Sari la conținut

0725662467 Pentru prima data in Craiova !


Vizitator renereby29

Postări Recomandate

  • Oras:Ubicuu
  • Oras:Ubicuu
Acum 12 minute, teadornebunamea a spus:

 

Ok. 

Nu are rost sa mai continuam.

O zi buna ! 

 

Acum 11 minute, mihaicostin8 a spus:

Nu va duceti, va luati o mare teapa, arata foarte naspa, grasa de-a dreptul, iar ca servicii lasa de dorit. Sunt oferte mult mai bune in oras.

 

Acum 2 ore, teadornebunamea a spus:

Salut. 

Am mers la ea cand a avut ultima vizita la Craiova. 

A fost o simpla descarcare si atat. 

Nimic spectaculos. 

Fk nu... Mai usor cu sanii... Etc... 

Pozele sunt reale. 

 

Are dreptate cine își susține punctul de vedere cu argumente!

Dacă voi veneați cu recenzii corecte, amănuntite, nu cred că fata mai avea ceva de comentat. Dacă nu o faceți și îi dați ei ocazia sa scrie 20 de rânduri ca replica la cele 3 ale voastre, percepția generală va fi că voi sunteți aiurea.

  • Like 3
Link spre comentariu
1 minute ago, unscarred said:

 

 

Are dreptate cine își susține punctul de vedere cu argumente!

Dacă voi veneați cu recenzii corecte, amănuntite, nu cred că fata mai avea ceva de comentat. Dacă nu o faceți și îi dați ei ocazia sa scrie 20 de rânduri ca replica la cele 3 ale voastre, percepția generală va fi că voi sunteți aiurea.

Ma doare pe mine in pl de perceptia generala, cine e istet, ia in seama ce am scris, cine nu, se duce si-si ia singur teapa.

 

  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ubicuu
  • Oras:Ubicuu
Acum 2 minute, mihaicostin8 a spus:

Ma doare pe mine in pl de perceptia generala, cine e istet, ia in seama ce am scris, cine nu, se duce si-si ia singur teapa.

 

Atunci ce pula mea mai cauți pe forum?! Oi avea tu 3 amici isteți! Spune-le lor și atât, ieși de pe forum!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
1 hour ago, mihaicostin8 said:

Nu va duceti, va luati o mare teapa, arata foarte naspa, grasa de-a dreptul, iar ca servicii lasa de dorit. Sunt oferte mult mai bune in oras.

Nu stiu ce sa zic, data trecuta am fost de doua ori la ea si m-am simtit minunat. Realizezi ca aici este strict parerea ta, nu? Sunt o multime de oameni care prefera genul BBW iar daca tie nu-ti place, ok... asta nu inseamna ca nu le va placea nici altora. In loc sa vii aici si sa arunci repede cu noroi in diversi membrii ai forumului, ai putea face si tu o recenzie regulamentara si sa ne spui mai exact ce anume nu ti-a placut (asta daca intr-adevar ai fost la ea). Vezi tu, nu ajunge doar sa scrii ca e naspa... trebuie sa spui si de ce este asa iar aici te-ai cam destramat (pentru ca mesajul tau nu transmite in mod clar ceea ce vrei tu sa demonstrezi).

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
11 minutes ago, Babyboy18 said:

Nu stiu ce sa zic, data trecuta am fost de doua ori la ea si m-am simtit minunat. Realizezi ca aici este strict parerea ta, nu? Sunt o multime de oameni care prefera genul BBW iar daca tie nu-ti place, ok... asta nu inseamna ca nu le va placea nici altora. In loc sa vii aici si sa arunci repede cu noroi in diversi membrii ai forumului, ai putea face si tu o recenzie regulamentara si sa ne spui mai exact ce anume nu ti-a placut (asta daca intr-adevar ai fost la ea). Vezi tu, nu ajunge doar sa scrii ca e naspa... trebuie sa spui si de ce este asa iar aici te-ai cam destramat (pentru ca mesajul tau nu transmite in mod clar ceea ce vrei tu sa demonstrezi).

Femeia nu e bbw, e grasa si scarboasa... Tocmai pentru ca imi place genul bbw am incercat-o..

  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator RebecaRebby
Reputație: 0
Acum 26 minute, Babyboy18 a spus:

Nu stiu ce sa zic, data trecuta am fost de doua ori la ea si m-am simtit minunat. Realizezi ca aici este strict parerea ta, nu? Sunt o multime de oameni care prefera genul BBW iar daca tie nu-ti place, ok... asta nu inseamna ca nu le va placea nici altora. In loc sa vii aici si sa arunci repede cu noroi in diversi membrii ai forumului, ai putea face si tu o recenzie regulamentara si sa ne spui mai exact ce anume nu ti-a placut (asta daca intr-adevar ai fost la ea). Vezi tu, nu ajunge doar sa scrii ca e naspa... trebuie sa spui si de ce este asa iar aici te-ai cam destramat (pentru ca mesajul tau nu transmite in mod clar ceea ce vrei tu sa demonstrezi).

Nu ai cu cine , deci te rog încearcă sa închei aceasta discuție care nici măcar 1% nu a fost la mine aceasta persoana !!! Nu vreau sa stric acest topic , se vede clar numai după vocabularul lui ca este o persoana fără bun simt ! 
 

 

Link spre comentariu
Acum 48 minute, dyawolo a spus:

deci pana la urama se merita sa merci la ea sau nu? ca mie imi plac astea mai plinute si daca are si curu mare e super

parerile si gusturile difera...dar ca sa jignesti o femeie care nu e pe gustul tau, fizic....asta si dupa ce ai fwtwt-o..arata cat de terminati sunt unii.. plm, de ce nu va otraviti?:ph34r:

dyawolo, merita!!! vizitat odata la mine in oras.. pacat doar ca nu mai revine..stim sa alungam fetele..:slap2

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator RebecaRebby
Reputație: 0
Acum 54 minute, _sahy_ a spus:

parerile si gusturile difera...dar ca sa jignesti o femeie care nu e pe gustul tau, fizic....asta si dupa ce ai fwtwt-o..arata cat de terminati sunt unii.. plm, de ce nu va otraviti?:ph34r:

dyawolo, merita!!! vizitat odata la mine in oras.. pacat doar ca nu mai revine..stim sa alungam fetele..:slap2

Te pup Sahy ❤️ O sa ne revedem cât de curând promit ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
4 hours ago, RebecaRebby said:

Nu ai cu cine , deci te rog încearcă sa închei aceasta discuție care nici măcar 1% nu a fost la mine aceasta persoana !!! Nu vreau sa stric acest topic , se vede clar numai după vocabularul lui ca este o persoana fără bun simt ! 
 

 

Sigur. Bine ai revenit, apropo! ❤️😄👍

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator RebecaRebby
Reputație: 0
Acum 20 minute, mihaicostin8 a spus:

De bune ce ai serviciile te plimbi ca tiganul cate 2-3 zile in fiecare oras...

Văd ca ai ceva personal cu mine !!!! Nu îmi place sa fac “ țigănie “ pe topic !!! Este fix trb mea ce fac !!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
On 12/20/2021 at 6:54 PM, Rbyrbk said:

Buna dragilor tot primesc msj și apeluri de 5 zile din partea voastră , nu sunt in Craiova !!! 
revin in Ianuarie la voi 💋

 

indisponibila 

 

sarbatori fericite tuturor !!! ❤️🤗💋

Te așteptăm cu drag! 😘 Crăciun fericit!! 🎄🎊 

  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

hey am început sa fac programările pt mâine ❤  azi am avut full la programări îmi cer scuze celor ce nu am putut răspunde! 

programările pe wapp 

Locația calea bucurești vis a vis de motor x (cafenea) 475B3C4A-7457-4263-B2A2-073F36263777.jpeg.a7bfb393024471140df4a13f9c15b5a4.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu

  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania

Hey Guys,

here my report from last week. Rebecca is a simpathetic person, but most of her pictures are touched up... She is neither gordy, nor a little too much. She is already BBW. If you like plus women you can think about Rebecca.

Her service did not convince me, i got the impression that she was looking for a quick finish.

I will not visit her again, but for somebody who is looking for a BBW girl with average service she could be an option.

 

Happy new year and keep on racing...

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...