Sari la conținut

Masaj 0786427702


Postări Recomandate

  • Oras:Bistrița
  • Oras:Bistrița
Acum 3 ore, jonny28 a spus:

Da într-adevăr am contactat.o și eu gagica ,și are ca și servicii ,mesaj de relaxare 70 de lei și 150 cu finalizare fericita . Atât sa putut vorbi cu ea prin mesaje pe wts. 

Ciocane tari .

Wow 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740598698
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0740598698
  • Oras:Bistrita

Am vizitat o si eu pe respectiva doamna, dupa o discuție pe whatapp, ajuns la fata locului, am facut cunostinta si ma intrebat direct ce facem masaj sau sex, am optat pt amandoua cerand sa fac un dus ca doar am iesit de la serviciu, surpriza: nu ai facut dus acasă, trebuie sa faci dus la mine? Pe langa ca are o dezordine de nedescris in apartament cand am auzit si faza cu dusul i am multumit frumos si am plecat! Eu unul nu recomand sa o vizitati, nu merita efortul!

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare.

Am fost in aceasta seara la domnita. Întradevăr, are dezordine mare in casa dar am trecut peste asta. Am stabilit la telefon că vreau sa fac dus daca vrea sa o vizitez deoarece eram după o zi de munca și a acceptat fara probleme. 

Când am ajuns era îmbrăcată în pantaloni scurți și bustiera, și mi-a indicat locul unde se afla baia cu zâmbetul pe buze. Acolo am găsit aceeași dezordine dar o cada mare pe colt curata cu mai multe sortimente de gel de dus. Mi-a lăsat și un prosop mai vechi dar curat (mirosea a proaspăt spălat).

După duș m-a poftit într-o cameră unde era masa pentru masaj și o saltea pe jos pentru acțiuni erotice.

M-am așezat pe saltea și a început cu un super oral fara. Își dă tot interesul la acest act și o face extrem de bine. Pe urmă mi-a pus prezervativ și mi-a spus că vrea să o "f*t" pe la spate deoarece vrea să aibă orgasm și aceasta este poziția ei preferata. Clar că nu am crezut așa ceva dar i-am spus că dacă așa vrea ea, eu vreau pe urma sa continuăm cu un oral fara, cu finalizare in guriță. Am rămas super surprins când a zis că este de acord si m-am ambiționat să-i ofer momentul "dorit". A durat totul 10 minute timp in care s-a umezit, a scos diverse gemete și și-a încordat mușchii de mai multe ori. 

După ce momentul a luat sfârșit și eu eram obosit mi-a spus să mă întind că este randul ei. A smuls prezervativul și mi-a oferit un oral de zile mari. Finalizarea a avut loc după câteva minute in gurița fetei dar fara înghițire.

Totul s-a întâmplat contra sumei de 200 Ron.

Fata miroase bine și are o piele foarte fina.

Recomand doar daca poți să treci peste dezordinea din casa.

Personal mă voi reîntoarce.

V-am salutat!!!

Ciocane tari!

  • Like 1
  • Confuz 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrița
  • Oras:Bistrița
Acum 1 oră, Heroboy_23 a spus:

Salutare.

Am fost in aceasta seara la domnita. Întradevăr, are dezordine mare in casa dar am trecut peste asta. Am stabilit la telefon că vreau sa fac dus daca vrea sa o vizitez deoarece eram după o zi de munca și a acceptat fara probleme. 

Când am ajuns era îmbrăcată în pantaloni scurți și bustiera, și mi-a indicat locul unde se afla baia cu zâmbetul pe buze. Acolo am găsit aceeași dezordine dar o cada mare pe colt curata cu mai multe sortimente de gel de dus. Mi-a lăsat și un prosop mai vechi dar curat (mirosea a proaspăt spălat).

După duș m-a poftit într-o cameră unde era masa pentru masaj și o saltea pe jos pentru acțiuni erotice.

M-am așezat pe saltea și a început cu un super oral fara. Își dă tot interesul la acest act și o face extrem de bine. Pe urmă mi-a pus prezervativ și mi-a spus că vrea să o "f*t" pe la spate deoarece vrea să aibă orgasm și aceasta este poziția ei preferata. Clar că nu am crezut așa ceva dar i-am spus că dacă așa vrea ea, eu vreau pe urma sa continuăm cu un oral fara, cu finalizare in guriță. Am rămas super surprins când a zis că este de acord si m-am ambiționat să-i ofer momentul "dorit". A durat totul 10 minute timp in care s-a umezit, a scos diverse gemete și și-a încordat mușchii de mai multe ori. 

După ce momentul a luat sfârșit și eu eram obosit mi-a spus să mă întind că este randul ei. A smuls prezervativul și mi-a oferit un oral de zile mari. Finalizarea a avut loc după câteva minute in gurița fetei dar fara înghițire.

Totul s-a întâmplat contra sumei de 200 Ron.

Fata miroase bine și are o piele foarte fina.

Recomand doar daca poți să treci peste dezordinea din casa.

Personal mă voi reîntoarce.

V-am salutat!!!

Ciocane tari!

Wow super 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita
La 13.11.2022 la 13:30, Facefuck333 a spus:

A mai vizitat-o cineva ? Ce oferă concret și cam la ce preturi? 

Merita? Poze se pare că sunt inexistente, macar o descriere cat de cat ? 

Si eu as vrea sa stiu ceva detalii despre dânsa stie cineva ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...