Sari la conținut

O74o533828


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Unde sa mergem colegu? Sincer, nu stau sa iti verific profilul dar pun pariu ca ti l-ai facut cand coborai pe scari, entuziasmat de fata asta si cand ai vrut sa scrii mai multe , te-ai trezit si era dimineata , nu? 😂😂😂 nu v-ati saturat bai de aceeasi clasica replica?🙈

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
Acum 7 ore, gigi32g a spus:

Unde sa mergem colegu? Sincer, nu stau sa iti verific profilul dar pun pariu ca ti l-ai facut cand coborai pe scari, entuziasmat de fata asta si cand ai vrut sa scrii mai multe , te-ai trezit si era dimineata , nu? 😂😂😂 nu v-ati saturat bai de aceeasi clasica replica?🙈

N-auzi? Să mergem cu "ăncredere" că este dulce? Ce vrei mai mult?

Acum 15 ore, Alexandrio25 a spus:

Are servicii bune,un corp frumos, mergeți cu ăncredere.este dulce!

Slab advertisingul boss, ăncearcă altă strategie, ănalizește și tu cererea și oferta de pe aicișa și revino mai tărziu cu mai multe detaliuri.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
Acum 48 minute, Alexandrio25 a spus:

Am să o mai vizitez este o fată super drăguță,cu servici de calitate.

Păi detaliază omule! Pune linkul de publi, fă o recenzie cum trebuie! Descrie actiunea, hai că aveam impresia că s-au mai deșteptat puțin guvizeii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
Acum 5 ore, alexanderklimk a spus:

Lăsați mă băiatu' că s-a entuziasmat și el, dacă a dat o mwie cu swallow. El vrea să ne povestească de

.

Hahahahahaha! Asta sincer este cel mai prost salau pe care il vad pe forum de cand frecventez zona asta.

Adica @Alexandrio25 este acelasi cu @alexandru72... nici macar nu la dus capul sa-si faca un cont cu alt nume in pula mea! 🤣🤣🤣🤣🤣

Multumim @alexanderklimk pentru info, personal nu i-am cautat numarul cu "0" in loc de "o" si nici nu cred ca o faceam sa vad despre cine este vorba ca mirosea prea tare a pescarie.

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
Acum 8 minute, Alexandrio25 a spus:

ăntrun loc să ămi mulțumiți că v-am dat un indiciu unde să mergeți ,voi căutați hără.naveti experiența mai multă decât mine. Că n-am dat note!

Da f adevărat abia astept să o vizitez iar sai devorez persicuta 😋

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 7 minute, Alexandrio25 a spus:

ăntrun In loc să ămi imi mulțumiți că v-am dat un indiciu unde să mergeți ,voi căutați hără (diacriticile mamii lor). naveti N-aveti experiența mai multă decât mine. Că n-am dat note!

Tui gramatica mamii ei si cine a inventat-o. 😆

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...