Sari la conținut

Marrisa Trans. 0733399245 reală, senzuală.❤️DEEP și fără graba.


Postări Recomandate

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
On 3/23/2021 at 6:52 AM, nita69by said:

Este reala.. are o pula mare si gustoasa.. prietena buna cu Tanja..🙃

La 10-12 cm mare sigur nu e. Iti si demonstrez cu poze de cand facea videochat, daca vrei. De gustoasa...nu stiu, nu cunosc...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna jucausilor, va aștept intr-un cadru plăcut, relaxant și intim pentru o întâlnire întâlnire cu mine, sa ne simtim bine. 150 lei pt jumătate de ora și 300 lei pt o ora. Ca servicii, facem cam de toate, oral si anal, activa...pasiva, masaj de relaxare+ alte mici fantezii, sunt deschisă la orice și cel mai important e sa ne simtim bine. Locatie Bulevardul Unirii. Punct de reper Zepter

 

 https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/trans-marrisa-reala-b-dul-unirii-confirmare-whatsapp/5hf0i875ig847133d6642i3gh9i7h57e.html?myarticle=true

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Buna jucausilor și bine v-am găsit furăcioșilor din Cluj. Va aștept intr-un cadru plăcut, relaxant și intim pentru o întâlnire întâlnire, sa ne simtim bine. 150 lei pt jumătate de ora și 300 lei pt o ora. Ca servicii, facem cam de toate, oral si anal, activa...pasiva, masaj de relaxare+ alte mici fantezii, sunt deschisă la orice și cel mai important e sa ne simtim bine. Locatie in zona Iulius Mall. 

Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:perv's Land
  • Telefon: -
  • Oras:perv's Land
1 oră în urmă, TransMarisa a spus:

 

 

Buna jucausilor și bine v-am găsit furăcioșilor din Cluj. Va aștept intr-un cadru plăcut, relaxant și intim pentru o întâlnire întâlnire, sa ne simtim bine. 150 lei pt jumătate de ora și 300 lei pt o ora. Ca servicii, facem cam de toate, oral si anal, activa...pasiva, masaj de relaxare+ alte mici fantezii, sunt deschisă la orice și cel mai important e sa ne simtim bine. Locatie in zona Iulius Mall. 

pentru limba romana apasam 1, sau ?

FURACIOSI sau FUTACIOSI ? 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A fost doar o greseala, autocorectorul. Bineînțeles, corect este “futăcioșilor”. Multumesc pentru observația făcută.😘 

RECTIFIC! 
 

Buna jucausilor și bine v-am găsit FUTĂCIOȘILOR din Cluj. Va aștept intr-un cadru plăcut, relaxant și intim pentru o întâlnire, sa ne simtim bine. 150 lei pt jumătate de ora și 300 lei pt o ora. Ca servicii, facem cam de toate, oral si anal, activa...pasiva, masaj de relaxare+ alte mici fantezii, sunt deschisă la orice și cel mai important e sa ne simtim bine. Locatie in zona Iulius Mall. 

Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:perv's Land
  • Telefon: -
  • Oras:perv's Land
Acum 9 minute, TransMarisa a spus:

A fost doar o greseala, autocorectorul. Bineînțeles, corect este “futăcioșilor”. Multumesc pentru observația făcută.😘 

RECTIFIC! 
 

Buna jucausilor și bine v-am găsit FUTĂCIOȘILOR din Cluj. Va aștept intr-un cadru plăcut, relaxant și intim pentru o întâlnire, sa ne simtim bine. 150 lei pt jumătate de ora și 300 lei pt o ora. Ca servicii, facem cam de toate, oral si anal, activa...pasiva, masaj de relaxare+ alte mici fantezii, sunt deschisă la orice și cel mai important e sa ne simtim bine. Locatie in zona Iulius Mall. 

asa papusa, te pup :PPP

Link spre comentariu
  • Oras:BUH
  • Oras:BUH

Colegii hai cu recenzii totusi. Faza cu greseala aceea, sa fim seriosi ca nu arata nimic, poate ca nu ai ce face.

Ai fost la ea sa faci o recenzie? De asta este topicul. Totusi nu au fost greseli gramaticale sau alte alea grave cu limba romana.

Ciocane tari

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 3 ore, TransMarisa a spus:

Pentru ca m-ați întrebat de poze băieți, am atașat câteva și o sa urmeze, din ce in ce mai multe. 
Momentan sunt in Cluj. Zona Iulius Mall (Park Lake) 

0733399245

AF13445D-BC65-478B-8BFB-BD228548FBFA.jpeg

2009D117-6939-4447-B798-57850108E250.jpeg

7CD6E882-8C25-4863-965E-2DCD38D65BDB.jpeg

3096E5AB-3E4D-490A-A8DA-703B2F2B7F64.jpeg

714AAE41-8604-42E6-ACC7-8BAD06F41FED.jpeg

D1F35398-32A3-4F3B-A6A9-99BB429428A8.jpeg

😍😍😍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...