Sari la conținut

Larysa Blonda 0749670762


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragilor numele meu este Larisa lucrez cu poze reale. De azi sunt activa  la voi in Oras  pentru prima data, timp de 3 zile. Locatia se afla in vecinatatea molului Affi(str.Postei)Serviciile mele sunt:oral, normal, 69 masaj servicii sunt protejate. 150 finalizarea care consta in jumatate de ora si 250 ora in care aveti doua finalizari. Nu ofer FK. Pozele mele sunt reale. Programari atat telefonic cat si pe whapp. Va pup si astept sa ne cunoastem.😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 30 minute, john alex a spus:

buna Larysa, pune si niste poze, si bine ai venit in Ploiesti.

Multumesc si astept sa va cunosc. A fost mai rapid Misu si a pus pentru mine un link cu unul din anunturile mele. 🤗😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 minute, bavarezul444 a spus:

Buna !   Mai ai colega Larysa ?

Buna si tie🤗 da am colega. Discretia este maxima, apartamentul este cu trei camere. Nu se intampina neplaceri, zgomote, galagie sau neplacerea de a te intersecta cu alte persoane. 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 14 minute, larysam a spus:

Buna si tie🤗 da am colega. Discretia este maxima, apartamentul este cu trei camere. Nu se intampina neplaceri, zgomote, galagie sau neplacerea de a te intersecta cu alte persoane. 😘

Dacă facem sex în grup ar fi o plăcere să ne intersectăm cu alte persoane, mai ales dacă sunt așa îngrijite și simpatice cum ești tu 😋

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sigur. Serviciile mele sunt:                         oral, normal, 69 si masaj. 150 este finalizare care consta in jumatate de ora pentru finalizare iar 250 ora in care sunt incluse doua finalizari. Serviciile mele se presteaza protejat. Anal este 100 exta la care precizez ca, conteaza "grosimea" 😁😝 nu ofer "FK". Ofer mangaieri si sarutari corporale, pozitii la alegere. Ca si locatie:B-dul Republicii langa BRD si sala de jocuri de noroc Fortuna. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...