Sari la conținut

0 765 893 649


Postări Recomandate

Nu era necesar să deskizi mai multe topice în kare să ne komunici același lucru.

Servicii, tarife, zonă lokație și program de lukru ?

Te rekomandă măkar o recenzie de pe acest site ka să ai pretenția kă ești ”de top” ?

Așa kum pretinzi pe anunțul postat pe Publi 24🙂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
Acum 1 oră, juan mata a spus:

Nu era necesar să deskizi mai multe topice în kare să ne komunici același lucru.

Servicii, tarife, zonă lokație și program de lukru ?

Te rekomandă măkar o recenzie de pe acest site ka să ai pretenția kă ești ”de top” ?

Așa kum pretinzi pe anunțul postat pe Publi 24🙂

Serviciile sunt sex normal cu oral nep in functie de igiena , 69 , finalizare orala sau corporala si masaj de relaxare .. O finalizare costa 150 de lei iar o ora 300 de lei 

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
Acum 9 minute, adelin88 a spus:

Pozele de le publi..nu mi se par reale...posteaza niste poze pe aici..tarife..servicii. Nu prea inspiri incredere

O sa postez curand niste poze ..  Iar acele poze chiar imi apartin  , chiar rog domni care au fost la mine sa confirme .. 😘

Link spre comentariu
Vizitator Manuta87
Reputație: 0
Chiar acum, Celia2001 a spus:

O sa postez curand niste poze ..  Iar acele poze chiar imi apartin  , chiar rog domni care au fost la mine sa confirme .. 😘

Pozele din anunț nu sunt reale ...nici pe departe nu se aseamănă poate decât culoarea parului ,va spun din proprie experiența ...

Link spre comentariu
  • Oras:Braila275
  • Oras:Braila275
Acum 12 minute, Celia2001 a spus:

O sa postez curand niste poze ..  Iar acele poze chiar imi apartin  , chiar rog domni care au fost la mine sa confirme .. 😘

A confirmat deja..ca nu sunt reale 😅😅😅Deja ai inceput cu stangul..

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
Acum 24 minute, adelin88 a spus:

A confirmat deja..ca nu sunt reale 😅😅😅Deja ai inceput cu stangul..

Nu cred ca am spus ca nu sunt ale mele , Am spus doar ca o sa postez si alte poze aici .. Vad ca majoritatea sariti cu comentariile de genul ...😂😂 Daca majoritatea ati intampinat situatii aiurea , asta nu inseamna ca toate fetele au poze fake sau ce mai spuneti voi .. Sunt sigura ca fetele majoritatea sunt frumoase si sexy in felul lor ! Nu sunt rautacioasa , doar ca majoritatea comentati aiurea!!

Link spre comentariu
  • Oras:Braila275
  • Oras:Braila275
Acum 16 minute, Celia2001 a spus:

Nu cred ca am spus ca nu sunt ale mele , Am spus doar ca o sa postez si alte poze aici .. Vad ca majoritatea sariti cu comentariile de genul ...😂😂 Daca majoritatea ati intampinat situatii aiurea , asta nu inseamna ca toate fetele au poze fake sau ce mai spuneti voi .. Sunt sigura ca fetele majoritatea sunt frumoase si sexy in felul lor ! Nu sunt rautacioasa , doar ca majoritatea comentati aiurea!!

Ok. Asteptam pozele, tarifele, serviciile

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
Acum 10 minute, adelin88 a spus:

Ok. Asteptam pozele, tarifele, serviciile

20210311_140157.jpg.ec274778412ae5d673eef49202443c04.jpg20210311_140107.jpg.d0dfabc7f399459e0d6049a320a58fcf.jpg

Acum 10 minute, adelin88 a spus:

Ok. Asteptam pozele, tarifele, serviciile

 Servicii sex normal cu oral nep in functie de igiena,  69 , finalizare orala sau corporala si masaj de relaxare .. O finalizare este 150 de lei iar o ora 300 de lei .. 

Link spre comentariu
Vizitator Manuta87
Reputație: 0
Acum 34 minute, Celia2001 a spus:

20210311_140157.jpg.ec274778412ae5d673eef49202443c04.jpg20210311_140107.jpg.d0dfabc7f399459e0d6049a320a58fcf.jpg

 Servicii sex normal cu oral nep in functie de igiena,  69 , finalizare orala sau corporala si masaj de relaxare .. O finalizare este 150 de lei iar o ora 300 de lei .. 

nu sunt nici astea ale ei ,ca sa înțelegeți ca ea este puțin pufoasa !o sa va convingeți când mergeți la usa plus ca la ce preț cere nu se implica deloc !

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
Acum 11 minute, Manuta87 a spus:

nu sunt nici astea ale ei ,ca sa înțelegeți ca ea este puțin pufoasa !o sa va convingeți când mergeți la usa plus ca la ce preț cere nu se implica deloc !

😂😂😂😂Frumos discurs 

Link spre comentariu
Vizitator Manuta87
Reputație: 0
Chiar acum, Celia2001 a spus:

De unde esti asa sigur ? Ai fost cumva la mine de spui asta? Sau iti place sa comentezi aiurea la femei pe aici?🤔 

Chiar am fost ,dacă vrei îți spun și adresa ...ca indiciu spun doar Dorobanți ...

Link spre comentariu
Vizitator Manuta87
Reputație: 0
Acum 1 minut, adelin88 a spus:

Nici eu nu cred in poze..astept sa vad daca se risca cineva.

Confirm eu 100/100 % ,nu este cea din poze ,am fost la ea avea adresa undeva pe Dorobanți colț cu str Școlilor ...este mica de statura puțin pufoasa sa zic așa ,implicare 0 ...va convingeți singuri dacă vreți sa riscați !succes 

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Eu am fost la fata asta. De mai multe ori...ceea ce înseamnă ceva la mine.

Nu mă pronunț despre poze. 

Este o miniona cu corp frumos, fund apetisant, sâni mărișori, putini lăsați. Are un copil. La fata este frumușică. Igiena impecabilă de fiecare dată. Locația ok. Ascultă muzică, nu manele.

Serviciile standard vi le a  zis ea. 

Eu m am bucurat de implicare bună, spre f bună, servicii bune, care se pot stabili personal. 

ON bun, umed, atenție la împrejurimi, ritm după cerințe.

NP orice poziție, cu implicare.

Pt mine e de minim 9 nota generala.

Eu voi reveni. Chiar f curând

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Manuta87
Reputație: 0
Acum 9 minute, leinaducs a spus:

Eu am fost la fata asta. De mai multe ori...ceea ce înseamnă ceva la mine.

Nu mă pronunț despre poze. 

Este o miniona cu corp frumos, fund apetisant, sâni mărișori, putini lăsați. Are un copil. La fata este frumușică. Igiena impecabilă de fiecare dată. Locația ok. Ascultă muzică, nu manele.

Serviciile standard vi le a  zis ea. 

Eu m am bucurat de implicare bună, spre f bună, servicii bune, care se pot stabili personal. 

ON bun, umed, atenție la împrejurimi, ritm după cerințe.

NP orice poziție, cu implicare.

Pt mine e de minim 9 nota generala.

Eu voi reveni. Chiar f curând

 

Nimeni nu a spus ca este cea mai nasoala de pe public ...dar totuși de la ce poze afișează și la ce anunț are pus gen “top” este departe de adevăr !ca sa fi top trb sa arați într-un fel ,zic și eu ...

Link spre comentariu
2 hours ago, leinaducs said:

Eu am fost la fata asta. De mai multe ori...ceea ce înseamnă ceva la mine.

Nu mă pronunț despre poze. 

Este o miniona cu corp frumos, fund apetisant, sâni mărișori, putini lăsați. Are un copil. La fata este frumușică. Igiena impecabilă de fiecare dată. Locația ok. Ascultă muzică, nu manele.

Serviciile standard vi le a  zis ea. 

Eu m am bucurat de implicare bună, spre f bună, servicii bune, care se pot stabili personal. 

ON bun, umed, atenție la împrejurimi, ritm după cerințe.

NP orice poziție, cu implicare.

Pt mine e de minim 9 nota generala.

Eu voi reveni. Chiar f curând

 

Te-ai futut gratis ?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...