Sari la conținut

0725662467 Pentru prima data in Craiova !


Vizitator renereby29

Postări Recomandate

  • Oras:Calator
  • Oras:Calator

Salut...azi am ajuns la Rebecca..programat de ieri pentru ora 13...ambii am respectat programarea..

Fata se incadreaza in categoria BBW...mi-a placut mult de fata ei...zambitoare .. vorbeste frumos( dar aici cred ca  ce conteaza este si modul tau de adresare) sanii sunt mari..

Actiunea...

- cu cateva saptamani inainte ( cand am fost la alta fata) eu am vrut combinat....pula o vrut doar oral....bun...timpu e inainte las ca vezi tu ..i-am zis eu 😅...azi ma razbunai.... la oralul executat calm  cu accent pe cap( aici  a fost foarte bine ..mi-a placut si mie ..i-a placut si pulii..ea o vrut sa futa..😄...da iauzi ce zice ...ce vrea...😄..bai baiatule... mai tii minte  data trecuta ...hmmm.....ahaa hai ca iti amintisi..ei na acu  ai parte numai de oral ..nu ma mai ridic din pat ..pentru a-ti face tie pofta.

Note...

-Corp 7 (gen bbw)

-Fata 8( are ochi frumosi ...zambeste frumos)

 -oral 8( oralul a fost protejat ,, nu am avut o problema cu asta,, a pus accent pe cap si asta mi-a placut.. nu s-a ocupat de accesorii,, eu nu pun accent pe asa ceva,, asa ca nu i-am cerut sa  se ocupe de ele...fata mi-a spus sa ii zic daca vreau ceva anume ( aici are un +..este receptiva).

-Comportament - pentru mine 10..am respectat si am fost respectat...nu am fost grabit..

-Igiena 10

-Locatie - de servici.. am sa dau un 7-8

Amenda a fost de 150 lei pentru aproximativ 30 min.

La plecare am salutat-o si pe colega ei..sper ca pe Ruby am sa o gasesc pe 16-17 feb in oras..daca nu la urmatoarea ei vizita va fii a mea .

Pe Rebecca o pup dulce si o mai astept prin Craiova.

Va salut si va doresc o primavara foarte frumoasa.

 

  • Like 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
La 23.05.2022 la 14:22, Ilovefacesit a spus:

A fost cineva la ea in 2022? Face si dominare?

Bună! Momentan nu lucrez😊 am luat un concediu sa spun asa mai lung puțin 😂 am tot văzut ca , pozele mele circula pe publi24 aveți grija pe cine "nimeriți "🤣

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
6 hours ago, Rbyrbk said:

Bună! Momentan nu lucrez😊 am luat un concediu sa spun asa mai lung puțin 😂 am tot văzut ca , pozele mele circula pe publi24 aveți grija pe cine "nimeriți "🤣

Vorba aia: "Până și în pizdă poți da de un cui dacă nu ești atent."😂🤣 Concediu plăcut! 😘

  • Like 2
  • Haha 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0734344878
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0734344878
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Va pup si Va îmbrățișez pe toți❤  după lunga perioada de concediu la cererea voastră doresc ca de mâine sa sosesc la voi în oraș 🙂  singura locație ce am găsit-o liber este pe calea București la blocul P4😘  vreau o părere despre aceasta locație . Mulțumesc 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 44 minute, Rebecca99 a spus:

Disponibila ❤  

💥💥0734344878💥💥

IMG-20220718-WA0038.jpg

Brașov , Bucuresti , Arad … ? Constanta …  ești / sunteți așteptate 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0734344878
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0734344878
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Hey , voi mai fi și mâine in oraș! Programările se pot face de azi 🙂

💥💥0734344878💥💥 acesta este nr valabil pt programări😘

IMG-20220718-WA0023.jpg.3b5bd5b479eca6fceec5a97265c579ef.jpg

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
La 05.06.2021 la 17:18, Babyboy18 a spus:

Salutare,

Am trecut astazi pe la titulara acestui topic si pot spune cu sinceritate ca nu am nici un regret. Rebeca este o femeie minunata, cu un suflet incredibil de mare (si la propriu, si la figurat 😅😂🤣) si cu o atitudine pro-client. Am fost un pic confuz cand mi-a spus ca a mai fost la noi in oras... Acum mi-am dat seama ca e adevarat deoarece m-am incurcat putin in topic-uri. 😂

Locatie: Calea Bucuresti, pe langa McDonald's.

Programarea facuta ieri pe WhatsApp, chiar din timp as putea spune. In ciuda faptului ca ea si colega ei doar ce ajunsesera la locatie, fiind destul de obosite si fara a avea timp sa despacheteze, a respectat programarea facuta cu strictete. Un mare + aici.

Ajuns la locatie, ma suna sa-mi comunice numarul de la interfon. Urc la etaj si imi deschide usa o bruneta draguta, cu niste forme super misto... exact genul de BBW care imi place mie. 🤩 S-a scuzat pentru dezordine si a fugit repede la dus, timp in care am stat un pic de vorba cu colega ei in sufragerie (destul de ok si ea ca atitudine). Peste 2-3 minute iese din dus dupa care intru si eu pentru o scurta igienizare.

Ma invita apoi in dormitor si incepe actiunea cu un oral executat foarte bine din partea ei si cu diverse schimbari de ritm. Este foarte comunicativa si atenta la cerintele partenerului (chiar m-a intrebat in timpul actului daca e vreo problema). Intre timp suna saracutul telefon de il luau dracii dar ea se facea ca nu aude, ba chiar incepuse sa ma suga si cu mai multa pofta. 😅😂😍 Inca un mare + si aici. Ii sugerez apoi ca vreau intre sani si s-a conformat imediat: ea stand pe marginea patului iar eu in picioare, uitandu-se cu ochii aceia superbi la mine si zambind in timp ce țâțele acelea imense imi faceau efectiv instrumentul sa dispara.:boobies:tittyfuck Ma si intreaba la un moment dat daca doresc sa adaugam ulei de masaj... (in gandul meu... Ohhh daaaaa!😋) Senzational! :maninlove Am finalizat glorios intre ei, mai stam de vorba pret de cateva minute iar apoi ma incanta cu un masaj.

Si acum notele:

Locatie: 10 - Apartament curat, frumos amenajat, acces la baie avand la dispozitie tot ce aveam nevoie.

GFE: 10 - Simpatica foc. E open-minded, poti discuta orice cu ea. M-am simtit ca si cum m-as fi revazut cu o veche prietena (mai rar asa ceva).

Oral: 10 - A fost protejat la cererea mea dar s-a simtit chiar foarte bine.

Normal: Nu am incercat. Poate data viitoare. ;)

Sex intre sani: 10+ cu felicitari - Aici as da mai mult dar din pacate nu am cum. 😅😂 Am mai avut in trecut experiente bune de tittyfucking dar nici una nu a fost ca asta.

Masaj: 9 - A fost placut dar a durat putin. Probabil din cauza ca era un pic mai stresata si obosita dupa acel drum. E mereu loc de mai bine...

Pret: 250 lei, platit pentru o ora.

Concluzie: De revenit - clar un mare DA. Daca nu apuc sa mai trec pe la ea in aceste 3-4 zile, cu siguranta o voi vizita altadata daca voi ma avea ocazia si daca doreste si ea sa se intoarca in oras.

Te pup dulce Rebeca si iti multumesc pentru tot. Am avut parte de o experienta de neuitat. :kiss2:luv:inlovee

Hai ca neai dat pe spate....ce recenzie de pestoi, laso jos ca măcăne !!

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
La 18.07.2022 la 20:27, Rebecca99 a spus:

De mâine de la ora 12:00 voi fi în oraș pentru 2-3 zile 🙂 

locația va rămâne la P4 🙂

💥💥  0734344878💥💥

programările pe wapp ❤ 

serviciile le voi atașa 🙂

 

 

IMG-20220718-WA0043.jpg

IMG-20220718-WA0006.jpg

IMG-20220718-WA0015.jpg

Ce preturi ai de fiță, vezi ca a-ți cam place cărnița de prculet ardeo mai pe salate acum vara că o să te chemăm ,,PORCGODZILA,, 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 7 minute, Mariuscraiov a spus:

Ce preturi ai de fiță, vezi ca a-ți cam place cărnița de prculet ardeo mai pe salate acum vara că o să te chemăm ,,PORCGODZILA,, 

Până atunci mai pune, și tu, burtica pe carte că îmi vine să îți dau cu abecedarul în cap când văd cum scrii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0734344878
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0734344878
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 1 minut, Mariuscraiov a spus:

Mai bine analfabet decât pește 😂😂😂

Bună ziua și ție domul Marius! Dacă ești super plictisit și ai chef de cearta te rog sa ieși la o piscina sa te răcorești!  Nu doresc ca pe topicul meu sa se facă cearta și vorbe aiurea .Iar privința mea te rog frumos îți dau un sfat dacă nu îți place ceva anume nu te uita 🙂 hai spor la calmitate 😘😎 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 5 minute, Rebecca99 a spus:

Bună ziua și ție domul Marius! Dacă ești super plictisit și ai chef de cearta te rog sa ieși la o piscina sa te răcorești!  Nu doresc ca pe topicul meu sa se facă cearta și vorbe aiurea .Iar privința mea te rog frumos îți dau un sfat dacă nu îți place ceva anume nu te uita 🙂 hai spor la calmitate 😘😎 

Mă cac pe topicul tău și pe peștele care a-ți ia apărarea și îți lasă recenzii 😉

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
On 7/20/2022 at 3:40 PM, Mariuscraiov said:

Hai ca neai dat pe spate....ce recenzie de pestoi, laso jos ca măcăne !!

Stai liniștit că dacă era "de pestoi" așa cum zici tu, nu mai scriam atât de mult. 😉

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0734344878
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0734344878
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Va sărut 💋 de mâine după ora 13:00 voi fi in oraș 🤗

locatia va fi la el greco 😊 ( alta opțiune nu am avut ) 

programarile după cum știți se fac pe Wapp 😊si cu 30 de minute doresc sa îmi confirmați altfel se va anula 😋

🔥🔥 0734344878🔥🔥

De moment voi atașa programul pt primele zile

marti 13:00-21:00 

miercuri :09:00 :21:00 

va pup ❤️❤️❤️

 

 

Link spre comentariu
Acum 37 minute, Rebecca99 a spus:

Va sărut 💋 de mâine după ora 13:00 voi fi in oraș 🤗

locatia va fi la el greco 😊 ( alta opțiune nu am avut ) 

programarile după cum știți se fac pe Wapp 😊si cu 30 de minute doresc sa îmi confirmați altfel se va anula 😋

🔥🔥 0734344878🔥🔥

De moment voi atașa programul pt primele zile

marti 13:00-21:00 

miercuri :09:00 :21:00 

va pup ❤️❤️❤️

 

 

E o locație foarte buna nu știu dc este așa rău famată de unele persoane 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0734344878
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0734344878
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
1 oră în urmă, neymarjrfive a spus:

E o locație foarte buna nu știu dc este așa rău famată de unele persoane 

Habar nu am ! Dar nu am alta opțiune momentan ( evit brazda si p4 unde am mai fost ) .. pupici seara buna 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...