Sari la conținut

Vanessa 0727065086


Vizitator alice_bya84

Postări Recomandate

  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 6 minute, tipdinbv a spus:

Si eu sunt confuz... Aceeasi alice_bya84 activeaza si pe profilul Mirela, cu alt nr.de tel. si cu poze mult inferioare. Care o fi reala dintre ele? Poate ne lamureste chiar ea.

Ce sa mai lamureasca, parerea mea este ca trebuiesc evitate, simplu

Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0
Acum 1 minut, extraterestru78 a spus:

Ce sa mai lamureasca, parerea mea este ca trebuiesc evitate, simplu

Adevărat grăiești. DE EVITAT pentru simplul fapt ca joaca alba neagra cu conturile. Nici nu mai stii care si cum e. Sunt destui clienti pe publi. Sa posteze acolo pana ramane fara baterie

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov

Numărul meu de telefon este același. Ca aștept la mine zilnic de la 11:00 pana la 21:00. Iar dacă nu cunoașteți va rog frumos sa întrebați mai întâi înainte. Va mulțumesc pentru înțelegere. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov
Acum 18 ore, tipdinbv a spus:

Si eu sunt confuz... Aceeasi alice_bya84 activeaza si pe profilul Mirela, cu alt nr.de tel. si cu poze mult inferioare. Care o fi reala dintre ele? Poate ne lamureste chiar ea.

alice_bya84 este persoana care ne a ajutat și pe mn și pe Mirela sa ne " extindem" sa zic asa. Acum sunt pe cont propriu.  

Pozele de aici sunt ale mele, reale 100%. Cei care m au vizitat știu despre ce vorbesc.  

Va rog sa întrebați înainte, asa cum am spus mai devreme și sa nu aruncați cu noroi înainte de a vedea despre ce e vorba. Va mulțumesc anticipat. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov
Acum 18 ore, lancerevo a spus:

Adevărat grăiești. DE EVITAT pentru simplul fapt ca joaca alba neagra cu conturile. Nici nu mai stii care si cum e. Sunt destui clienti pe publi. Sa posteze acolo pana ramane fara baterie

O sa îmi postez un alt anunț cu alte poze 😉

Eu și Mirela suntem 2 persoane diferite. 

Link spre comentariu

  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov
  • Oras:Bulevardul Gării 26, Brașov
Acum 1 minut, tipdinbv a spus:

Pe mine ma intereseaza cine sta pe str.Tampei, ca locuiesc in zona si mi-ar fi mai usor sa o vizitez.

Mirela este pe Tâmpei, dacă mai este ca nu mai știu nimic de ea. Eu sunt pe Gării 26.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...