Sari la conținut

Prima data in baia mare ! 0734344878


Vizitator renereby29

Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Buna dragi mei de mâine de la ora 13:00 voi fi disponibila ! 
 

📌programarile se pot face de azi 😘🤗

📍independentei 20 

pupici 🤗😘

puteți găsi recenzi și pe Oradea de azi  

 

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare
La 26.10.2021 la 12:43, bolundau a spus:

Salut. Am fost si eu la dansa dupa ce am citit toate recenziile si impingandu-ma si pozele care arata bine .

1-pozele sunt vechi si acum e cat o 'vaca dubla cu cabina" vorba lu unguru bulan

2-ma asteptam sa aiba o perna sa mio pun sub cap sa vad cum suge pula

3-eram bine ras la peleu ca sa vad cum imi alinta ouale si peleu,insa dupa 1 minut si ceva de supt banal mio pus caciulita si sugea si mai banal,am lasato sa faca ce vrea sa vad ce fel de persoana ii-pt mine i clar

4-are niste tate bune rau,insa gabaritu ei pt mine nui suportabil

5-am trecut in 'ea deasupra' binisor,te poti juca fain cu tzatzoacele alea imense,apoi misionar unde nu e nimic deosebit.

Per ansamblu multa lauda in descrierea serviciilor .Implicare slaba.Poate unora le place,mie nu. Pt mine e de nerevizitat,

150 nr decartat si plecat sa nu mai vad blocul respectiv cu atat mai mult fiinta

Eu cand i-am dat de asemenea o recenzie negativa acum vreo 3 luni, mi-o sarit rechinii in cap !! 

Ma bucur ca incet incet mai vad cate unul care vine si scrie despre panaramele care vin cu pestii dupa ele in turneu si ne polueaza orasul cu serviciile "fast fuck" de tot kkt-ul !!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 42 minute, garcea69 a spus:

Eu cand i-am dat de asemenea o recenzie negativa acum vreo 3 luni, mi-o sarit rechinii in cap !! 

Ma bucur ca incet incet mai vad cate unul care vine si scrie despre panaramele care vin cu pestii dupa ele in turneu si ne polueaza orasul cu serviciile "fast fuck" de tot kkt-ul !!

Hello nu incurca marfa cu ambalajul! Deja vb mult și prost !!! Eu de moment sunt acasă pt ca am probleme in familie și nu am lucrat !! Așa ca nu pune eticheta după alte femei către altele ! Văd ca nu ai cu cn sa vb ! In cap nu tia sărit nimeni nu mai bagă tu de la tine așa aiurea , pe acest topic ai vb cu danezu și pers care sunt din bm !! Așa ca las o naibi de vrajeala și vezi de casa ta acolo ca văd ca mai multă importantă dai la forum decât la viața personală !! Deja te urci cu anumite vb aiurea și nu i frumos ! Am cei 7 ani de acasă dar ii pot cobora si jos !! Nu Cunoști viața altui om așa ca nu îți da tu repede cu presupusul ca nu toate femeile sunt proaste ca altele sa decarteze bani la pularai !!! Iar cu Fast fuck asta prea mult băgați uni de la voi așa din burta !! Înainte sa mai cereți servici mai trb si o epilare si in fresh mirosind frumos !!! Așa ca nu va mai legati de mine ca sa știți ca vb astea le las in spate chiar nu îmi pasa dar ca idee așa pt unii dintre voi , cui nu ii place nu vine ! Nu toată lumea asculta după niște vb sa stii ca mulți ma cunosc si știu cum lucrez si ce atitudine am !! Așa ca pune stop aici si hai sa ne mai vedem si de treburile personale decât sa ne exprimam viața pe forum !!! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bolundau
Reputație: 0
On 11/1/2021 at 8:21 AM, Rbyrbk said:

Hai buna dimineața ! Pozele sunt ale mele 🤗dacă știi cum sa le faci dintr-un anumit unghii sa iasă bine sigur iese o poza frumoasa !!! Săptămâna frumoasa ! 

stim treaba cu unghiurile,e adevarata,dar cand venim la tine nu ne uitam din unghiuri la tine.asa ca cine ajunge la tine dupa ce savureaza pozele astea ramane fara grai si fara chef(unii din noi).Femeie, sincer iti spun e clar ca sunt pozele tale dar  nu semeni cu ele. parerea mea

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Salutare. Am fost si su la creatura asta de femeie. 😂 in poze e ok,dar cand ajungi e jale,nustiu de ce naiba am ramas,este cat casa poporului. Am dat rapid din buci sa ma termin si sa plec. La mine este de evitat. 

Link spre comentariu

Buna ziua ! Aceasta este prima mea recenzie așa ca scuzați informațiile lipsa.

Programarea făcută de ieri pentru astăzi ( primul client ) 😁

Locatie 10

on 10

igiena 10 

normal 10

Sigur am sa revin cu prima ocazie 🤩

Ador sânii aia și felul in care se comporta și te privește in ochii in timp ce  ……..

Gusturile nu se discuta

MIE CHIAR ÎMI PLACE !!!!!!🥰

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
Vizitator bolundau
Reputație: 0
On 11/15/2021 at 10:39 AM, garcea69 said:

Eu cand i-am dat de asemenea o recenzie negativa acum vreo 3 luni, mi-o sarit rechinii in cap !! 

Ma bucur ca incet incet mai vad cate unul care vine si scrie despre panaramele care vin cu pestii dupa ele in turneu si ne polueaza orasul cu serviciile "fast fuck" de tot kkt-ul !!

eu nu stiu daca are pesti sau nu,eu am scris alte chestii

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 1 minut, bolundau a spus:

eu nu stiu daca are pesti sau nu,eu am scris alte chestii

Mai serios acum chiar nu te înțeleg ce tot vrei de la mine sau ce ai cu mine  !!! Tot încerci sa îmi pătezi topicul cu tot felul de prostii ! Te rog frumos sa încetezi cu aberații👍🏼 

Link spre comentariu
Vizitator bolundau
Reputație: 0
On 12/13/2021 at 5:27 PM, dhl123 said:

Salutare. Am fost si su la creatura asta de femeie. 😂 in poze e ok,dar cand ajungi e jale,nustiu de ce naiba am ramas,este cat casa poporului. Am dat rapid din buci sa ma termin si sa plec. La mine este de evitat. 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣. nu te-ai uitat din unghiu bun ca o vedeai slim

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
1 oră în urmă, aladin122 a spus:

Buna ziua ! Aceasta este prima mea recenzie așa ca scuzați informațiile lipsa.

Programarea făcută de ieri pentru astăzi ( primul client ) 😁

Locatie 10

on 10

igiena 10 

normal 10

Sigur am sa revin cu prima ocazie 🤩

Ador sânii aia și felul in care se comporta și te privește in ochii in timp ce  ……..

Gusturile nu se discuta

MIE CHIAR ÎMI PLACE !!!!!!🥰

Mulțumesc pt vizita pupici  ❤️🤗

Link spre comentariu
Vizitator bolundau
Reputație: 0
21 minutes ago, Rbyrbk said:

Mai serios acum chiar nu te înțeleg ce tot vrei de la mine sau ce ai cu mine  !!! Tot încerci sa îmi pătezi topicul cu tot felul de prostii ! Te rog frumos sa încetezi cu aberații👍🏼 

ce aberatii femeie. ce am scris eu asta sa intamplat la aceea intalnire,da? nu la alte intalniri

Link spre comentariu
Vizitator bolundau
Reputație: 0
26 minutes ago, Rbyrbk said:

Mai serios acum chiar nu te înțeleg ce tot vrei de la mine sau ce ai cu mine  !!! Tot încerci sa îmi pătezi topicul cu tot felul de prostii ! Te rog frumos sa încetezi cu aberații👍🏼 

si inca ceva,nu am nimic cu tine nu vreau nimic nici de la tine nici de la topic,am scris realitatea sa vada si altii cum a fost intalnirea nostra,ca si eu mam uitat la altii cum si-au petrecut intalnirile. ai inteles? asta ii si scopu pe aici

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 14 minute, bolundau a spus:

si inca ceva,nu am nimic cu tine nu vreau nimic nici de la tine nici de la topic,am scris realitatea sa vada si altii cum a fost intalnirea nostra,ca si eu mam uitat la altii cum si-au petrecut intalnirile. ai inteles? asta ii si scopu pe aici

Mai omule 🙂 ai scris atâtea pagini 😂 cum mia lăsat băiatul asta @aladin122 recenzie imediat ai sărit sa mi patezi topicul !!! Te rog frumos ti ai zis părerea ta odată încetează sa mi tot faci pagini aiurea aici ! Observ ca nu ai ce sa faci , dar totusi mai axeazate si pe alte lucruri nu doar pe mine ! Sa ai zi frumoasa !!!!!! 

Link spre comentariu
Vizitator bolundau
Reputație: 0
16 hours ago, Rbyrbk said:

Mai omule 🙂 ai scris atâtea pagini 😂 cum mia lăsat băiatul asta @aladin122 recenzie imediat ai sărit sa mi patezi topicul !!! Te rog frumos ti ai zis părerea ta odată încetează sa mi tot faci pagini aiurea aici ! Observ ca nu ai ce sa faci , dar totusi mai axeazate si pe alte lucruri nu doar pe mine ! Sa ai zi frumoasa !!!!!! 

ce pagini visezi ?ce aladin iti trrebuie.eu am lasat coment dupa ce fost la tine tampita ce esti , ce importanta are ca o lasat si aladin? sa-i freci lampa ,bimbalaua ce esti. lasa exagerarile de clasele primare ca ma si enervezi bag pula in creieru ala a tau. comentez cat vreau eu daca e cazu nu cat imi spui tu. bag pula in paginile tale. n-am comentat mai mult decat volumu tau, casa poporului ce esti.macar taci dracului

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 12 ore, bolundau a spus:

ce pagini visezi ?ce aladin iti trrebuie.eu am lasat coment dupa ce fost la tine tampita ce esti , ce importanta are ca o lasat si aladin? sa-i freci lampa ,bimbalaua ce esti. lasa exagerarile de clasele primare ca ma si enervezi bag pula in creieru ala a tau. comentez cat vreau eu daca e cazu nu cat imi spui tu. bag pula in paginile tale. n-am comentat mai mult decat volumu tau, casa poporului ce esti.macar taci dracului

Rebela mi-a lăsat un gust amar,o avantajează pozele ,în realitate curge slănina pe ea.

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...