Sari la conținut

Sarrah 0756858786


sarrah

Postări Recomandate

  • Oras:Palas
  • Oras:Palas
4 minutes ago, dan1984 said:

doua sute de lei de atunci is cam 500 de acuma din 2021; deci un eminescu….

am dat 500 de lei “ședința” la o singura fata, de mai multe ori….. asta este o poveste mai bine spusa alta data…

sarah online aici prezenta nu accepta asemenea tratament 😉


 

ps: ca și regula blochez pe watsapp nr de tel sa nu imi vada poza și numele, deci? ce fac? cum ajung la prețioasa? 

Eu la pomul laudat nu ma duc, prefer variante mai simple si mai rezonabile. Drumul batatorit e cel mai bun chiar daca uneori fetele la care te duci de mai multe ori te caracterizeaza naiv ca sa nu zic mai rau. Pentru mine singura surpriza placuta a fost Lori, chiar dupa ce a aparut in Iasi la sfarsitul anului trecut.

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 8 minute, dan1984 a spus:

doua sute de lei de atunci is cam 500 de acuma din 2021; deci un eminescu….

am dat 500 de lei “ședința” la o singura fata, de mai multe ori….. asta este o poveste mai bine spusa alta data…

sarah online aici prezenta nu accepta asemenea tratament 😉


 

ps: ca și regula blochez pe watsapp nr de tel sa nu imi vada poza și numele, deci? ce fac? cum ajung la prețioasa? 

Facebook......iei orice poza de acolo......nu faci confirmare video, in prezent este obtional, din cate am inteles....Si ia-ti un hanorac cu gluga, cand mergi la locatie....Sarrah este micuta si subtirica, dupa ce intri nu te poate scoate afara ca nu semeni cu cel din poza din profil. 

Recomand de asemenea mai multe sim-uri, ca ii place sa de-a block.......ea selecteaza zilnic doar o parte din clienti....daca nu prinzi azi loc...incerci si maine...si poimaine.... Intr-o zi tot o sa fi printre cei alesi. :P 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Palas
  • Oras:Palas
9 minutes ago, dan1984 said:

doua sute de lei de atunci is cam 500 de acuma din 2021; deci un eminescu….

am dat 500 de lei “ședința” la o singura fata, de mai multe ori….. asta este o poveste mai bine spusa alta data…

sarah online aici prezenta nu accepta asemenea tratament 😉


 

ps: ca și regula blochez pe watsapp nr de tel sa nu imi vada poza și numele, deci? ce fac? cum ajung la prețioasa? 

Tudor Vladimirescu era 25 lei, Cuza era 50 - nu dadeai 50 la curve pentru ca era tot verde ca 25 si iti faceau aceeasi treaba desi plateai dublu, Balcescu era 100, 10 lei era rosu cu treieratoare pe verso, daca dadeai monede de 5 lei din aluminiu luai bataie

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 7 minute, pulcher a spus:

Eu la pomul laudat nu ma duc, prefer variante mai simple si mai rezonabile. Drumul batatorit e cel mai bun chiar daca uneori fetele la care te duci de mai multe ori te caracterizeaza naiv ca sa nu zic mai rau. Pentru mine singura surpriza placuta a fost Lori, chiar dupa ce a aparut in Iasi la sfarsitul anului trecut.

Nu cred că ne-am potrivi. Este și o limită de vârstă. :)

 

Acum 6 minute, ffsdnd a spus:

Facebook......iei orice poza de acolo......nu faci confirmare video, in prezent este obtional, din cate am inteles....Si ia-ti un hanorac cu gluga, cand mergi la locatie....Sarrah este micuta si subtirica, dupa ce intri nu te poate scoate afara ca nu semeni cu cel din poza din profil. 

Recomand de asemenea mai multe sim-uri, ca ii place sa de-a block.......ea selecteaza zilnic doar o parte din clienti....daca nu prinzi azi loc...incerci si maine...si poimaine.... Intr-o zi tot o sa fi printre cei alesi. :P 

 

Să crezi tu că e opțională confirmarea video.  🤭 

E opțională pentru cine consider eu că nu are nimic de ascuns, dar rar. 😘 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 3 minute, pulcher a spus:

Tudor Vladimirescu era 25 lei, Cuza era 50 - nu dadeai 50 la curve pentru ca era tot verde ca 25 si iti faceau aceeasi treaba desi plateai dublu, Balcescu era 100, 10 lei era rosu cu treieratoare pe verso, daca dadeai monede de 5 lei din aluminiu luai bataie

Stau si ma intreb, daca atunci cand se construia canalul Dunare-Marea Neagra, erau bordeluri...... Stiu ca toate catunele minere aveau fete in weekend.. ;) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 4 minute, sarrah a spus:

Nu cred că ne-am potrivi. Este și o limită de vârstă. :)

 

Să crezi tu că e opțională confirmarea video.  🤭 

E opțională pentru cine consider eu că nu are nimic de ascuns, dar rar. 😘 

 

Pffffffffffff.....SI eu care ma pregateam sa fac un imprumut la Provident sa ma vad cu tine.....Bine ca mi-ai zis de confirmarea video........acum eram cu banii in buzunar si cu datorii. :P 

Mi-am cheltuit toti banii pe fetele de la Baisa :P 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Palas
  • Oras:Palas
2 minutes ago, ffsdnd said:

Stau si ma intreb, daca atunci cand se construia canalul Dunare-Marea Neagra, erau bordeluri...... Stiu ca toate catunele minere aveau fete in weekend.. ;) 

La canal 50% lucrau boschetarii din armata de la diribau, restul prostimii producea aracet in izmene, daca s-ar fi colectat toata smatca produsa de oamenii muncii se punea marmura la casa poporului fara aracet

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 29 minute, ffsdnd a spus:

Facebook......iei orice poza de acolo......nu faci confirmare video, in prezent este obtional, din cate am inteles....Si ia-ti un hanorac cu gluga, cand mergi la locatie....Sarrah este micuta si subtirica, dupa ce intri nu te poate scoate afara ca nu semeni cu cel din poza din profil. 

Recomand de asemenea mai multe sim-uri, ca ii place sa de-a block.......ea selecteaza zilnic doar o parte din clienti....daca nu prinzi azi loc...incerci si maine...si poimaine.... Intr-o zi tot o sa fi printre cei alesi. :P 

 

prea multă munca! aici merita un haștag….

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde
1 oră în urmă, marcus6 a spus:

Bă ce muncă fac eu aici și ce bani iau intr-o lună tu nui strîngi intrun an dacă faci foamea. Deasta nu îti cumperi tu listerine si pastă de dinți să strîngi banii🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😁😁😁. Acu hai să îți zic drept prefer orice să pierd, prefer să muncesc un an degeaba numai sa fiu sănătos să mă pot îngriji nu m-aș suporta pe mine să stau cum stai tu s-au alți pai eu cînd am citit cum se plîng fetele că îti pute gura m-am crucit drept iti zic, sa ajung așa îmi dau foc singur. 

Dantura o poti repara oricand!😁😁

In schimb, nivelul tau de intelect nu va creste nici cu toti banii tai stransi intr-o viata!👍😁😁

Link spre comentariu
Acum 29 minute, pulcher a spus:

Tudor Vladimirescu era 25 lei, Cuza era 50 - nu dadeai 50 la curve pentru ca era tot verde ca 25 si iti faceau aceeasi treaba desi plateai dublu, Balcescu era 100, 10 lei era rosu cu treieratoare pe verso, daca dadeai monede de 5 lei din aluminiu luai bataie

🤦🤦🤦🤦 Bălcescu era 100 de lei! la el ma gandeam

monedele romanesti din anii 80 erau jenibile… aluminiu! lucrai la o fabrica mai răsărită și ți le ștanțai singur?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 4 minute, altadata a spus:

Dantura o poti repara oricand!😁😁

In schimb, nivelul tau de intelect nu va creste nici cu toti banii tai stransi intr-o viata!👍😁😁

Nu am ce discuta cu tine imi provoci scîrbă, nu ți-e rușine mă de fete sa mergi asa la ele pai ele cum vrei să te suporte. Dar nu e vorba numai de fete tu si pe stradă dacă mergi puți, hai că acu mai are noroc lumea că poartă mască, mai ai pretenție de fk🤦‍♀️🤢🤢

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde
1 oră în urmă, marcus6 a spus:

Eu zic sa faceți o chetă și s-ăi cumpărați lui altălabă un bax de listerine😁 

Multumesc pentru initiativa!😁

As face si eu un gest pentru tine, dar din pacate cred ca nici toti banii din lumea asta nu te vor ajuta sa capeti si ceva materie cenusie!😁😁

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde
Acum 4 minute, marcus6 a spus:

Nu am ce discuta cu tine imi provoci scîrbă, nu ți-e rușine mă de fete sa mergi asa la ele pai ele cum vrei să te suporte. Dar nu e vorba numai de fete tu si pe stradă dacă mergi puți, hai că acu mai are noroc lumea că poartă mască, mai ai pretenție de fk🤦‍♀️🤢🤢

Pai...nu prea ai cum sa vorbesti cu mine!😁😁 eventual conversam aici, pe topicul domnisoarei Sarrah, sau Sonia, ori cum vrei tu sa-i spui.😁

PS: s-a facut ceva sparanghel anul asta?😁

Sau tot betoane torni?😁😁

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 minute, altadata a spus:

Multumesc pentru initiativa!😁

As face si eu un gest pentru tine, dar din pacate cred ca nici toti banii din lumea asta nu te vor ajuta sa capeti si ceva materie cenusie!😁😁

Lasă forumul și mai îngrișeștete și tu, nespălatule. 😁 

Link spre comentariu
Vizitator Groyp
Reputație: 0
2 minutes ago, altadata said:

Multumesc pentru initiativa!😁

As face si eu un gest pentru tine, dar din pacate cred ca nici toti banii din lumea asta nu te vor ajuta sa capeti si ceva materie cenusie!😁😁

El are nevoie de materie cenusie pe cand tu ai nevoie de o alta dantura, poate chiar si un control la gastroenterolog

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 1 minut, altadata a spus:

Pai...nu prea ai cum sa vorbesti cu mine!😁😁 eventual conversam aici, pe topicul domnisoarei Sarrah, sau Sonia, ori cum vrei tu sa-i spui.😁

PS: s-a facut ceva sparanghel anul asta?😁

Sau tot betoane torni?😁😁

Dar la tine nu au făcut încă vecinii reclamație că nu pot sta de miros? Pote te-or scoate pompieri din casă😁😁😁

Link spre comentariu
Vizitator Groyp
Reputație: 0
5 minutes ago, carlos270 said:

Ceva nu-i în regulă aici 😄 care pe care vrea să păcălească ….. ?

Sarah cere sa ai poza pe wapp, dupa sa faci confirmare video, dupa sa-i dai profilul tau de fb sa vada daca nu cumva ai copii, unde lucrezi etc.

Link spre comentariu

Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 7 minute, altadata a spus:

Nu vrei sa treci mai intai pe la scoala?😁 

Uite, un cadou pentru tine, un caiet Tip 1.😁😁😁

Tu trebuie să bei 5 litri de listerin si după să mergi la fete😁 ce fete iti mai trebuie și ție și hodorog si nespălat și fără dinți vai lasamă că mie scîrbă si mie că nu mai pot mînca. 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...