Sari la conținut

Prima data in baia mare ! 0734344878


Vizitator renereby29

Postări Recomandate

  • Oras:Maramureș
  • Oras:Maramureș
On 11/2/2022 at 9:43 PM, Rebecca99 said:

Buna dragul meu sunt acasă pana pe 15 😘cu  Rubi am fost ultima dacă când ne am văzut, momentan rubi are niște probleme de rezolvat , dar am o colega matura 😘 ne auzim după data de 15🤗 pupici 🤗

Mai ești la baia mare ?

 

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Răsfoind astăzi dimineață publi 24 am zărit anunțul titularei ,fiind cunoștințe mai vechi am decis să îi fac o vizită de lucru. Modalitatea de contact:  WhatsApp la numărul de contact afișat în anunț. Locația este pe Str Oituz ,fiind mai spre seară  am găsit puțin mai greu loc de parcare. După bucuria revederii am trecut la partea interesantă a intilnirii, a început cu un oral  neprotejat bun, am trecut la partea cea mai frumoasă  : sâni  mari frumoșii usorii  lăsați (se înțelege)   aici este punctul forte al lui Reby sexul intre sini fiind tocmai pe placul meu ,am mai savurat  puțin din piersicuța ei epilată. Am trecut la normal protejat cu Rebeca deasupra pozitia ideala pentru a savura sini mari, am revenit la sex intre sini unde sa produs și finalizarea. Onorariul achitat fiind corespunzător timpul petrecut împreună. Note nu pot să dau fiind preferata mea 

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Bună  colegi  practicanți de acest sport extrem. Vazind pozele  titularii topicului  pe publi24  am lăsat un mesaj pe whats-aap la nr de telefon 0791187550 crezând ca este cineva care ii folosește pozele.  Răspunsul a venit destul de repede  cu confirmarea ca ea este, tot odată  făcând o programare destul de  rapida, primind și locatia pe Nicolae Iorga. La ora programata  am ajuns în zona  primind ultimele  detalii pentru a întra în locație. După  îmbrățișările și pupici de reîntâlnire am trecut la un dus de reîmprospătare primind prosop uscat și curat. Am revenit în cuibușorul de nebunii ce sa întâmplat acolo prefer să rămână  acolo,  tot ce pot spune  este ca am ieșit  cam destul de șifonat dar extrem de  mulțumit  Rebecca  fiind o femeie adevărată care știe ce face. Aviz amatorilor de slim nu are rost să o deranjați Rebecca fiind o femeie  plinuță  ( nu grasă) . Am achitat 150 RON pentru timpul acordat  nu m-am simțit  grăbit. Note nu am sa dau dar sper să mai am posibilitatea sa o mai vizitez  cit timp stă la Baia Mare. Mulțumesc Rebecca pentru serviciile oferite  

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...