Sari la conținut

Daiana. A fost cineva la domnișoara?


Postări Recomandate

Am fost la aceasta jigodie ordinara, nu are locație. O aduce pestele cu o duba bleu închis spre negru, și o lasă în spate la serconf lângă biserica. M-am întâlnit cu jigodia asta în parcare la luceafărul, și am plecat spre pădurea rediu, bineînțeles actu trebuia sa se desfășoare în mașină. Pe drum m-am înțeles cu ea la 100 nr, o/p și n/p. Când s-a dezbrăcat, nu va mint avea spume la pizda și un miros, de nu mi sa mai sculat soldatelu, după care au început figurile, cum ca la 100 finalizarea ea nu ma lasă sai pun mana pe țâțe. Oralul nu mai spun sub orice critica, părea mea e ca trebuie trecuta, la de evitat. Vam împărtășit și vouă pățania mea, aveți grija la aceasta jigodie, și încă CV nici pozele nu cred ca sunt reale, bafta și cicane tari. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 4 minute, ydannov a spus:

Am fost la aceasta jigodie ordinara, nu are locație. O aduce pestele cu o duba bleu închis spre negru, și o lasă în spate la serconf lângă biserica. M-am întâlnit cu jigodia asta în parcare la luceafărul, și am plecat spre pădurea rediu, bineînțeles actu trebuia sa se desfășoare în mașină. Pe drum m-am înțeles cu ea la 100 nr, o/p și n/p. Când s-a dezbrăcat, nu va mint avea spume la pizda și un miros, de nu mi sa mai sculat soldatelu, după care au început figurile, cum ca la 100 finalizarea ea nu ma lasă sai pun mana pe țâțe. Oralul nu mai spun sub orice critica, părea mea e ca trebuie trecuta, la de evitat. Vam împărtășit și vouă pățania mea, aveți grija la aceasta jigodie, și încă CV nici pozele nu cred ca sunt reale, bafta și ciocane tari. 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...