Sari la conținut

0733835535 Mihaela am revenit


Vizitator Mihaela7676y

Postări Recomandate

Vizitator Mihaela7676y
Reputație: 0

Buna dimineața ! 
va aștept pentru programări ! 
10:30-20:00! 
va pup ! Și sa aveți o zi frumoasa ! 
  

Link spre comentariu
Vizitator jhin21
Reputație: 0

Vizitat domnisoara acum cateva saptamani bune cand era pe langa mc centru..

Ajuns in locatie cerut la baie.. unde m-am certat cu gelul de dus ca sa imi mai dea o lacrima sa ma igienizez si eu rapid(chiar daca veneam de acasa) ..prospul din cuierul baii avea mai multe razboaie la activ(am folosit hartie).

Dupa asa zisul dus am fost informat ca urmatorul client asteapta si ca sa ma grabesc.. 

OP (protejat cerut de mine) - nota 6

NP - incercat o singura pozitie unde am si finalizat(caprita) - nota 7

De revenit NU! Atitudine fastfuck sunt alte variante mai bune la acelasi pret.:offtopic

Link spre comentariu
Vizitator Mihaela7676y
Reputație: 0
Acum 9 ore, jhin21 a spus:

Vizitat domnisoara acum cateva saptamani bune cand era pe langa mc centru..

Ajuns in locatie cerut la baie.. unde m-am certat cu gelul de dus ca sa imi mai dea o lacrima sa ma igienizez si eu rapid(chiar daca veneam de acasa) ..prospul din cuierul baii avea mai multe razboaie la activ(am folosit hartie).

Dupa asa zisul dus am fost informat ca urmatorul client asteapta si ca sa ma grabesc.. 

OP (protejat cerut de mine) - nota 6

NP - incercat o singura pozitie unde am si finalizat(caprita) - nota 7

De revenit NU! Atitudine fastfuck sunt alte variante mai bune la acelasi pret.:offtopic

Baby , e pararea ta , chiar nu știu cum sa ma mai comport ! Pe bune ? Dacă ma comport frumos nu e bine dacă ma comport urat nu e bine ! In fine ! O zi frumoasa ! 

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 16 minute, Mihaela7676y a spus:

Baby , e pararea ta , chiar nu știu cum sa ma mai comport ! Pe bune ? Dacă ma comport frumos nu e bine dacă ma comport urat nu e bine ! In fine ! O zi frumoasa ! 

Baby dacă te comporți urât îți spun eu sigur că nu are cum să fie bine😜

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator Mihaela7676y
Reputație: 0
Acum 5 minute, petremarin30 a spus:

Baby dacă te comporți urât îți spun eu sigur că nu are cum să fie bine😜

Problema e ca nu m am comportat urat , poate am avut o Zi mai proasta , și nu prea am avut chef sa comunic , dar care a fost la mine știu cum ma comport , adică domnul care a comentat nu prea ma avut la suflet ! 💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 25 minute, Mihaela7676y a spus:

Baby , e pararea ta , chiar nu știu cum sa ma mai comport ! Pe bune ? Dacă ma comport frumos nu e bine dacă ma comport urat nu e bine ! In fine ! O zi frumoasa 

Problema nu e comportamentul ci atitudinea fastfuck pe care o ai! 

 

Acum 3 minute, Mihaela7676y a spus:

Problema e ca nu m am comportat urat , poate am avut o Zi mai proasta , și nu prea am avut chef sa comunic , dar care a fost la mine știu cum ma comport , adică domnul care a comentat nu prea ma avut la suflet ! 💋💋💋

Păcat ca numai în zilele alea mai "proaste" activezi... 

  • Haha 2
  • Trist 1
Link spre comentariu
Vizitator Mihaela7676y
Reputație: 0
Acum 3 ore, whiteoak a spus:

Problema nu e comportamentul ci atitudinea fastfuck pe care o ai! 

 

Păcat ca numai în zilele alea mai "proaste" activezi... 

💋

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 7 ore, Mihaela7676y a spus:

Problema e ca nu m am comportat urat , poate am avut o Zi mai proasta , și nu prea am avut chef sa comunic , dar care a fost la mine știu cum ma comport , adică domnul care a comentat nu prea ma avut la suflet ! 💋💋💋

Comportă-te cum simți, cel puțin atunci nu ai de ce să îți faci complexe și te consumi mai puțin dpdv nervos. 

Așa încercam și eu să aflu cum și ce ar trebui... și am realizat că oricum am pierdut din start așa că m-am liniștit. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator jhin21
Reputație: 0
9 hours ago, Mihaela7676y said:

Baby , e pararea ta , chiar nu știu cum sa ma mai comport ! Pe bune ? Dacă ma comport frumos nu e bine dacă ma comport urat nu e bine ! In fine ! O zi frumoasa ! 

 

9 hours ago, Mihaela7676y said:

Problema e ca nu m am comportat urat , poate am avut o Zi mai proasta , și nu prea am avut chef sa comunic , dar care a fost la mine știu cum ma comport , adică domnul care a comentat nu prea ma avut la suflet ! 💋💋💋

Nu am spus nimic de comunicare ca nu ai vorbit sau etc... Am zis ca inainte de dus mai atentionat sa termin repede ca iti vine urmatorul client cu care m-am si intalnit pe scari cand am coborat.. Deci nu vorbim de o zi proasta ci de comportamentul si respectul pe care il ai fata de clienti.🔴

Aaa si hartia a fost 100 RON.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 2 ore, jhin21 a spus:

 

Nu am spus nimic de comunicare ca nu ai vorbit sau etc... Am zis ca inainte de dus mai atentionat sa termin repede ca iti vine urmatorul client cu care m-am si intalnit pe scari cand am coborat.. Deci nu vorbim de o zi proasta ci de comportamentul si respectul pe care il ai fata de clienti.🔴

Aaa si hartia a fost 100 RON.

Exact asa m-am simtit si eu,chiar daca nu a spus-o,e urat asta si m-a convins sa nu o mai vizitez tocmai pt a nu pati astfel de faze.Sunt oferte mai bune in Ploiesti

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...