Sari la conținut

Beiuș?


Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
La 31.08.2021 la 18:57, mylky a spus:

Anton.. unde ai scos-o la suc ?

  Vorba vine că am scos-o la suc. Important este că mi-a făcut părerea că nu se ocupa cu sexul pe bani. Cu alte cuvinte am avut norocul să nu insist prea mult să mă fac de 2 lei

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

  A mai incercat cineva oare la domnișoară? Că eu am fost contactat discret de către ea pe FB. Este posibil sa mă fi înșelat aparențele și chiar as vrea sa știu dacă pot insista. Vad că până acum nu a mai scris nimeni, nimic

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

  Am reușit un drac. Mi-a făcut un oral așa și așa in mașină. Dar și locul unde am parcat l-am găsit greu, că nu am vrut sa mă duc unde zicea ea. Mi s-a părut dubios modul cum insista asupra locului.

  Înghite, dar pe jumătate 🤣🤣🤣, in rest țâțe tinere, un dinte lipsa, miros de săpun și transpiră in timpul ăsta. 50 de lei, că mi-a fost jena să dau mai puțin

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 18 minute, anton45 a spus:

  Am reușit un drac. Mi-a făcut un oral așa și așa in mașină. Dar și locul unde am parcat l-am găsit greu, că nu am vrut sa mă duc unde zicea ea. Mi s-a părut dubios modul cum insista asupra locului.

  Înghite, dar pe jumătate 🤣🤣🤣, in rest țâțe tinere, un dinte lipsa, miros de săpun și transpiră in timpul ăsta. 50 de lei, că mi-a fost jena să dau mai puțin

Nu ai un contact a domniței?

Link spre comentariu
Vizitator Robymasivu
Reputație: 0

Sunati la asta dupa ora 22 seara raspunde , face treaba ei din placere mai mult, nu fiti dobitoci cu ea si nu vorbiti urat ca altfel va expediaza si eamaneti fara treaba facuta , face tot tacamul,   - O75755333O Adina

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ceva poze..., locatia tot in Beius o are ??

Detalii despre intalnirea cu ea daca spui ca face de toate, cum ai dat de ea daca poti sa ne spui, si cum ai postat nr ei, i-ai spus de forum sau a intrebat ea, a fost de acord ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
14 hours ago, Robymasivu said:

Daca ti-e frica de apa nu mananci peste , dar vad ca tie ti-e frica de peste si nu bei nici apa 😂😂😂

Atat ! 👍

Sa stii insa ca eu nu beau apa, pestii fac sex in ea ! 😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...