Sari la conținut

Postări Recomandate

Vad ca de ceva timp a reaparut Dana.

Domnilor, care-i treaba pana la urma cu ea? Unii zic ca face doar masaj de relaxare, altii ca maseaza si stromeleagul, iarasi altii ca il maseaza prost, altii in schimb o lauda.
Poza recent postata o arata cam consumata, mai ales la fata. Asa ca as vrea sa ma lamuresc daca merita o vizita sau ma duc degeaba?

Link spre comentariu

Am fost eu săptămâna trecută, a 2-a oară la ea.achitat 100,masaj cam 40-45 de minute destul de profesionist executat.de masaj la junior nu am avut parte,dar nici nu am adus în discuție așa ceva, plus că nici nu s-a trezit.

Anul trecut ,același lucru dar la 80 de lei-30 minute.

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 7 ore, crustymcfuck a spus:

Am fost eu săptămâna trecută, a 2-a oară la ea.achitat 100,masaj cam 40-45 de minute destul de profesionist executat.de masaj la junior nu am avut parte,dar nici nu am adus în discuție așa ceva, plus că nici nu s-a trezit.

Anul trecut ,același lucru dar la 80 de lei-30 minute.

E ff scump asa 100 pt 40'. Sunt vreo 9 maseuze care îți fac masaj simplu de relaxare la 60 sau 70 lei ora! Nu 45'.

Ella la100 îți face o ora cu handjab inclus.

Trebuie sa stabilești din start ca vrei și masaj în zona intima! La prețul asta sigur e inclus. 

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
La 01.04.2021 la 23:23, antiretarzi a spus:

Cea de la Cleo?

Nu, maseuza independenta din zona p ta Mărăști. Eu nu am fost de f mult timp la ea, dar unii amici zic ca face masaj relax bun. E o femeie de vreo 40 ani. S a scris despre ea de mai multe ori pe forum. Nu știu dacă mai lucrează în per asta dar era greu sa prinzi loc la ea, dar cică merita o încercare cine are timp sa tot sune. 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
On 4/1/2021 at 10:17 AM, crustymcfuck said:

Am fost eu săptămâna trecută, a 2-a oară la ea.achitat 100,masaj cam 40-45 de minute destul de profesionist executat.de masaj la junior nu am avut parte,dar nici nu am adus în discuție așa ceva, plus că nici nu s-a trezit.

Anul trecut ,același lucru dar la 80 de lei-30 minute.

Salut. Am vb si eu cu ea azi, am intrebat daca in pretul de 100 lei este inclus si handmanualjob:)) a zis ca nu stiu ce am auzit despre ea, dar e femeie serioasa si face doar masaj de relaxare. I-am multumit si i-am dorit sa o tina tot asa:))

Link spre comentariu

O fi trecut in categoria "Eu nu (mai) sunt din aia." sau "Acuma nu ma mai dau asa ieftin."
Mutra ofilita din ultimul anunt pe care-l are pe OLX arata ca a devenit serioasa. Sigur scopul acuma e acela de a gasi printul pe armasar alb si in armura stralucitoare, iti dai seama ca acum nu mai poate stoarce coaie.
 

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 3 ore, antiretarzi a spus:

(1.) O fi trecut in categoria "Eu nu (mai) sunt din aia."

... 

(2.) iti dai seama ca acum nu mai poate stoarce coaie.
 

 

(1.) A trecut "parțial". 

(2.) Și totuși le stoarce (era sa zic: "și nu numai") ... selectiv. 

Link spre comentariu

Mocule, era satira. Bineinteles ca le stoarce ca doar n-o trai doar din masaj normal si nici la NASA nu cred ca au angajat-o.
Treaba ii: de ce sa te duci la una sa dai bani daca nu stii daca si face ce trebuie. ("Selectiv") Asa fara nici o garantie mergi intr-un bar la agatat.

Insa bine ca am clarificat. Multumesc.

Pe mine nu ma mai atrage tipa dupa ce am vazut poza aia pe OLX. Cred ca si-o stricat mult la afacere, dar n-ea facut un mare favor.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
1 oră în urmă, Cacatul_pute a spus:

Mi-a scris: "Relaxare 100 lei 50 min".

Telefonic am aflat ca oferă în continuare și bonusul de la sfârșitul ședinței.

Locația actuala (bănuiesc ca fiind aceeași cu cea avuta înainte de aceasta ultima incursiune în mediul saxon) este pe Frunzisului, în zona ce tine de Manastur).

Are program foarte încărcat, asa ca a rămas pe o data ulterioara.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 8 minute, Cacatul_pute a spus:

#(1)Saxonii is una si anglo-saxonii un pic altceva.

#(2)Pana la urma se si fute sau doar stoarce coaiele?

#(1): Da, mea culpa.

#(2): Da, teoretic e doar ...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...