Sari la conținut

Bruneta Andreea 0727078819


Vizitator bruneta andreea

Postări Recomandate

Vizitator bruneta andreea
Reputație: 0

Buna seara dragii mei 🤗, ma gândeam sa va fac o vizita pentru câteva zile . Sa ma prezint .. 

Numele meu este Andreea am 22 de ani ,am 1,60 înălțime, ma caracterizez  a fi o fata de calitate cu bun simt si cu simtul umorului. 

Despre serviciile si seriozitatea mea va las pe voi sa va spune-ti părerea. 

In aceasta vizita ca voi oferi


 

Servicii :

Oral p/np in funcție de igiena 

Normal doar protejat 

69, săruturii, mângâieri corporale

masaj de relaxare si masaj erotic ( doar la ora ) 

foot fetish

Preturii: 

100 fin (30 de minute ) 

250 h ( 60 de minute ) 

French kiss 💋 extra 50 de lei ( doar in funcție de igiena si de compatibilitatea dintre noi )

Uro extra 50 de lei

Link spre comentariu
Vizitator bruneta andreea
Reputație: 0

Buna băieții de maine voi fi si eu in Mureș pentru câteva zile . Va astept pe Wpp pentru programări . Pupicii ❤️❤️🤗💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Buna am vizitat pe domnisoare frumusica draguta siciabila poti sa ai o conversatie placuta cu ia te serveste cu un pahar de suc dupaia intram in camera de nebunii sarutari dulci peste tot la oral ce implica foarte bun la normal se implica diferite pozitii si fantezii 69 piesicuta frumoasa fara mirosuri suspecte fata e mucuta la inaltime creola cum im place mie par negru ochi caprui waooo merita vizitat si apreciat fata bafta .

Link spre comentariu
Vizitator bruneta andreea
Reputație: 0
Acum 40 minute, alfon0000 a spus:

Buna am vizitat pe domnisoare frumusica draguta siciabila poti sa ai o conversatie placuta cu ia te serveste cu un pahar de suc dupaia intram in camera de nebunii sarutari dulci peste tot la oral ce implica foarte bun la normal se implica diferite pozitii si fantezii 69 piesicuta frumoasa fara mirosuri suspecte fata e mucuta la inaltime creola cum im place mie par negru ochi caprui waooo merita vizitat si apreciat fata bafta .

Mersi 🤗 te mai astept cu drag ❤️❤️

Link spre comentariu
Vizitator bruneta andreea
Reputație: 0

Buna dimineața băieți , disponibilă si azi pana la restricții . Va astept cu programării pe whatsapp ❤️❤️🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...