Sari la conținut

HotGirl 🍒 0751598865


Vizitator Sarahotgirl2

Postări Recomandate

2 hours ago, Sarahotgirl2 said:

Ți-am zis ca oralul este 150 cu finalizare orală, iar se vede destul de clar și pe restul comentariilor ca nu fac anal și ca încerc sa fac . Iar probabil am zis ieri ca nu vreau sa mai încerc pentru ca am încercat cu cineva și eram indecisa și cel mai bine este sa va anunț eu când fac anal și sa numai insistam pe acest subiect . Va pup și o zi frumoasa ! 😘

Sara, ai un ditamai anuntul, dar nu specifici nicaieri ca faci finalizare orala si ca se plateste extra. Asta o scriu baietii prin recenzii. Nu mai bine faci tu un anunt care sa fie de actualitate cu ce faci si cat costa? Inclus sau extra, ca sa stim toti curvarii cum sta treaba. 😘.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator Sarahotgirl2
Reputație: 0
Acum 2 ore, robi29 a spus:

Sara, ai un ditamai anuntul, dar nu specifici nicaieri ca faci finalizare orala si ca se plateste extra. Asta o scriu baietii prin recenzii. Nu mai bine faci tu un anunt care sa fie de actualitate cu ce faci si cat costa? Inclus sau extra, ca sa stim toti curvarii cum sta treaba. 😘.

Buna, desigur ca o sa fac este mult mai ok așa dar am preferat sa discut aceste detalii la telefon finalizarea combinata este 100 lei + finalizare orală 150. 😘 dar o sa actualizez anunțul pupici ! 

Link spre comentariu
Vizitator Sarahotgirl2
Reputație: 0
La 25.03.2021 la 12:46, Sarahotgirl2 a spus:

 

2A3EF7E5-0E31-41E1-9C92-37A897485E58.jpeg

9EDA7700-DAFE-4ADC-8EBF-763B6E4A8B2C.jpeg

Buna dimineața mi-am început programul astăzi sunt disponibilă pana la ora 22:00.

finalizarea este 100 lei -normal (protejat) și oralul in funcție de igiena (finalizarea orală este contra cost +50 lei) 

ora este 200 lei.

sarutari in funcție de chimie in rest fac sarutari pasionale pe corp. ❤️❤️

Link spre comentariu
Vizitator Sarahotgirl2
Reputație: 0
Acum 1 oră, Sarahotgirl2 a spus:

Buna dimineața mi-am început programul astăzi sunt disponibilă pana la ora 22:00.

finalizarea este 100 lei -normal (protejat) și oralul in funcție de igiena (finalizarea orală este contra cost +50 lei) 

ora este 200 lei.

sarutari in funcție de chimie in rest fac sarutari pasionale pe corp. ❤️❤️

😈

A76B2362-BE1E-40F6-A2B3-48136BE8EF61.jpeg

F25DBB23-FE85-45D7-BA43-F48A0608748C.jpeg

Link spre comentariu

Am vizitat-o și eu pe titulara acestui topic, locația pe Bulevardu Dacia, ușor de găsit locuri de parcare sunt în spatele blocului.

Am luat legătura telefonic, am stabilit ca ajung în 10 min. Îmi deschide ușa o domnișoară drăguță îmbrăcată sumar.

Mă poftește înăuntru unde îmi mai comunica odată preturile: 100 lei finalizarea cu 50 lei extra pt CIM și 200 ora. Am mers in camera de scandal sa ma fac comod, ea la baie pt o igienizare rapida. A început cu un oral bunicel, cu ceva presiune insa nimic spectaculos. Nu are grija de zona învecinată.

După cateva minute bune i-am zis sa trecem la normal in LOT unde se misca bine. Am finalizat în prezervativ, gienizat rapid și îmbrăcat.

Note: 

ON: un 7 pt ca se poate mai bine;

GFE: 6, incearca sa fie amabilă si cam atât. 

NP: 8, cam pe fuga mi s-a părut. 

Locație: 9 , putin deranj in încăpere . 

 De revenit : da, daca nu am alternativă.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator Sarahotgirl2
Reputație: 0
Acum 4 ore, marckus a spus:

Am vizitat-o și eu pe titulara acestui topic, locația pe Bulevardu Dacia, ușor de găsit locuri de parcare sunt în spatele blocului.

Am luat legătura telefonic, am stabilit ca ajung în 10 min. Îmi deschide ușa o domnișoară drăguță îmbrăcată sumar.

Mă poftește înăuntru unde îmi mai comunica odată preturile: 100 lei finalizarea cu 50 lei extra pt CIM și 200 ora. Am mers in camera de scandal sa ma fac comod, ea la baie pt o igienizare rapida. A început cu un oral bunicel, cu ceva presiune insa nimic spectaculos. Nu are grija de zona învecinată.

După cateva minute bune i-am zis sa trecem la normal in LOT unde se misca bine. Am finalizat în prezervativ, gienizat rapid și îmbrăcat.

Note: 

ON: un 7 pt ca se poate mai bine;

GFE: 6, incearca sa fie amabilă si cam atât. 

NP: 8, cam pe fuga mi s-a părut. 

Locație: 9 , putin deranj in încăpere . 

 De revenit : da, daca nu am alternativă.

Buna, îți mulțumesc frumos pentru recezie și ți s-a părut chiar nu este genul meu te poți uita și in restul recenziilor ca nu sunt genul . Iar legat de gfe nu încerc chiar sunt dar na părerile nu se discuta te mai aștept ești bine venit la mine când dorești sa vii ! 😘

Link spre comentariu
Vizitator Sarahotgirl2
Reputație: 0
Acum 23 ore, Sarahotgirl2 a spus:

Buna dimineața mi-am început programul astăzi sunt disponibilă pana la ora 22:00.

finalizarea este 100 lei -normal (protejat) și oralul in funcție de igiena (finalizarea orală este contra cost +50 lei) 

ora este 200 lei.

sarutari in funcție de chimie in rest fac sarutari pasionale pe corp. ❤️❤️

 

Link spre comentariu
Vizitator Sarahotgirl2
Reputație: 0
La 05.04.2021 la 8:51, ady21 a spus:

Am vizitat-o și eu pe titulara acestui topic, locația pe Bulevardu Dacia ușor de găsit locuri de parcare sunt în spatele blocului.

Am contactat-o telefonic mia răspuns am stabilit ca ajung în 15 min ceia ce am și făcut, îmi deschide ușa o domnișoară drăguță îmbrăcată normal nimic special. 

Ma poftește înăuntru unde îmi mai comunica odată preturile și 100 lei finalizarea cu 50 lei extra pt finalizare orala și 200 ora,  inițial am vrut sa plec pt ca nu îmi zisese de cei 50 extra la tel  Da zic sa rămân totuși și bine am făcut. Ma poftit încă era de scandal sa ma fac comod, ea amers la baie pt o igienizare rapida,  neam pus în pat unde a început cu un oral bun cu presiune și suctiuni se poate și mai bine. I-am cerut sa trecem într-un 69 ca sai întorc favoarea are o piersicuta tânără și foarte gustoasa mia plăcut și am rămas surprins ca și iei ia plăcut ceia ce sa și văzut. 

După catev minute bune de sex oral reciproc a trecut deasupra une pursisimplu ma călărit efectiv neam loat în brate sărutări mângâieri unde ma făcut sa ma simt ca sunt cu iubita nu cu o excorta, am finalizat în prezervative igienizat rapid și îmbrăcat.

Notele sunt  următoarele                          ON un 8,50 pt ca se poate mai bine         Gfe 9.                                                            Normal protejat schimbat 2 poziții 9.     Locație 10 numai buna pt asa ceva      De revenit cu siguranță eu o sa revin     Halatu 100 lei dor tu dor 25 minute. 

Ciocane tari și spor la futut 

Mulțumesc pentru recenzie ! 😘😘

Link spre comentariu
Vizitator Sarahotgirl2
Reputație: 0

️Prețuri și servici : 😈🔞 Finalizarea - 100 lei Normal (protejat) și oralul (in funcție de igiena), sarutari pasionale pe corp si pe gât iar pe buze in funcție de chimie. Finalizarea orală sau faciala este contra cost plus 50 lei. 🙈

Ora este 200 lei câte finalizări puteți Dvs. Nu am un nr. 🙃🍒

Locatie se afla pe bulevardul Dacia. Pentru mai multe detali ne auzim la Nr de contact : (0751) 598 865 sau pe WhatsApp. 🔞🔞

DD7AEB15-C45E-4F0C-86A1-6A9A09F9BD78.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator Sarahotgirl2
Reputație: 0
Acum 2 ore, Sarahotgirl2 a spus:

️Prețuri și servici : 😈🔞 Finalizarea - 100 lei Normal (protejat) și oralul (in funcție de igiena), sarutari pasionale pe corp si pe gât iar pe buze in funcție de chimie. Finalizarea orală sau faciala este contra cost plus 50 lei. 🙈

Ora este 200 lei câte finalizări puteți Dvs. Nu am un nr. 🙃🍒

Locatie se afla pe bulevardul Dacia. Pentru mai multe detali ne auzim la Nr de contact : (0751) 598 865 sau pe WhatsApp. 🔞🔞

DD7AEB15-C45E-4F0C-86A1-6A9A09F9BD78.jpeg

😈

Link spre comentariu

Vizitator Sarahotgirl2
Reputație: 0
Acum 6 ore, Sarahotgirl2 a spus:

️Prețuri și servici : 😈🔞 Finalizarea - 100 lei Normal (protejat) și oralul (in funcție de igiena), sarutari pasionale pe corp si pe gât iar pe buze in funcție de chimie. Finalizarea orală sau faciala este contra cost plus 50 lei. 🙈

Ora este 200 lei câte finalizări puteți Dvs. Nu am un nr. 🙃🍒

Locatie se afla pe bulevardul Dacia. Pentru mai multe detali ne auzim la Nr de contact : (0751) 598 865 sau pe WhatsApp. 🔞🔞

DD7AEB15-C45E-4F0C-86A1-6A9A09F9BD78.jpeg

 

06CED457-6D34-4FD2-876B-0442AD48C4C7.jpeg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...