Sari la conținut

Beiuș?


Postări Recomandate

La Beius îs Numa zdrențe ordinare țigănci suta la suta care iau muie pentru 20/30 de lei , fiind in cursa și descărcând marfa la un depozit de mobila in Beius un prieten mia băgat pe una Orosz pe cap... mică blonda Skynny la un oral și normal și anal, dar am preferat oral doar ... cu înghițire .. a cerut 20 de lei .. am lăsat 30 ... in timp ce o sugea in cabina , cu un deget eram cand in pizda când anal .. mirosuri nu prea ... in rest are telefon azi un număr mâine nu mai are telefon Ba la amanet ... altădată alt număr... am Facebook de la ea ... dar căutați orosz pe Beius... una blonda pa

Link spre comentariu
Acum 18 minute, mylky a spus:

La Beius îs Numa zdrențe ordinare țigănci suta la suta care iau muie pentru 20/30 de lei , fiind in cursa și descărcând marfa la un depozit de mobila in Beius un prieten mia băgat pe una Orosz pe cap... mică blonda Skynny la un oral și normal și anal, dar am preferat oral doar ... cu înghițire .. a cerut 20 de lei .. am lăsat 30 ... in timp ce o sugea in cabina , cu un deget eram cand in pizda când anal .. mirosuri nu prea ... in rest are telefon azi un număr mâine nu mai are telefon Ba la amanet ... altădată alt număr... am Facebook de la ea ... dar căutați orosz pe Beius... una blonda pa

Zdrențe pe dracu.Daca tu ai avut parte de una asta nu înseamnă că așa sunt toate.

Cunosc destule cu joburi decente și chiar arată foarte bine,de ramâi lemn.

Link spre comentariu

Dolobea ... fratelo... pai ceva indicii un mesaj in privat sa caut și eu ... un profil Facebook un nume ... ce sa spun Denisa Denise? Aia e coaptă rău de pe la Beius ... ceva proaspăt... milf care arată bine sau ceva Skynny young 20+ sa ne faca Fericiți ... chiar daca costa mai mult 

Link spre comentariu
Acum 36 minute, mylky a spus:

Dolobea ... fratelo... pai ceva indicii un mesaj in privat sa caut și eu ... un profil Facebook un nume ... ce sa spun Denisa Denise? Aia e coaptă rău de pe la Beius ... ceva proaspăt... milf care arată bine sau ceva Skynny young 20+ sa ne faca Fericiți ... chiar daca costa mai mult 

Am zis mai sus,orașul Beiuș și zonele limitrofe sunt localități mici și riscul de a fi 'populară' in domeniu este mare, nu mă risc pt nimeni dar eu cunosc și frecventez destule in zona aia.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
On 4/14/2021 at 4:42 PM, rocco s said:

O mai aparut una in Buntesti !

Pe astea le-ai pierdut tu bag de seama... 😀 😀 😀 🙄, îți cad din masina? 🙄 🤣

  • Like 1
  • Haha 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
La 15.04.2021 la 8:54, mylky a spus:

La Beius îs Numa zdrențe ordinare țigănci suta la suta care iau muie pentru 20/30 de lei , fiind in cursa și descărcând marfa la un depozit de mobila in Beius un prieten mia băgat pe una Orosz pe cap... mică blonda Skynny la un oral și normal și anal, dar am preferat oral doar ... cu înghițire .. a cerut 20 de lei .. am lăsat 30 ... in timp ce o sugea in cabina , cu un deget eram cand in pizda când anal .. mirosuri nu prea ... in rest are telefon azi un număr mâine nu mai are telefon Ba la amanet ... altădată alt număr... am Facebook de la ea ... dar căutați orosz pe Beius... una blonda pa

Cam interesant acuma fără supărare sau sa ma înțelegi greșit dar mai egzista așa cv pt 20,30 de lei sa ți se facă favoruri sexuale 😏 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
La 15.04.2021 la 9:54, mylky a spus:

La Beius îs Numa zdrențe ordinare țigănci suta la suta care iau muie pentru 20/30 de lei , fiind in cursa și descărcând marfa la un depozit de mobila in Beius un prieten mia băgat pe una Orosz pe cap... mică blonda Skynny la un oral și normal și anal, dar am preferat oral doar ... cu înghițire .. a cerut 20 de lei .. am lăsat 30 ... in timp ce o sugea in cabina , cu un deget eram cand in pizda când anal .. mirosuri nu prea ... in rest are telefon azi un număr mâine nu mai are telefon Ba la amanet ... altădată alt număr... am Facebook de la ea ... dar căutați orosz pe Beius... una blonda pa

As aprecia colegule daca mi-ai da si mie un nr de telefon....ori niste adrese fb.si eu fac beiusul si zona aia saptamanal,nu ar mai strica un 45 regulamentar:))

Link spre comentariu
La 15.04.2021 la 9:54, mylky a spus:

La Beius îs Numa zdrențe ordinare țigănci suta la suta care iau muie pentru 20/30 de lei , fiind in cursa și descărcând marfa la un depozit de mobila in Beius un prieten mia băgat pe una Orosz pe cap... mică blonda Skynny la un oral și normal și anal, dar am preferat oral doar ... cu înghițire .. a cerut 20 de lei .. am lăsat 30 ... in timp ce o sugea in cabina , cu un deget eram cand in pizda când anal .. mirosuri nu prea ... in rest are telefon azi un număr mâine nu mai are telefon Ba la amanet ... altădată alt număr... am Facebook de la ea ... dar căutați orosz pe Beius... una blonda pa

Salut, am rugămintea dacă poți sa mi trimiți în privat facebookul lu asta,daca poți. Mulțumesc 

Link spre comentariu
La 15.04.2021 la 11:54, Dolobea a spus:

Am zis mai sus,orașul Beiuș și zonele limitrofe sunt localități mici și riscul de a fi 'populară' in domeniu este mare, nu mă risc pt nimeni dar eu cunosc și frecventez destule in zona aia.

 

La 15.04.2021 la 11:54, Dolobea a spus:

Am zis mai sus,orașul Beiuș și zonele limitrofe sunt localități mici și riscul de a fi 'populară' in domeniu este mare, nu mă risc pt nimeni dar eu cunosc și frecventez destule in zona aia.

Salut, imi poate da si mie cineva ceva fbc de la fete?

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

O singura Orosz blonda am gasit pe Beius. Are vreo 7 conturi de fb. Ea este? 

Tine cont ca daca isi seteaza fb nu o pot gasi doar cei care o au la prieteni sau care au prieteni comuni cu ea

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...