Sari la conținut

Aysha ‪0736158719‬


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Buna seara,

 

In primul rand vreau sa multumesc colegilor de aici si ale lor recenzii deoarece acestea m-au facut sa pun mana pe telefon. De 6 luni ma gandeam acerb sa apelez la Aysha, dar problemele personale au avut intaietate.

 

In al doilea rand vin spre voi si cu o recenzie. Avand in vedere distanta mare de timp de la prima experienta de acest gen, proaspat iesit de la ea cu genunchii inca tremurand, va rog sa imi iertati subiectivismul.

 

Contact facil pe WhatsApp, stabilita ora si data in ziua intalnirii. Locatia binecunoscuta de voi, indrumat facil de Aysha catre apartament.  Locatie ok din punctul meu de vedere, nimic de comentat. Am fost intampinat dupa usa de o femeie frumoasa, purtand o lenjerie sexy,mare mi-a fost mirarea cand un sarut apasat pe buze mi-a trezit simturile. Invitat la un pahar de vorba si o tigara, doua, aici Aysha iti intra pe sub piele si duce conversatia unde doresti tu. Dupa 10 minute de povesti m-am dus la baie pentru un dus unde gasesti chiar de toate.

 

Actiunea a debutat direct din usa dormitorului cu saruturi lungi, impingandu-mi limba usor printre buzele ei carnoase. Micul Ajutor zambea doar si imediat a fost dezmierdat fara caciulita. De aici...totul e la superlativ si voi pastra pentru mine aceste momente.  

 

Prima finalizare terminandu-se in balonas am continuat sa palavragim despre multe lucruri, timp in care fumam, si ne mangaiam sau sarutam. Sceptic ca pot duce si a doua finalizare, dar incurajat de Aysha am purces in dormitor unde....am simtit ca efectiv..."ne-am futut" scuzati-mi franceza. A doua finalizare tot in balonas.

Din nou povesti, zambete si mangaieri. 

Nu am simtit deloc ca am fost grabit de aceea m-am ridicat singur sa merg pentru a doua oara la baie.

In momentul in care ti se da pieptene (desi aveam) sau esti ajutat sa te imbraci inchizandu-ti-se manseta de la camasa simti ca pleci fericit.

Again...sunt subiectiv dar am ajuns cu coaie si am plecat cu goaie (coaie goale). Note nu voi da pentru ca experienta nu imi permite.

Cadoul de 1000 de Lei lasat in plic,  discret, undeva pe masa.

Door to door undeva la 2h15. Timp in care am m-am simtit bine si am facut sex exact cum imi place mie...aparent si Ayshei...chestie pe care nu o voi detalia. 

Va doresc o seara buna si ciocane tari!

Aysha, iti multumesc pentru tot. Ai grija de tine, R.

 

 

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 661
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
La 16.03.2024 la 21:54, black_mamba2174 a spus:

Buna seara,

 

In primul rand vreau sa multumesc colegilor de aici si ale lor recenzii deoarece acestea m-au facut sa pun mana pe telefon. De 6 luni ma gandeam acerb sa apelez la Aysha, dar problemele personale au avut intaietate.

 

In al doilea rand vin spre voi si cu o recenzie. Avand in vedere distanta mare de timp de la prima experienta de acest gen, proaspat iesit de la ea cu genunchii inca tremurand, va rog sa imi iertati subiectivismul.

 

Contact facil pe WhatsApp, stabilita ora si data in ziua intalnirii. Locatia binecunoscuta de voi, indrumat facil de Aysha catre apartament.  Locatie ok din punctul meu de vedere, nimic de comentat. Am fost intampinat dupa usa de o femeie frumoasa, purtand o lenjerie sexy,mare mi-a fost mirarea cand un sarut apasat pe buze mi-a trezit simturile. Invitat la un pahar de vorba si o tigara, doua, aici Aysha iti intra pe sub piele si duce conversatia unde doresti tu. Dupa 10 minute de povesti m-am dus la baie pentru un dus unde gasesti chiar de toate.

 

Actiunea a debutat direct din usa dormitorului cu saruturi lungi, impingandu-mi limba usor printre buzele ei carnoase. Micul Ajutor zambea doar si imediat a fost dezmierdat fara caciulita. De aici...totul e la superlativ si voi pastra pentru mine aceste momente.  

 

Prima finalizare terminandu-se in balonas am continuat sa palavragim despre multe lucruri, timp in care fumam, si ne mangaiam sau sarutam. Sceptic ca pot duce si a doua finalizare, dar incurajat de Aysha am purces in dormitor unde....am simtit ca efectiv..."ne-am futut" scuzati-mi franceza. A doua finalizare tot in balonas.

Din nou povesti, zambete si mangaieri. 

Nu am simtit deloc ca am fost grabit de aceea m-am ridicat singur sa merg pentru a doua oara la baie.

In momentul in care ti se da pieptene (desi aveam) sau esti ajutat sa te imbraci inchizandu-ti-se manseta de la camasa simti ca pleci fericit.

Again...sunt subiectiv dar am ajuns cu coaie si am plecat cu goaie (coaie goale). Note nu voi da pentru ca experienta nu imi permite.

Cadoul de 1000 de Lei lasat in plic,  discret, undeva pe masa.

Door to door undeva la 2h15. Timp in care am m-am simtit bine si am facut sex exact cum imi place mie...aparent si Ayshei...chestie pe care nu o voi detalia. 

Va doresc o seara buna si ciocane tari!

Aysha, iti multumesc pentru tot. Ai grija de tine, R.

 

 

 

 

Waw 🤗, sunt plăcut surprinsă de recenzia ta. Ma bucur ca ai avut incredere in ceea ce ai citit despre mine 😍 si ai ales sa petreci timp în compania mea. Întotdeauna în dormitor e nevoie de amândoi, iar dacă cel în compania căruia  ma aflu stie cum sa trateze o femeie ai văzut și ai simțit și tu ce poate iesi acolo în asternuturi. Iar tu 😎 esti unul dintre cei care stiu cum sa se comporte cu o femeie. Cu speranța 😇 ca m-am ridicat la nivelul așteptărilor tale, te astept cu drag să revii. Pupici 💋💋.

Link spre comentariu
Reputație: 661
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

🎀  𝒟𝒾𝓈𝓅𝓸𝓃𝒾𝒷𝒾𝓁ă 🤗🙋🏽‍♀️𝓭𝓮 𝓵𝓪 𝓸𝓻𝓪 16 𝓹𝓪𝓷𝓪 𝓭𝓲𝓼𝓮𝓪𝓻𝓪 𝓵𝓪 3:00 𝓅𝑒𝓃𝓉𝓇𝓊 𝓅𝓇💞𝑔𝓇𝒶𝓂ă𝓇𝒾 𝓋𝒶 𝒶ș𝓉𝑒𝓅𝓉 𝒸𝓊 𝒹𝓇𝒶𝑔 𝓅𝑒 𝓌𝒽𝒶𝓉𝓈 𝒶𝓅𝓅 🤳🏼🥰♥️  🎀

DA3ACFB0-347C-4C27-9BCB-1D217900E7E9.jpeg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Reputație: 661
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

 

🎀  𝒟𝒾𝓈𝓅𝓸𝓃𝒾𝒷𝒾𝓁ă 

𝓅𝑒𝓃𝓉𝓇𝓊 𝓅𝓇💞𝑔𝓇𝒶𝓂ă𝓇𝒾 𝓋𝒶 𝒶ș𝓉𝑒𝓅𝓉 𝒸𝓊 𝒹𝓇𝒶𝑔 𝓅𝑒 𝓌𝒽𝒶𝓉𝓈 𝒶𝓅𝓅 🤳🏼🥰♥️  🙋🏽‍♀️

Link spre comentariu
Reputație: 661
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

🎀   🤗🙋🏽‍♀️𝓓𝓻𝓪𝓰𝓲𝓵𝓸𝓻,😍 𝓿𝓪 𝓪ș𝓽𝓮𝓹𝓽 î𝓷 𝓼𝓮𝓪𝓻𝓪 𝓪𝓬𝓮𝓪𝓼𝓽𝓪 𝓹𝓮𝓷𝓽𝓻𝓾 𝓹𝓻𝓸𝓰𝓻𝓪𝓶ă𝓻𝓲 🤳𝓹â𝓷ă 𝓵𝓪 𝓸𝓻𝓪 03:00. 𝓟𝓮𝓷𝓽𝓻𝓾 𝓪𝓵𝓽𝓮  𝓭𝓮𝓽𝓪𝓵𝓲𝓲 𝓼𝓲 𝓼𝓽𝓪𝓫𝓲𝓵𝓲𝓻𝓮𝓪 𝓾𝓷𝓮𝓲 î𝓷𝓽â𝓵𝓷𝓲𝓻𝓲 𝓷𝓮 𝓪𝓾𝔃𝓲𝓶 𝓬𝓾 𝓭𝓻𝓪𝓰 𝓹𝓮 𝔀𝓱𝓪𝓽𝓼𝓪𝓹𝓹  😘.

08621314-FE13-4FB3-8706-5984F2C64EC6.jpeg

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
Reputație: 661
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

ᴅᴀᴄĂ ᴢɪᴜᴀ ʙᴜɴĂ Îɴᴄᴇᴘᴇ ᴅᴇ ᴅɪᴍɪɴᴇᴀȚĂ, ᴜɴ ᴡᴇᴇᴋᴇɴᴅ ʙᴜɴ Îɴᴄᴇᴘᴇ ᴅᴇ ᴠɪɴᴇʀɪ 🤩, ᴀȘᴀ ᴄĂ ᴠᴀ ᴀȘᴛᴇᴘᴛ ᴘʀᴇɢĂᴛɪᴛĂ ꜱĂ ᴠĂ ʀĂꜱꜰĂȚ  Îɴ ꜱᴇᴀʀᴀ ᴀᴄᴇᴀꜱᴛᴀ ᴘÂɴĂ ʟᴀ ᴏʀᴀ 03:00, ɪᴀʀ ᴘᴇɴᴛʀᴜ ᴄᴇɪ 😍 ᴄᴀʀᴇ ᴠᴀ ȘᴛɪȚɪ ᴘʀᴏɢʀᴀᴍᴜʟ ᴘᴇ ꜱÂᴍʙĂᴛĂ Șɪ ᴅᴜᴍɪɴɪᴄĂ ᴘᴜᴛᴇᴍ ꜰᴀᴄᴇ ᴘʀᴏɢʀᴀᴍĂʀɪ 🤳 ᴅᴇ ᴀᴢɪ ᴄᴜ ʀᴜɢĂᴍɪɴᴛᴇᴀ ꜱĂ ᴄᴏɴꜰɪʀᴍᴀȚɪ ᴄᴜ ᴏ ᴏʀĂ Îɴᴀɪɴᴛᴇ. ᴘᴜᴘɪᴄɪ 😘💋😘.

Link spre comentariu
Reputație: 661
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

𝓓𝓻𝓪𝓰𝓲𝓲 𝓶𝓮𝓲, 𝓹𝓮𝓷𝓽𝓻𝓾 𝓹𝓻𝓸𝓰𝓻𝓪𝓶ă𝓻𝓲 ș𝓲 𝓭𝓮𝓽𝓪𝓵𝓲𝓲 𝓿𝓪 𝓪ș𝓽𝓮𝓹𝓽 𝓬𝓾 𝓭𝓻𝓪𝓰  𝓹𝓮 𝔀𝓱𝓪𝓽𝓼𝓪𝓹𝓹 🤳. 𝓟𝓾𝓽𝓮𝓶 𝓯𝓪𝓬𝓮 𝓹𝓻𝓸𝓰𝓻𝓪𝓶ă𝓻𝓲 ș𝓲 𝓹𝓮𝓷𝓽𝓻𝓾 𝓶â𝓲𝓷𝓮 𝓬𝓾 𝓻𝓾𝓰ă𝓶𝓲𝓷𝓽𝓮𝓪 🙏 𝓼ă 𝓬𝓸𝓷𝓯𝓲𝓻𝓶𝓪ț𝓲 𝓼𝓪𝓾 𝓼ă 𝓪𝓷𝓾𝓵𝓪ț𝓲 𝓹𝓻𝓸𝓰𝓻𝓪𝓶𝓪𝓻𝓮𝓪 𝓬𝓾 𝓬𝓮𝓵 𝓹𝓾ț𝓲𝓷 𝓸 𝓸𝓻ă î𝓷𝓪𝓲𝓷𝓽𝓮.  𝓥𝓪 𝓪𝓷𝓾𝓷ț 𝓬ă 𝓿𝓲𝔃𝓲𝓽𝓪 𝓶𝓮𝓪 𝓵𝓪 𝓒𝓵𝓾𝓳 🧚‍♀️ 𝓼𝓮 𝓪𝓹𝓻𝓸𝓹𝓲𝓮 𝓭𝓮 𝓼𝓯â𝓻ș𝓲𝓽. 𝓥𝓪 𝓪𝓼𝓽𝓮𝓹𝓽 𝓹𝓮𝓷𝓽𝓻𝓾 𝓻ă𝓼𝓯ăț, 𝓼ă 𝓷𝓮 𝓿𝓮𝓭𝓮𝓶 𝓼𝓪𝓾 𝓼𝓪 𝓷𝓮 𝓻𝓮𝓿𝓮𝓭𝓮𝓶 𝓬𝓾 𝓬𝓮𝓲 𝓬𝓾 𝓬𝓪𝓻𝓮 𝓭𝓮𝓳𝓪 𝓪𝓶 𝓪𝓿𝓾𝓽 𝓹𝓪𝓻𝓽𝓮 𝓭𝓮 𝓶𝓸𝓶𝓮𝓷𝓽𝓮 𝓯𝓻𝓾𝓶𝓸𝓪𝓼𝓮 😍 𝓹â𝓷ă î𝓷 𝓭𝓪𝓽𝓪 𝓭𝓮 15 𝓪𝓹𝓻𝓲𝓵𝓲𝓮, 𝓭𝓾𝓹ă 𝓬𝓪𝓻𝓮 𝓿𝓸𝓲 𝓵𝓲𝓹𝓼𝓲 𝓸 𝓹𝓮𝓻𝓲𝓸𝓪𝓭ă 𝓭𝓲𝓷 𝓸𝓻𝓪ș 🤗.

Link spre comentariu
Reputație: 661
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

🎀  𝒟𝒾𝓈𝓅𝓸𝓃𝒾𝒷𝒾𝓁ă   𝓅𝑒𝓃𝓉𝓇𝓊 𝓅𝓇💞𝑔𝓇𝒶𝓂ă𝓇𝒾 𝓋𝒶 𝒶ș𝓉𝑒𝓅𝓉 𝒸𝓊 𝒹𝓇𝒶𝑔 𝓅𝑒 𝓌𝒽𝒶𝓉𝓈 𝒶𝓅𝓅 🤳🏼🥰♥️  🙋🏽‍♀️

AD6FA6CD-77DC-411B-A7E5-C090FBDD7D4C.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
Reputație: 661
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

𝓟𝓵ă𝓬𝓮𝓻𝓮𝓪 𝓶𝓮𝓪 😍 𝓮𝓼𝓽𝓮 𝓼𝓪𝓽𝓲𝓼𝓯𝓪𝓬ț𝓲𝓪 𝓿𝓸𝓪𝓼𝓽𝓻ă. 𝓓𝓸𝓪𝓻 𝓾𝓷 𝓶𝓮𝓼𝓪𝓳 𝓷𝓮 𝓭𝓮𝓼𝓹𝓪𝓻𝓽𝓮 𝓭𝓮 𝓶𝓸𝓶𝓮𝓷𝓽𝓮 𝓹𝓵ă𝓬𝓾𝓽𝓮 𝓹𝓮 𝓬𝓪𝓻𝓮 𝓵𝓮 𝓹𝓾𝓽𝓮𝓽𝓲 𝓹𝓮𝓽𝓻𝓮𝓬𝓮 î𝓷 𝓬𝓸𝓶𝓹𝓪𝓷𝓲𝓪 𝓶𝓮𝓪  💞😘.

 

49400A73-8740-4167-9187-D683213740E2.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
Reputație: 661
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

🎀  𝒟𝒾𝓈𝓅𝓸𝓃𝒾𝒷𝒾𝓁ă   𝓅𝑒𝓃𝓉𝓇𝓊 𝓅𝓇💞𝑔𝓇𝒶𝓂ă𝓇𝒾 𝓋𝒶 𝒶ș𝓉𝑒𝓅𝓉 𝒸𝓊 𝒹𝓇𝒶𝑔 𝓅𝑒 𝓌𝒽𝒶𝓉𝓈 𝒶𝓅𝓅 🤳🏼🥰♥️  🙋🏽‍♀️

Link spre comentariu
Reputație: 661
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

🎀  𝒟𝒾𝓈𝓅𝓸𝓃𝒾𝒷𝒾𝓁ă   𝓅𝑒𝓃𝓉𝓇𝓊 𝓅𝓇💞𝑔𝓇𝒶𝓂ă𝓇𝒾 𝓋𝒶 𝒶ș𝓉𝑒𝓅𝓉 𝒸𝓊 𝒹𝓇𝒶𝑔 𝓅𝑒 𝓌𝒽𝒶𝓉𝓈 𝒶𝓅𝓅 🤳🏼🥰♥️  🙋🏽‍♀️

Link spre comentariu
Reputație: 661
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

🎀  𝒟𝒾𝓈𝓅𝓸𝓃𝒾𝒷𝒾𝓁ă 🤗🙋🏽‍♀️𝓭𝓮 𝓵𝓪 𝓸𝓻𝓪 19 𝓹𝓪𝓷𝓪 𝓭𝓲𝓼𝓮𝓪𝓻𝓪 𝓵𝓪 3:00 𝓅𝑒𝓃𝓉𝓇𝓊 𝓅𝓇💞𝑔𝓇𝒶𝓂ă𝓇𝒾 𝓋𝒶 𝒶ș𝓉𝑒𝓅𝓉 𝒸𝓊 𝒹𝓇𝒶𝑔 𝓅𝑒 𝓌𝒽𝒶𝓉𝓈 𝒶𝓅𝓅 🤳🏼🥰♥️  🎀

Link spre comentariu
Reputație: 661
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

🎀  𝒟𝒾𝓈𝓅𝓸𝓃𝒾𝒷𝒾𝓁ă 🤗🙋🏽‍♀️𝓭𝓮 𝓵𝓪 𝓸𝓻𝓪 21 𝓅𝑒𝓃𝓉𝓇𝓊 𝓅𝓇💞𝑔𝓇𝒶𝓂ă𝓇𝒾 𝓋𝒶 𝒶ș𝓉𝑒𝓅𝓉 𝒸𝓊 𝒹𝓇𝒶𝑔 𝓅𝑒 𝓌𝒽𝒶𝓉𝓈 𝒶𝓅𝓅 🤳🏼🥰♥️  🎀

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 661
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

🎀  𝒟𝒾𝓈𝓅𝓸𝓃𝒾𝒷𝒾𝓁ă 🤗🙋🏽‍♀️𝓅𝑒𝓃𝓉𝓇𝓊 𝓅𝓇💞𝑔𝓇𝒶𝓂ă𝓇𝒾 𝓋𝒶 𝒶ș𝓉𝑒𝓅𝓉 𝒸𝓊 𝒹𝓇𝒶𝑔 𝓅𝑒 𝓌𝒽𝒶𝓉𝓈 𝒶𝓅𝓅 🤳🏼🥰♥️  🎀

C7F10151-C49E-48F7-B0D7-588D032772B7.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 7
Link spre comentariu
Reputație: 661
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

🎀  𝒟𝒾𝓈𝓅𝓸𝓃𝒾𝒷𝒾𝓁ă 🤗🙋🏽‍♀️𝓅𝑒𝓃𝓉𝓇𝓊 𝓅𝓇💞𝑔𝓇𝒶𝓂ă𝓇𝒾 𝓋𝒶 𝒶ș𝓉𝑒𝓅𝓉 𝒸𝓊 𝒹𝓇𝒶𝑔 𝓅𝑒 𝓌𝒽𝒶𝓉𝓈 𝒶𝓅𝓅 🤳🏼🥰♥️  🎀

Link spre comentariu

Reputație: 661
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0736158719
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

🎀  𝒟𝒾𝓈𝓅𝓸𝓃𝒾𝒷𝒾𝓁ă 🤗🙋🏽‍♀️𝓭𝓮 𝓵𝓪 𝓸𝓻𝓪 20 𝓅𝑒𝓃𝓉𝓇𝓊 𝓅𝓇💞𝑔𝓇𝒶𝓂ă𝓇𝒾 𝓋𝒶 𝒶ș𝓉𝑒𝓅𝓉 𝒸𝓊 𝒹𝓇𝒶𝑔 𝓅𝑒 𝓌𝒽𝒶𝓉𝓈 𝒶𝓅𝓅 🤳🏼🥰♥️  🎀

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...