Sari la conținut

Noua in oras ❤️😘🥵


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂
Acum 29 minute, Cristina_23 a spus:

Aici sunt pozele mele  reale mulțumesc ❤️😘

Buna, in care poze esti tu? Pozele 2 si 3 nu prea sunt ale tale 😁😁😁

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
Acum 3 ore, beatranga a spus:

Buna, in care poze esti tu? Pozele 2 si 3 nu prea sunt ale tale 😁😁😁

 

Acum 3 ore, beatranga a spus:

Buna, in care poze esti tu? Pozele 2 si 3 nu prea sunt ale tale 😁😁😁

Sunt pozele mele bby doar ca aveam parul neintins și de asta 😘 așa ca nu mai vb aiurea ai fost cumva la mine și ai văzut tu ca nu eram eu 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Ești colegă cu Nicoleta? E apartament cu două camere din ce știu. Poți să mai detaliezi la servicii, ești zgârcită la prezentare. L-ai luat cam tare pe colegul mai sus, asta nu prea e de bine, a spus-o pe ton de glumă  dacă te uiti mai atent. Ca  să ne liniștești,  poți face și pune o poză chiar azi, să vedem toate elementele ce contează. 😊 Ai mai activat și în alte zone, ai recenzii pe site? De asemenea, ne-ar ajuta....

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂
Acum 1 oră, Cristina_23 a spus:

 

Sunt pozele mele bby doar ca aveam parul neintins și de asta 😘 așa ca nu mai vb aiurea ai fost cumva la mine și ai văzut tu ca nu eram eu 😉

Chill baby 😁...las-o asa cum a cazut 😉 .... spor iti doresc!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
Acum 11 ore, badboy a spus:

Zic să pui poze reale, serviciile să fie ok și o să apară și recenzii. 

Până acum nu prea ne-ai convins.

Sunt pozele mele reale ai fost tu cumva la mine și ai văzut ca nu sunt când ai sa vii sa vezi atunci sa vb 

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
La 24.03.2021 la 16:41, gigi de la scularie a spus:

Ești colegă cu Nicoleta? E apartament cu două camere din ce știu. Poți să mai detaliezi la servicii, ești zgârcită la prezentare. L-ai luat cam tare pe colegul mai sus, asta nu prea e de bine, a spus-o pe ton de glumă  dacă te uiti mai atent. Ca  să ne liniștești,  poți face și pune o poză chiar azi, să vedem toate elementele ce contează. 😊 Ai mai activat și în alte zone, ai recenzii pe site? De asemenea, ne-ar ajuta....

Pai numi place ca din cauza la unora care nu au ce face și vb aiurea mi se strica mie saitul sa vina sa vadă cine sunt și după sa vb

Link spre comentariu
  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

Buna seara!!! Abia ce am venit de la cristina!!...pot confirma faptul ca e "bombă"... arata bestial fata...servicii de super calitate...si foarte curata!! parerea mea e,..ca merita incercata fata!! pozele tind sa cred ca sunt reale...daca nu sunt reale...cu siguranta o sa va convingeti ca arata cel putin la fel de bine!!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
Acum 21 minute, neculai12333 a spus:

Buna seara!!! Abia ce am venit de la cristina!!...pot confirma faptul ca e "bombă"... arata bestial fata...servicii de super calitate...si foarte curata!! parerea mea e,..ca merita incercata fata!! pozele tind sa cred ca sunt reale...daca nu sunt reale...cu siguranta o sa va convingeti ca arata cel putin la fel de bine!!

Mulțumesc frumos te mai aștept cu drag la mine bby ❤️🥵🥰😘

Link spre comentariu

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 52 minute, neculai12333 a spus:

Buna seara!!! Abia ce am venit de la cristina!!...pot confirma faptul ca e "bombă"... arata bestial fata...servicii de super calitate...si foarte curata!! parerea mea e,..ca merita incercata fata!! pozele tind sa cred ca sunt reale...daca nu sunt reale...cu siguranta o sa va convingeti ca arata cel putin la fel de bine!!

Nicușor tată,  știi că azi e Buna Vestire și e dezlegare la pește? 

  • Haha 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...