Sari la conținut

Noua in oras ❤️😘🥵


Postări Recomandate

Vizitator wot
Reputație: 0
Acum 16 ore, Strikero a spus:

De abia am venit de la Cristina, ea este cea din poze, sâni lăsați și moi, igiena foarte bună, prietenoasă, își face treaba....oral 10/10, nu ii place deasupra în schimb..., nu este cioară și asta mi se pare un avantaj. Duceți-vă cu cea mai mare încredere, are și o colegă dar nu era prezentă. Merită încercat😁

Păi de ce nu stai deasupra, Cristina? E un mare minus din punctul meu de vedere!

Ce altceva nu mai faci? (Nu mă refer la c.i.m., anal ...ci la altele mici fantezii)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 22.04.2021 la 20:38, Cristina_23 a spus:

Da dar repet sunt noua in oras și nu nu sunt tinganca sa fie clar pt toată lumea poze relele suta la

suta 😘

Nu sunt tigan, dar poate unora le plac tigancile rromanizate😅 dar in principiu tiganii se bazeaza pe frica romanilor de tigani. Chiar si cei din politie trec cu vederea pentru siguranta lor (am familie acasa) - pai, era bun Ceausescu si pe viitor trebuie sa ia cineva masuri, pentru unii se aplica legea, iar pentru altii.. ioc!

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
Acum 42 minute, melnic a spus:

Nu sunt tigan, dar poate unora le plac tigancile rromanizate😅 dar in principiu tiganii se bazeaza pe frica romanilor de tigani. Chiar si cei din politie trec cu vederea pentru siguranta lor (am familie acasa) - pai, era bun Ceausescu si pe viitor trebuie sa ia cineva masuri, pentru unii se aplica legea, iar pentru altii.. ioc!

Da  dar exista câte o data discuții și de aia am specificat 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...