Sari la conținut

Iuliana - 0756587629


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Iuliana - 0756587629
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Am vizitat-o pe domnișoară astăzi.

O fată foarte tânără, aproape 19 ani, slim, înaltă, drăguță , prietenoasă , doar seamănă cu poze (ea are o anumită inocență specifică vârstei)

Metoda de contact:whatsapp

Locația: Aleea Carpați 

Timp: 150 lei/15 min

O.P. 8

N.P. 8 (o singură poziție datorită mie)

Sex între sâni 

Atitudine:9

Fata: -8

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sec 3
  • Oras:Sec 3

️150 lei o fin -300 ora (cu 2 fin)
😍oral ( in functie de igiena )
😘 normal (decât protejat )
❤️sex intre sani 
💕anni/cunnilingus ( doar accept ) 
💦 uro( activa / exta 50 RON )
😎dominare(Soft/HARD) 
🍌 finalizarea se poate pe corp sau in prezervativ 
Fac deplasări decât la hotel/ ora ( 400 RON )

Link spre comentariu
Vizitator alex283
Reputație: 0

In drum spre capitala am zis sa intru pe la Targu Mures sa vedem ce fete sunt pe acolo.

Asadar, intrand pe nimfo am vazut, si am vizitat titulara topicului, locatia in blocul cu garsoniere de pe Carpati 51. Locatia total necorespunzatoare ca si aspect si igiiena, fata inalta si chiar dragutica la chip, ea zice ca ar are 19 ani, eu consider ca are catre 25,  totusi am si decis sa raman pentru o finalizare. Zic ca are mai mult de 19 ani cat declara, deoarece pe fund si coapse se observa urme de vergeturi, tot asa si pe sani, posibil si de la o cura de slabire drastica. 

Si igiiena  fetei insa lasa de dorit, mirosea a transpiratie, si posibil sa fie de etnie.

Este pusa pe fast fuck, "nu mai mult de 20-25 de minute" am auzit dupa ce i-am dat banii si m-am dezbracat.

Dupa nici 3 minute de OP, OP din cauza " ca nu esti epilat complet", vine intrebarea "cum vrei sa facem normalul?".

Evident nu recomand si in consecinta nici nu este de revenit.

Un punctaj mediu de maximum 5, nu are rost sa punctez separat.

"Cadoul" 150 pentru finalizare, bani pe care evident ca nu ii merita, apreciez ca si chiar 100 lei finalizarea ar fi bani aruncati deagaba.

Am observat ca are peste, un tiganoc negru, mic si gras, tatuat, cu care m-am intalnit  atat si la venire cat si la plecare in fata blocului.

Hai, sa nu zic "de evitat" mai corect este de nefrecventat pana nu isi schimba atitudinea, ca potential catusi de putin apreciez ca ar avea.   

Link spre comentariu
  • Oras:Sec 3
  • Oras:Sec 3

Disponibila intre  12- 23 !

 

️150 lei o fin -300 ora (cu 2 fin)
😍oral ( in functie de igiena )
😘 normal (decât protejat )
❤️sex intre sani 
💕anni/cunnilingus ( doar accept ) 
💦 uro( activa / exta 50 RON )
😎dominare(Soft/HARD) 
🍌 finalizarea se poate pe corp sau in prezervativ 
Fac deplasări decât la hotel/ ora ( 400 RON )

SINGURA IN LOCAȚIE ( Aleea Carpați 51 )

 

 
  •  
Link spre comentariu
  • Telefon: 0777777777
  • Oras:Romania
  • Telefon: 0777777777
  • Oras:Romania
La 29.04.2022 la 17:49, alex283 a spus:

In drum spre capitala am zis sa intru pe la Targu Mures sa vedem ce fete sunt pe acolo.

Asadar, intrand pe nimfo am vazut, si am vizitat titulara topicului, locatia in blocul cu garsoniere de pe Carpati 51. Locatia total necorespunzatoare ca si aspect si igiiena, fata inalta si chiar dragutica la chip, ea zice ca ar are 19 ani, eu consider ca are catre 25,  totusi am si decis sa raman pentru o finalizare. Zic ca are mai mult de 19 ani cat declara, deoarece pe fund si coapse se observa urme de vergeturi, tot asa si pe sani, posibil si de la o cura de slabire drastica. 

Si igiiena  fetei insa lasa de dorit, mirosea a transpiratie, si posibil sa fie de etnie.

Este pusa pe fast fuck, "nu mai mult de 20-25 de minute" am auzit dupa ce i-am dat banii si m-am dezbracat.

Dupa nici 3 minute de OP, OP din cauza " ca nu esti epilat complet", vine intrebarea "cum vrei sa facem normalul?".

Evident nu recomand si in consecinta nici nu este de revenit.

Un punctaj mediu de maximum 5, nu are rost sa punctez separat.

"Cadoul" 150 pentru finalizare, bani pe care evident ca nu ii merita, apreciez ca si chiar 100 lei finalizarea ar fi bani aruncati deagaba.

Am observat ca are peste, un tiganoc negru, mic si gras, tatuat, cu care m-am intalnit  atat si la venire cat si la plecare in fata blocului.

Hai, sa nu zic "de evitat" mai corect este de nefrecventat pana nu isi schimba atitudinea, ca potential catusi de putin apreciez ca ar avea.   

@Iulianaalx, cum ne poți motiva această întâmplare a colegului cu tine?

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 04.05.2022 la 7:36, boss6310 a spus:

@Iulianaalx, cum ne poți motiva această întâmplare a colegului cu tine?

 

Meștere asta nu-i nimic, gagicuta in timp ce făceam dușul corespunzător împreuna fiindcă i-am simțit și eu “candoarea”, atât bucata cât și corporală, dupa o spălare corespunzătoare de genul pisicilor , puțin la ochi, sub brat cu vârful degetelor si cam atât, a ieșit urgent din dus… iesita din dus am văzut-o cum îmi cotrobăia prin buzunare, văzând acest lucru in oglinda ca tot micsuneaza pe lângă hainele mele am întrebat-o ce face și mi-a spus ca își caută Cercelul!
Colac peste puzăză Peștele ( iubitul), un tip pipernicit cu cioc ii plimba cățelușul alb prin fata blocului! DE EVITAT, DE EVITAT! Scârbă nasoală

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureş
  • Oras:Târgu Mureş
Acum 4 ore, tomescualecs a spus:

Meștere asta nu-i nimic, gagicuta in timp ce făceam dușul corespunzător împreuna fiindcă i-am simțit și eu “candoarea”, atât bucata cât și corporală, dupa o spălare corespunzătoare de genul pisicilor , puțin la ochi, sub brat cu vârful degetelor si cam atât, a ieșit urgent din dus… iesita din dus am văzut-o cum îmi cotrobăia prin buzunare, văzând acest lucru in oglinda ca tot micsuneaza pe lângă hainele mele am întrebat-o ce face și mi-a spus ca își caută Cercelul!
Colac peste puzăză Peștele ( iubitul), un tip pipernicit cu cioc ii plimba cățelușul alb prin fata blocului! DE EVITAT, DE EVITAT! Scârbă nasoală

A fost și așa dubios mersi frumos bine de stiut 😉🙏

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...