Sari la conținut

Andreea❤️ brunette :* 0736328646


Postări Recomandate

Vizitator pulamare93
Reputație: 0
Acum 30 minute, Andreea.xxxx a spus:

Bine v-am gasit dragi mei ,va astept sa ne desfasuram impreuna 🤗🙈 va pupic 😘

Unde este locația? 

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Proaspăt ieșit de la domnișoară Andreea. Asa cum se știe piesa de rezistenta sunt sânii, dar nu numai. Am optat pentru o finilazare plus masaj. Acțiunea sa petrecut într-un apartament nou Ared Kaufland. Despre note ar fi cam 9  per ansamblu deoarece nu face Gfe! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
Acum 6 minute, kriss1214 a spus:

Proaspăt ieșit de la domnișoară Andreea. Asa cum se știe piesa de rezistenta sunt sânii, dar nu numai. Am optat pentru o finilazare plus masaj. Acțiunea sa petrecut într-un apartament nou Ared Kaufland. Despre note ar fi cam 9  per ansamblu deoarece nu face Gfe! 

Multumesc frumos pentru vizita si timpul de a imi scrie cateva cuvinte legat de întâlnirea noastra ! ❤

Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:Timișoara
  • Telefon: -
  • Oras:Timișoara

Vizitat Andreea ieri, dar am fost prea rupt să mai pot scrie recenzia😂.

Totul a decurs perfect, programare făcută cu o zii înainte, ajuns la locație, ușor de găsit.

Am rugat-o să mă aștepte într-un tricou si o pereche de colanți, zis și făcut 😍.

De obicei nu merg la oră, dar de data asta a trebuit.

Pur si simplu am click-uit, mi-a plăcut că stă singură si am putut profita de tot spațiul, acțiunea a început pe canapea, după in dormitor, după pe canapea, după la baie, a fost iureș, sânii aia sunt bestiali, si ea e o femeie genială. Dau direct notele, nu cred că are rost să povestesc mai mult, cred că m-am făcut înțeles :)))

ON - 8 (după cum am spus, nu sunt eu fan oral, dar chiar mi-a plăcut, mai ales când dadea cu ea peste limba si buze)

NP - 10 ( este strâmtă, si se implică, se vede că ii place, cel puțin mie așa mi-a dat de înțeles)

GFE - 9 Eu unul m-am simțit ca acasă, chiar dacă nu a fost FK

De revenit? Cu siguranță!

Cadou 250/h bine investiti!

Andreea, te pup si abia aștept să ne revedem!

Si pentru restul, va doresc ciocane la fel de tari ca Mijolir!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
Acum 24 minute, pulalela a spus:

Vizitat Andreea ieri, dar am fost prea rupt să mai pot scrie recenzia😂.

Totul a decurs perfect, programare făcută cu o zii înainte, ajuns la locație, ușor de găsit.

Am rugat-o să mă aștepte într-un tricou si o pereche de colanți, zis și făcut 😍.

De obicei nu merg la oră, dar de data asta a trebuit.

Pur si simplu am click-uit, mi-a plăcut că stă singură si am putut profita de tot spațiul, acțiunea a început pe canapea, după in dormitor, după pe canapea, după la baie, a fost iureș, sânii aia sunt bestiali, si ea e o femeie genială. Dau direct notele, nu cred că are rost să povestesc mai mult, cred că m-am făcut înțeles :)))

ON - 8 (după cum am spus, nu sunt eu fan oral, dar chiar mi-a plăcut, mai ales când dadea cu ea peste limba si buze)

NP - 10 ( este strâmtă, si se implică, se vede că ii place, cel puțin mie așa mi-a dat de înțeles)

GFE - 9 Eu unul m-am simțit ca acasă, chiar dacă nu a fost FK

De revenit? Cu siguranță!

Cadou 250/h bine investiti!

Andreea, te pup si abia aștept să ne revedem!

Si pentru restul, va doresc ciocane la fel de tari ca Mijolir!

Multumesc pentru timpul acordat de a scrie cateva cuvinte referitor la întâlnirea noastra ! Te pupic dulce ❤❤ si te astept cu drag la următoarea întâlnire!!!! ❤😊

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...