4 orase in care se poate trăi, dar totusi au varfuri in știință si tehnica. Nu s-au schimbat multe de cand a pus la punct Stalin sistemul. 

Cum, România exportă escroace sub acoperire de curve! Cersetori, zavragii si bulangii. Servicii cu mare valoare adăugată...

De la ce sa ajungi la economie, daca nu de la anal?! Ca ar cam trebui sa iti intre morcovul, daca te gandesti in ce lume esti... 

Eu nu-i subestimez, au o concentrație de cretini pe mp destul de buna, ne putem astepta la orice de la ei, oricând. Sunt o forță, nu prea pot ei sa plece de acolo, s-ar depopula tara aia mai rau ca oricare. :)

Femei exporta si ei, e la moda. 😛

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 5 minute, biliape a spus:

In Rusia s-a facut Arbidol, de exemplu. 🤓 Nu îi subestima. Au 4 orase in care se poate trăi, dar totusi au varfuri in știință si tehnica. Nu s-au schimbat multe de cand a pus la punct Stalin sistemul. 

Cum, România exportă escroace sub acoperire de curve! Cersetori, zavragii si bulangii. Servicii cu mare valoare adăugată...

De la ce sa ajungi la economie, daca nu de la anal?! Ca ar cam trebui sa iti intre morcovul, daca te gandesti in ce lume esti... 

Nu mai am reacții pe astăzi rămân dator 🤣🤣🤣🤣

Repet de aia te iubim noi pe tine..ca spui lucrurile mai pe fata asa..🤣🤣🤣

Analul e motorul economiei deci..fetelor..puneți curul la bataie sa ne scoateți din cacat

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

am zis produse si servicii, poate serviciile nu sunt la nivelul bunirilor.

poti vedea aici https://www.bnr.ro/Comer%C8%9Bul-interna%C8%9Bional-cu-servicii-12112-Mobile.aspx 

din pacate balanta comerciala este pe minus.

noi stam f prost cu productivitatea iar investitiile nu sunt cum ar trebui, indiferent cine le face.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 42 minute, dyerseve a spus:

🤣🤣🤣ce sa faci când ești parazit și stai pe banii părinților și bunicilor îți mai faci timp și de altele.Asa este când ești sărac și nu ai bani nu ai nici ocupație.🤣🤣(de mine este vorba)

Nu esti parazit, esti aristocrat. Boier. Nobil. Ai clan, mostenire, avere... 🤠 Ocupatia noastra, a aristocratilor, este atingerea potentialului personal. Ce, George Bush Jr. era parazit?! 🤪 Potentialul sau personal era la genunchiul broastei dar a tras atat sa-l atinga... 😄🙄

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 41 minute, catelul.dinamo a spus:

Eu nu-i subestimez, au o concentrație de cretini pe mp destul de buna, ne putem astepta la orice de la ei, oricând. Sunt o forță, nu prea pot ei sa plece de acolo, s-ar depopula tara aia mai rau ca oricare. :)

Femei exporta si ei, e la moda. 😛

Spre deosebire de coplesitoarea majoritate a romancelor (cunostinta noastra comuna de la care plecai plangand de nervi e reprezentativa...), rusoaicele chiar sunt femei care merita cultivate😉. Chiar azi am primit o lecție ca un baros in maxilar. 

Rusia chiar e depopulata grav si e un exemplu ca se poate ai reduce populația dar statul respectiv sa fie un mare pericol: imperiul stalinist avea mai puțină populație pe aceeași suprafață in comparație cu cel tarist, dar era complet supusa... si ce ravagii puteau face!

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 19 minute, biliape a spus:

Nu esti parazit, esti aristocrat. Boier. Nobil. Ai clan, mostenire, avere... 🤠 Ocupatia noastra, a aristocratilor, este atingerea potentialului personal. Ce, George Bush Jr. era parazit?! 🤪 Potentialul sau personal era la genunchiul broastei dar a tras atat sa-l atinga... 😄🙄

Mai abia așteptăm să mărească ăștia pensiile îți dai seama 40 la suta eram boier stăteam ca sultanul în harem🤣🤣🤣.

Potențialul personal la mine este greu de atins momentan ma lupt sa îmi regăsesc busola morala. Se pare ca dacă îți pierzi valorile umane și empatia ,restul sunt detalii.

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 14 minute, marcusaureli a spus:

A început să facă. Problema e că nu se știe când revine la noi, în Ploiești.

Asta da breaking news 🤣🤣,deci..pe bune. Super îți mulțumesc. 

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 16 minute, marcusaureli a spus:

A început să facă. Problema e că nu se știe când revine la noi, în Ploiești.

Cand o sa ajunga in Ploiesti sunt sigur ca se va "juca" cu casa inchisa. O sa stam la rand mai ceva ca la supermarket 😂 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 16 minute, dyerseve a spus:

Asta da breaking news 🤣🤣,deci..pe bune. Super îți mulțumesc. 

Si eu care știam de cand a început 😂😂😂... ideea e ca e la început și trebuie sa fim "delicați " cu curul ei frumos...o băgăm jumătate, nu pe toată 😂😂...  @emmaemma93 stai singură, te-am băgat în gura lupilor... vai de curul tău, cand revii, știi ce zic? 😂😂🥰

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 1 minut, marcusaureli a spus:

Si eu care știam de cand a început 😂😂😂... ideea e ca e la început și trebuie sa fim "delicați " cu curul ei frumos...o băgăm jumătate, nu pe toată 😂😂...  @emmaemma93 stai singură, te-am băgat în gura lupilor... vai de curul tău, cand revii, știi ce zic? 😂😂🥰

Ești mai bine informat se pare..adevărul ca nici nu i-am bătut vre un apropo vreodată. 

Ce..delicat ..pentru ca nu ne-a anunțat aici pe toți...poligon facem din curul ei.🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 13 minute, emmaemma93 a spus:

Nu de mult l am băgat în servicii. Deci sa fi blând cu curu meu:))))

Da, stiu, cand am fost la tine am discutat pe tema asta si ai repetat ca nu iti place, ca nu vrei, ca ai incercat si nu iti place.  Nu cred ca se punea problema sa te simti amenintata, avand in vedere ca am exemplificat personal ceva in directia asta 😉. Dupa cum ai spus ca nu saruti, omitand elegant sa imi spui ca nu cu mine. Daca initial am avut impresia ca esti "corecta", acum simt nevoia sa imi fac mea culpa pentru aceasta prostie pe care am afirmat-o. 

M-am convins cu ceva timp in urma ca eu nu am de ce sa mai apelez asemenea specimene, iar aceasta informatie imi intareste convingerea. Probabil ca doar cei carora cu cat voi va simțiți mai rau, cu atat se simt ei mai bine pot beneficia cu adevarat de pe urma "serviciilor".  

  • Trist 1
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 14 minute, BIBI7 a spus:

Smr dacă nu o să fie cu bon de ordine, cu 1, 2 zile înainte 🤭

Asta e si manevra, nu te-ai prins? Sunt curios cum încep șmecheriile: ca e in funcție de dimensiuni, ca sa vedem... Ideea e sa te aduca acolo, ca de "pachetul minim" tot te taxează. Aia e, cine mai poate crede, spor la futut.🤠

  • Trist 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...