Sari la conținut

‼❤Miki❤0766830393


Postări Recomandate

  • Oras:...
  • Oras:...

Salutare frumoșilor ❤ Mă numesc Miki ( Mihaela , pentru cine preferă așa) Sunt o fată drăguță si sociabilă , sunt genul slim 45kg ,păr roșcat 😁 Am activat până acum în București🙂 Brașov și Pitești😘

Mă gândesc să vin mâine pentru  câteva zile în Satu Mare am spun să încerc ceva nou , încă nu sunt sigură de decizie 🙂 

Voi atașa câteva fotografii si dacă si voi sunteti de acord vă rog să imi spuneți părerea voastră 😋 Și prin ce zona să îmi caut o locație ❤😘

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Lucrez doar cu programări pe whatsapp (0766830393)

Prețul meu este de 150/250 🥰

Servicii:

Normalul doar protejat

 OP/ON ( doar dacă igiena este 100% ok si prin asta nu mă refer să fi epilat si spălat)

Fk--- In funcție de igienă și chimie ❤

 Finalizarea poate fi si corporală 

Fantezii in limita bunului simț / schimbări de poziții

Anal/ CIM /persoane in stare de ebrietate/ bile pirsuri( nu accept)

instasize_210322125254.png

IMG-20210114-WA0005.jpg

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 6 minute, miki20 a spus:

Salutare frumoșilor ❤ Mă numesc Miki ( Mihaela , pentru cine preferă așa) Sunt o fată drăguță si sociabilă , sunt genul slim 45kg ,păr roșcat 😁 Am activat până acum în București🙂 Brașov și Pitești😘

Mă gândesc să vin mâine pentru  câteva zile în Satu Mare am spun să încerc ceva nou , încă nu sunt sigură de decizie 🙂 

Voi atașa câteva fotografii si dacă si voi sunteti de acord vă rog să imi spuneți părerea voastră 😋 Și prin ce zona să îmi caut o locație ❤😘

salutare si tie, frumoaso!

nu m-a surprins topicul tau... deja intuisem ca il vei deschide..🤪

cu ce te astepti sa fim de acord?... cu vizita ta la noi in oras?... frumoasa domnita, esti libera in alegeri! nu iti putem noi, "dicta" ce si cum..

iti doresti sa vii? ..esti binevenita! apoi de restul ne convingem pe parcurs 😜.

cat despre zona... ok ar putea fi oriunde, unde gasesti si-ti convine pretul si comfortul..

Link spre comentariu

si eu astept........niste lamuriri..

s-a dus vestea la bucale ca sm e aspirator de ....? nu printesa!

nu prea scriem noi p-aici dar cei ce va viziteaza ( in cazul in care o veti face).. sunt ori de pe publi.. ori din alta categorie, de pe forum...

respectati-ne ca sa va respectam!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...