Sari la conținut

0741587056 Ana deplasări


Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Am vorbit cu ea pe wapp (cameră) este chiar frumușică. Exact puștoaică teen slim, șatenă, frumușică și la față. Face outcall, 300 ora oral, normal, anal. Oral neprotejat, acceptă fk. Acum partea interesată: analul dacă îl vrei neprotejat te costă 50 lei în plus (mi-a spus direct fără să o întreb eu). La fel și normalul,+ 50 lei neprotejat. Probabil că mulți îi cer asta... Și ea se pare că oferă...

  • Confuz 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Mai pe scurt, face orice. În conversația cu ea, chiar mi sa părut o fată simplă, cu bun simț. Deloc cu arfe/tupeu. E româncă, ten alb, probabil de la țară de undeva. Era la o spălătorie auto când am vorbit cu ea, cineva spala o mașină lângă. Mi-a zis și ea, și oricum așa se auzea.

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Daca e acea Andrada de lucra la un motel pe Oltenitei cu 200-250 ora total, erau niste recenzii cam ciudatele legate de curatenie, parca baie si de receptioner care te intreba unde mergi. Eu nu am fost la ea, am incercat la un moment dat, dar m-am lasat pagubas dupa ce am aprofundat recenziile. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
Acum 24 minute, dogeatkitkat a spus:

Daca e acea Andrada de lucra la un motel pe Oltenitei cu 200-250 ora total, erau niste recenzii cam ciudatele legate de curatenie, parca baie si de receptioner care te intreba unde mergi. Eu nu am fost la ea, am incercat la un moment dat, dar m-am lasat pagubas dupa ce am aprofundat recenziile. 

Întradevăr sunt aceleași poze. Dar din ce am citit, Andrada nu făcea anal, normal neprotejat, pe când titulara topicului, Ana, are asta în ofertă, îți spune ea direct. De aici trag concluzia că s-ar putea să fie o cu totul altă fată, această Ana, și doar să fi copiat pozele Andradei. Zic și eu.

Link spre comentariu
  • Oras:BUH
  • Oras:BUH

Salutare la baietii,

Am luat legatura cu ea acum o ora noaptea asta prin mesaj. Am rugat sa imi trimita detalii si cand pot sa o sun dimineata.

Mi-a zis: De ce nu acum? Ok m-am gandit, eu termin pe la 5:30 de ce nu? Ii trimit SMS si o rog iar sa imi spuna serviciile si ii zic ca as veni pe la 5:30.

Zice: pai hai...

Ok zic si serviciile? AICI PAUZA

O SUN SI NU RASPUNDE

I-am scris ca pe forum a scris ca a revenit cu alte servicii dar vad ca e de rau si ca este pacat.

Raspunde SMS: Nute supara pe mine dar am un pic de treaba.

Plm daca intr-o ora si ceva nu poate sa iti zica serviciile si tarifele HAI LA COSUL DE GUNOI CU SPECIMENUL.

Nu cred ca mai merita pierdut timpul

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Stați liniștiți cu tipa asta ,o știu de mult a activat prin Ploiești și nu pot spune ca este ce trebuie..este de prin Brașov de fel.. ea pentru suma potrivita face cam orice..nu se da înapoi mai ales dacă este și puțin "trasa" ,depinde acum și cum o prinzi ce foame are pe ea ,ideea este ca e cam certata cu apa și săpunul eu am stabilit câteva întâlniri vreo 4..5 din care doar la 1 am rămas în rest am refuzat-o din cauza igienei..și asta cred ca a fost prima întâlnire și ultima..dar acum na fiecare cum dorește, știu ca am făcut multe cu ea atunci.. avea mare nevoie de bani..inclusiv se lasă dominata nu îmi mai amintesc exact ce am făcut cu ea..și nici nu vreau sa greșesc..dar știu ca a acceptat uro pe corp și fata ceva bataie la buci..,anal la greu..protejat futut în gura..înghițit sperma..cam astea sunt din ce îmi amintesc știu ca a costat undeva pe la 350 ora..ceva de genul. Tot se lauda ea ca are unul cu care face orice..vrea ala ca ii da bani mulți.. aberații de a le ei.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
Acum 15 minute, dyerseve a spus:

Stați liniștiți cu tipa asta ,o știu de mult a activat prin Ploiești și nu pot spune ca este ce trebuie..este de prin Brașov de fel.. ea pentru suma potrivita face cam orice..nu se da înapoi mai ales dacă este și puțin "trasa" ,depinde acum și cum o prinzi ce foame are pe ea ,ideea este ca e cam certata cu apa și săpunul eu am stabilit câteva întâlniri vreo 4..5 din care doar la 1 am rămas în rest am refuzat-o din cauza igienei..și asta cred ca a fost prima întâlnire și ultima..dar acum na fiecare cum dorește, știu ca am făcut multe cu ea atunci.. avea mare nevoie de bani..inclusiv se lasă dominata nu îmi mai amintesc exact ce am făcut cu ea..și nici nu vreau sa greșesc..dar știu ca a acceptat uro pe corp și fata ceva bataie la buci..,anal la greu..protejat futut în gura..înghițit sperma..cam astea sunt din ce îmi amintesc știu ca a costat undeva pe la 350 ora..ceva de genul. Tot se lauda ea ca are unul cu care face orice..vrea ala ca ii da bani mulți.. aberații de a le ei.

Eu te cred, și îți apreciez recenzia, dar fata mi sa părut verstă ( după atâta pulă luată cu mai mulți/mai puțini bani, so fii gândit și ea, sau doar testează piața în București). Îi merge cu cine îi merge. Mie mi sa părut o puștoaică tupeistă.

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Da,probabil ,nu m am întâlnit decât o singura data cu ea după cum am spus ,a spus ca are nevoie mare de bani ca nu știu ce probleme are și ca ea nu face din astea cu oricine ca ea are sponsorul ei cu care face din astea gen dominare ea sclava dar ca ala ii da câte 1000 de lei pe întâlnire.. dar ca atunci a acceptat ca nu a putut ala sa vina și nu avea un ban ..asa mi a motivat mie de ce face din astea și pe suma aceea ,dar repet cred ca era cam "trasa " la momentele alea..și încerca și ea sa scoată mai mulți bani..na acum care o cunoașteți.. cine naiba iar da asteia 1000 de lei indiferent ce ar fi ea în stare sa facă.. din punctul meu de vedere nu prezenta prea mare garanție.. acum nu știu cum o mai fi..probabil o fi altceva 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
Acum 2 minute, dyerseve a spus:

Da,probabil ,nu m am întâlnit decât o singura data cu ea după cum am spus ,a spus ca are nevoie mare de bani ca nu știu ce probleme are și ca ea nu face din astea cu oricine ca ea are sponsorul ei cu care face din astea gen dominare ea sclava dar ca ala ii da câte 1000 de lei pe întâlnire.. dar ca atunci a acceptat ca nu a putut ala sa vina și nu avea un ban ..asa mi a motivat mie de ce face din astea și pe suma aceea ,dar repet cred ca era cam "trasa " la momentele alea..și încerca și ea sa scoată mai mulți bani..na acum care o cunoașteți.. cine naiba iar da asteia 1000 de lei indiferent ce ar fi ea în stare sa facă.. din punctul meu de vedere nu prezenta prea mare garanție.. acum nu știu cum o mai fi..probabil o fi altceva 

Eu când am cunoscut-o nu era deloc trasă, era cu mintea limpede, cu șofer să o aducă/să o ducă. Frumușică, bine îmbrăcată, tupeistă. Mi-a spus la telefon 300 ora, la fața locului: direct- ora e 40 de minute!. Mașina era parcată frumos în fața blocului. I-am spus ciao! Cu drag Nelu! La anu și la mulți ani!

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 2 minute, Wolfff a spus:

Eu când am cunoscut-o nu era deloc trasă, era cu mintea limpede, cu șofer să o aducă/să o ducă. Frumușică, bine îmbrăcată, tupeistă. Mi-a spus la telefon 300 ora, la fața locului: direct- ora e 40 de minute!. Mașina era parcată frumos în fața blocului. I-am spus ciao! Cu drag Nelu! La anu și la mulți ani!

Da nu te contrazic, tot ce este posibil,la.mine a trecut mai bine de un an de când am avut experienta cu ea. Avea pe undeva pe lângă hotel Nord locația, o garsoniera în regim hotelier ,unde era singura.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
Acum 4 minute, dyerseve a spus:

Am pus ce am scris despre ea și pe topicul ei..dacă vrea sa recunoască ceva bine..dacă nu treaba ei..eu chiar am spus adevărul.. 

Nu te complica, pizdă care vinde pizda, e și ea femeie tânără! Eu am spus PAS! Traba altora și treaba pizdei ei! PAS!

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Nu ma complic..dar nici nu vreau sa creadă lumea ca vorbesc prostii eu am spus doar experienta mea cu ea..acum fiecare decide dacă vrea sa se ducă sau nu ,nu am făcut-o sa ii fac vre un rău.. am făcut-o pentru userii care sunt interesați sa o cunoască sa știe ceva despre ea.

Link spre comentariu

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Până la urmă, nu fac nici o referire la nici un confrate ,,el futadores". Ea umblă stânga, dreapta. Normal că povestea că nu are bani funcționează, nu cred că are copil de crescut. Și când am cunoscut-o, iar mă repet, era bine îmbrăcată și cu tupeu cât casa poporului! Nu știu ce să zic, dacă fute banii în altă parte, sau are iubi, dar una cu 60 de minute înseamnă 40 de minute, fată în față, banii la vedere, mie îmi lasă foarte multe semne de întrebare . ?!?!?

 
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...