Sari la conținut

Beea 0733791144


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

O recomand cu incredere!! 😍

Am fost acum 10 minute la Beea in locatia iei, bine ca o chema Sara Beea ,dar mie mi-a placut sa îi zic Beea 😘

Super eleganta femeia ,🤗 vorbeste calm si frumos , te face sa te simți nemaipomenit. Nu-mai din vorbe te face sa ajungi la ea. 😋

A fost grijulie cu mine, amabilă,  e super curată,  miroase mereu a parfum. 😊Dansează super mișto,  Sărută atât de bine.😉

Face un masaj de relaxare super de nu imi mai venea sa plec de la ea, toata noaptea aș sta cu ea...😍

Masaj de relaxare 10/10

Masaj erotic 10/10

Oral 9/10

Sex 9/10

Striptis 10/10

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 7 ore, Iuliano890 a spus:

O recomand cu incredere!! 😍

Am fost acum 10 minute la Beea in locatia iei, bine ca o chema Sara Beea ,dar mie mi-a placut sa îi zic Beea 😘

Super eleganta femeia ,🤗 vorbeste calm si frumos , te face sa te simți nemaipomenit. Nu-mai din vorbe te face sa ajungi la ea. 😋

A fost grijulie cu mine, amabilă,  e super curată,  miroase mereu a parfum. 😊Dansează super mișto,  Sărută atât de bine.😉

Face un masaj de relaxare super de nu imi mai venea sa plec de la ea, toata noaptea aș sta cu ea...😍

Masaj de relaxare 10/10

Masaj erotic 10/10

Oral 9/10

Sex 9/10

Striptis 10/10

 

Pute urât, cred că de la cap. Vezi că s-a stricat peștele 🤣🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu

Beea asta a ta face Be-he-he? E o fantezie de a mea. 

Dacă face "striptis" de 10, clar mă duc. Să-mi beau cafeaua și sunt la ea (voi).

Stai liniștit, ne facem toți abonament, ne-a convins cu recenzia ta. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
On 3/20/2021 at 10:00 PM, Iuliano890 said:

O recomand cu incredere!! 😍

Am fost acum 10 minute la Beea in locatia iei, bine ca o chema Sara Beea ,dar mie mi-a placut sa îi zic Beea 😘

Super eleganta femeia ,🤗 vorbeste calm si frumos , te face sa te simți nemaipomenit. Nu-mai din vorbe te face sa ajungi la ea. 😋

A fost grijulie cu mine, amabilă,  e super curată,  miroase mereu a parfum. 😊Dansează super mișto,  Sărută atât de bine.😉

Face un masaj de relaxare super de nu imi mai venea sa plec de la ea, toata noaptea aș sta cu ea...😍

Masaj de relaxare 10/10

Masaj erotic 10/10

Oral 9/10

Sex 9/10

Striptis 10/10

 

Lasa vrajeala. Spune-i sa puna timpul permis.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...