Sari la conținut

❤MARIA❤ 0734 258 154 ❤ SLIM , INALTA


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

BUNA DRAGILOR ,

Disponibila de maine la voi in oras .

Sunt Maria , am 24 ani , 1.75cm(fara tocuri )  54 kg   sani nr 3

Serviciile mele sunt:

  • SEX NORMAL PROTEJAT (niciodată neprotejat)
  • SEX ORAL PROTEJAT / NEPROTEJAT (in funcții de igiena)
  • MASAJ DE RELAXARE / EROTIC
  •  FRENCH KISS (in funcții de igiena bucală și chimia dintre noi)
  • MÂNGÂIERI / SĂRUTURI PE CORP
  • DUS ÎMPREUNĂ SAU ASISTAT 
  • FINALIZARE CORPORALĂ 
  •  FOOTJOB 
  •  HANDJOB
  • GFE (girlfriend experience)
  • CUNNILINGUS / ANNILINGUS (pasiva)
  • DIFERITE  POZIȚII precum „69“

Tarifele mele sunt: 
O finalizare (20 de min) - 100 de lei 
O oră / 2 finalizări (60 de min) - 200 de lei 

Pot fi contactata la nr de tel  0734 258 154

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Compton,California
  • Oras:Compton,California

Bun...hai să spargem gheața cu o recenzie la titulara topicului...deși am vrut să o vizitez aseară,nu mi s-a arătat decât azi, dar nu-i stres,a meritat așteptarea.Am găsit la fața locului o fată brunetă,înaltă,o drăguță, ce mai.Pozele sunt ale ei clar.După introducerea de rigoare,am fost poftit la duș,unde s-a ocupat chiar ea de obiectul muncii,un plus aici.Trecem în camera plăcerii unde ne "luptăm" vreme de două numere,cu tot soiul de contre,drăgălășenii și alte artificii de gen. Pauza dintre numere a fost una relaxantă.

Si acum jurizarea:

Modalitatea de contact: apel 

Locația:8- curată, cu cele trebuincioase acestui sport ,zona Dumbrăvii 

Igienă 10,nimic de reproșat,miros plăcut. 

Aspect: 9- înaltă,slim,brunetă,sânii potriviți fund frumos conturat,buze cărnoase

ON 9 adânc, schimbări de ritm,umed,cu atenția cuvenită și pentru vecini

NP 10,cu implicare din ambele părți, contre,gemete finuțe,schimb de poziții, păsărică strâmtă (din punctul meu de vedere)

GFE 10 -primitoare, nu m-am simțit grăbit deloc,FK din belșug,m-am simțit ca și cu o iubită.

Halat 200/h

De revenit : pentru mine clar DA,m-am simțit foarte bine în compania ei. 

Te pupă sudoru' !

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
10 minutes ago, the_welder said:

Bun...hai să spargem gheața cu o recenzie la titulara topicului...deși am vrut să o vizitez aseară,nu mi s-a arătat decât azi, dar nu-i stres,a meritat așteptarea.Am găsit la fața locului o fată brunetă,înaltă,o drăguță, ce mai.Pozele sunt ale ei clar.După introducerea de rigoare,am fost poftit la duș,unde s-a ocupat chiar ea de obiectul muncii,un plus aici.Trecem în camera plăcerii unde ne "luptăm" vreme de două numere,cu tot soiul de contre,drăgălășenii și alte artificii de gen. Pauza dintre numere a fost una relaxantă.

Si acum jurizarea!

Modalitatea de contact: apel 

Locația:8- curată, cu cele trebuincioase acestui sport ,zona Dumbrăvii 

Igienă 10,nimic de reproșat,miros plăcut. 

Aspect: 9- înaltă,slim,brunetă,sânii potriviți fund frumos conturat,buze cărnoase

ON 9 adânc, schimbări de ritm,umed,cu atenția cuvenită și pentru vecini

NP 10,cu implicare din ambele părți, contre,gemete finuțe,schimb de poziții, păsărică strâmtă (din punctul meu de vedere)

GFE 10 -primitoare, nu m-am simțit grăbit deloc,FK din belșug,m-am simțit ca și cu o iubită.

Halat 200/h

De revenit : pentru mine clar DA,m-am simțit foarte bine în compania ei. 

Te pupă sudoru' !

Buna sudoru!🙂 Si eu m-am simtit foarte bine in compania ta,te pup. Multumesc pentru recenzie si te mai astept😘

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
48 minutes ago, marius 97 said:

Am fost și eu la domnișoară oricum trebuia să îți faci alte poze că arati bine de tot și chiar m-a simțit bine lângă tine și să mai rămâi mult în Sibiu 😊🙈😍

Multumesc , te pup si te mai astept. 

Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

Am fost si eu pe la Maria mai de dimineata spre ameaza, sa vad ce ofera la preturile astea, sa studiem piata :D ,nu m-am dus cu pretentii prea mari avand in vedere preturile, dar pot spune ca m-a surprins placut prezenta ei, nu ma asteptam.

Note + info:

Aspect: 8 slabuta, peste media fetelor ca inaltime, sani destul de mari pentru greutatea ei dar un pic lasati, fund carnos, la fata/chip e ok, merge.

GFE: 9 Lipicioasa in pat, zicea cineva ca ofera si FK, sincer nu am cautat acest lucru fiindca nu sunt fan si nici ea nu a schitat vreun gest.                                      La atitudine, modul in care primeste clientii, mai ales cei noi, ar trebui sa mai lucreze putin, sa fie mai deschisa, "open mind" , asa este comunicativa/sociabila dar parca lipseste ceva.

ON: 9.5 neasteptat de bun, fara atentie la vecini, a folosit si o pozitie interesanta, a fost ce trebuie.

NP: 9 schimbat mai multe pozitii si nu a spus nu la nici una, per total s-a descurcat destul de bine.

Raport pret calitate destul de bun si am sa mai revin la ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

În sfârșit am ajuns si eu la această prințesă minunată. Este o fată foarte deschisă, dezinhibată și pusă pe glume. Am vizitat o azi la ora 10 și am ales o ora de nebunii. Este prima fată la care stau o oră si nu mi pare rău. M a întrebat dacă vreau să facem duș împreună și am fost foarte bucuros. Majoritatea nu au acest serviciu în meniu. Zici că s certate cu apa. M a spălat peste tot și eu la fel pe ea. 

În dormitor i am cerut să se întindă ca să pot păpa savarina. Savarină dulce cu aripioare negre. Super faină savarina. După ce ne am mai îmbrățișat un pic am trecut la oral și apoi 69. O nebunie mai ales atunci când a început să și frece păsărica de fața mea. Apoi normal în misionar într o păsărică extrem de strâmtă. Cei cu ciocane groase mai bine nu mergeți! Pentru voi există Alina! Mă trăgea cu picioarele n ea și când ne am sărutat am ejaculat instant. Se scoală puța când vă povestesc ce am pățit cu ea.

Acum o scurtă descriere. Înaltă, brunetă, buze faine și mari și sus și jos. Ălea de jos mă bagă n groapă. Sâni măricei la corpul ei iar dacă zic unii că s lăsați, asta e. Gravitația își face efectul. Cum zicea ea...voi nu stați majoritatea timpului cu ea în jos? Mâini de domnișoară, 38 la picior și sprâncene faine si negre. 

Ce note să dau? 10 peste tot

Atât de mult am pupat o acolo jos că încă simt parfumul păsăricii ei pe nas și buze.  Nici nu știu dacă rusoaica e mai faină sau ea. Ea e open mind, poți vorbii mult și fain. 

Te iubesc, femeie faină!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
15 hours ago, yoyo14 said:

Am fost si eu pe la Maria mai de dimineata spre ameaza, sa vad ce ofera la preturIile astea, sa studiem piata :D ,nu m-am dus cu pretentii prea mari avand in vedere preturile, dar pot spune ca m-a surprins placut prezenta ei, nu ma asteptam.

Note + info:

Aspect: 8 slabuta, peste media fetelor ca inaltime, sani destul de mari pentru greutatea ei dar un pic lasati, fund carnos, la fata/chip e ok, merge.

GFE: 9 Lipicioasa in pat, zicea cineva ca ofera si FK, sincer nu am cautat acest lucru fiindca nu sunt fan si nici ea nu a schitat vreun gest.                                      La atitudine, modul in care primeste clientii, mai ales cei noi, ar trebui sa mai lucreze putin, sa fie mai deschisa, "open mind" , asa este comunicativa/sociabila dar parca lipseste ceva.

ON: 9.5 neasteptat de bun, fara atentie la vecini, a folosit si o pozitie interesanta, a fost ce trebuie.

NP: 9 schimbat mai multe pozitii si nu a spus nu la nici una, per total s-a descurcat destul de bine.

Raport pret calitate destul de bun si am sa mai revin la ea.

Hei! Multumesc! 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
38 minutes ago, masinadef said:

În sfârșit am ajuns si eu la această prințesă minunată. Este o fată foarte deschisă, dezinhibată și pusă pe glume. Am vizitat o azi la ora 10 și am ales o ora de nebunii. Este prima fată la care stau o oră si nu mi pare rău. M a întrebat dacă vreau să facem duș împreună și am fost foarte bucuros. Majoritatea nu au acest serviciu în meniu. Zici că s certate cu apa. M a spălat peste tot și eu la fel pe ea. 

În dormitor i am cerut să se întindă ca să pot păpa savarina. Savarină dulce cu aripioare negre. Super faină savarina. După ce ne am mai îmbrățișat un pic am trecut la oral și apoi 69. O nebunie mai ales atunci când a început să și frece păsărica de fața mea. Apoi normal în misionar într o păsărică extrem de strâmtă. Cei cu ciocane groase mai bine nu mergeți! Pentru voi există Alina! Mă trăgea cu picioarele n ea și când ne am sărutat am ejaculat instant. Se scoală puța când vă povestesc ce am pățit cu ea.

Acum o scurtă descriere. Înaltă, brunetă, buze faine și mari și sus și jos. Ălea de jos mă bagă n groapă. Sâni măricei la corpul ei iar dacă zic unii că s lăsați, asta e. Gravitația își face efectul. Cum zicea ea...voi nu stați majoritatea timpului cu ea în jos? Mâini de domnișoară, 38 la picior și sprâncene faine si negre. 

Ce note să dau? 10 peste tot

Atât de mult am pupat o acolo jos că încă simt parfumul păsăricii ei pe nas și buze.  Nici nu știu dacă rusoaica e mai faină sau ea. Ea e open mind, poți vorbii mult și fain. 

Te iubesc, femeie faină!

Buna! De asemenea placerea a fost reciproca. Esti super fain, comunicativ si dulce. Te imbratisez cu drag. 😍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...