Sari la conținut

Alexia❤️Total❤️ +40767037589❤️


Postări Recomandate

am fost. programare telefonica, din scurt. respectata.

locatie, brezoianu, bloc vechi renovat, ok.

ea - mica, obosita rau la fata, cu piele lasata rau pe burta. nu stiu sigur daca e titulara telefonului, sau colega - am intrebat, mi-a raspuns ca am vorbit cu ea la telefon, deci declar ca pozele sunt ireale, nu arata realitatea, asa cum, trist, am constatat-o eu (o avantajeaza grav, in cel mai bun caz). 

eu NU am ramas, nu dau bani pt ceva ce nu as face nici gratis.

dpdv al meu - teapa. sau promovare mai mult decat smechera (mutati managerul la autostrazi, veti merge cu 130 km/h pe ulita...)

  • Like 7
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 minute, ionelsimanco a spus:

am fost. programare telefonica, din scurt. respectata.

locatie, brezoianu, bloc vechi renovat, ok.

ea - mica, obosita rau la fata, cu piele lasata rau pe burta. nu stiu sigur daca e titulara telefonului, sau colega - am intrebat, mi-a raspuns ca am vorbit cu ea la telefon, deci declar ca pozele sunt ireale, nu arata realitatea, asa cum, trist, am constatat-o eu (o avantajeaza grav, in cel mai bun caz). 

eu NU am ramas, nu dau bani pt ceva ce nu as face nici gratis.

dpdv al meu - teapa. sau promovare mai mult decat smechera (mutati managerul la autostrazi, veti merge cu 130 km/h pe ulita...)

Măcar dacă venei sa ma vizitezi bby pe urma ma criticai mss ptr com 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 22 ore, ionelsimanco a spus:

cu grija, mandra fata. eu am o reputatie. facuta in multi ani. TU sau tu impreuna cu colega ta, minti(ti)!. pot dovedi ca am fost in locatia ta, am intrat si am iesit dupa mai putin de 2 min, pt ca am fost inselat. punct. vezi de clientii pe care ii poti prosti... 

 

Va rog din suflet daca nu va place de mine si ce ofer eu sa mergeti la alte fete ca sunt pentru toate gusturile !!! 

Pentru cei care vreti sa ma vizitati sunt deschisa sa invat si sa fie bine chiar foarte bine va aștept cu drag ! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

Las o recenzie scurta ca nu am ce povesti prea mult:))

Programare pe whatsapp. 

Aspect: 5 > diferenta mare intre poze si realitate. 

OP: 6.5 > un oral care si a facut treaba si l a trezit pe ala mic > nimic special

NP: 7.5 > pussy fart la greu:)) . Pasarica cu labii proeminente care se muleaza ok pe junior. 

AP: 7.5 > scurt ca e stramta rau:))))

Medie/Recomdare: 6.62 > O fata docila care sta cum o pui. Eu nu mai revin. Am bifat o si pe ea si trec la urmatoarea:))

Noroc!

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, dobrix a spus:

Salut,

Las o recenzie scurta ca nu am ce povesti prea mult:))

Programare pe whatsapp. 

Aspect: 5 > diferenta mare intre poze si realitate. 

OP: 6.5 > un oral care si a facut treaba si l a trezit pe ala mic > nimic special

NP: 7.5 > pussy fart la greu:)) . Pasarica cu labii proeminente care se muleaza ok pe junior. 

AP: 7.5 > scurt ca e stramta rau:))))

Medie/Recomdare: 6.62 > O fata docila care sta cum o pui. Eu nu mai revin. Am bifat o si pe ea si trec la urmatoarea:))

Noroc!

Bby și dc ai rămas daca nu ti-a plăcut de mine puteai sa pleci nu țin pe cineva sa rămână 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 17 minute, Dmkskskksks a spus:

Nasoala 

Nu îți place cum arat treci  peste profilu meu sunt atâtea fete poate găsești pe cineva pe placu ta.Nu trebui sa jignești pe nimeni asta ți-e de cei 7 ani de acasă 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 minute, Alexiaxxx a spus:

Nu îți place cum arat treci  peste profilu meu sunt atâtea fete poate găsești pe cineva pe placu ta.Nu trebui sa jignești pe nimeni asta tine de cei 7 ani de acasă 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...