Sari la conținut

Masaj (langa intercontinental) 0746815406


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-de-relaxare-sector-1-universitate/74138463ig9i71d4d6gi3d292he354hi.html

Venita de peste Prut, dragutica, la corp i-as da un 7.
Face masaj cu 100 ron, finalizare 150 daca vrei si sex + oral 250.

Masajul este puternic facut chiar spre bine.

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 17 ore, 5fivestars a spus:

Cred ca e vorba: daca se doreste cu finalizare este 150 de lei, si daca se doreste sex + oral pretul ar fi de 250 lei. Am inteles bine?

Exact. Sincer recomand doar masajul cu finalizare, la partea de sex peste pusa pe repede inainte.....

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salve! 

Am fost la masaj. 

Tipa e volubila, într-adevăr nu discuta detalii la telefon, vrea sa te vadă pe viu și își ajusteaza serviciile în funcție de asta. 

Masajul - în linii mari sa zicem OK, însă are niște manipulări extrem de dureroase, la care nu renunță sub nicio forma. Ea spune ca vrea sa te facă bine. Gestul contează? 

Ce ii reproșez este că nu are pic de erotism de feminitate și asta nu are nicio legătură cu faptul ca ești la prima sau la a cincea ședința. Pur și simplu, asa este ea. Și, din păcate, nu pare flexibila și nici dispusa sa se schimbe. Stimularea prin tehnici ale masajului parca ar fi a unei doamne pudibonde. Opinia mea este dacă s-ar putea, s-ar limita la masaj, însă doar cu masaj nu ii vin clienții. 

Despre alte servicii (e.g. body to body - pe care îl face pe pat), nu as comenta, fiind în opinia mea o pierdere de vreme. 

II doresc succes! 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...