Sari la conținut

Mimi nouă în domeniu


Postări Recomandate

Salut, am fost acum la ea, tocmai de la valcea am venit pt ca mi sa parut interesanta, are o problema la vorbire, nu vb coorent, am sunat de minim 20 de ori pana sa mi raspunda cu toate ca am hotarat cu ea sa mi dea locatia nefiind din oras,  a zis ca este ff stresata, si ca ea hotaraste daca raman sau nu, locatia este undeva fata in fata cu profi, am urcat si de aici incepe show ul, nu ai cu cine vb, are o deficienta si la mers ori e drogata, cine se va duce la ea va rog ami comfirma daca gresesc sau nu, ori este abuzata de cineva pt ca nu este o fata normala...sper ca v am ajutat...o zi buna

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
Acum 2 minute, ghost2017 a spus:

Salut, am fost acum la ea, tocmai de la valcea am venit pt ca mi sa parut interesanta, are o problema la vorbire, nu vb coorent, am sunat de minim 20 de ori pana sa mi raspunda cu toate ca am hotarat cu ea sa mi dea locatia nefiind din oras,  a zis ca este ff stresata, si ca ea hotaraste daca raman sau nu, locatia este undeva fata in fata cu profi, am urcat si de aici incepe show ul, nu ai cu cine vb, are o deficienta si la mers ori e drogata, cine se va duce la ea va rog ami comfirma daca gresesc sau nu, ori este abuzata de cineva pt ca nu este o fata normala...sper ca v am ajutat...o zi buna

Și ce ai făcut? Ai rămas sau ai plecat? Este fata din poze?

Link spre comentariu

Nu am ramas , nu ai cu cine vb...cand am intrat in casa sa uitat cateva secunde la mine, sa intors si atunci mi am dat seama ca este ceva in neinregula cu ea pt ca se balansa si isi tragea picioarele dupa ea, DA la fata este draguta , este cea din poze, dar eu imi mentin ideea ca este ceva ciudat cu ea pt ca o tine sus si tare ca este ff stresata

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
Acum 3 minute, ghost2017 a spus:

Nu am ramas , nu ai cu cine vb...cand am intrat in casa sa uitat cateva secunde la mine, sa intors si atunci mi am dat seama ca este ceva in neinregula cu ea pt ca se balansa si isi tragea picioarele dupa ea, DA la fata este draguta , este cea din poze, dar eu imi mentin ideea ca este ceva ciudat cu ea pt ca o tine sus si tare ca este ff stresata

Mie mi sa părut ok la telefon. Interesante observații oricum. Mulțumim. 

Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

Salut fratilor are dreptate fratele Ghost duduia e ciudata rau am vb cu ea pe whatsapp vorbeste foarte ok raspunde sociabila etc stabilesc ca ii scriu mai pe seara inainte cu 10 min sa plec spre ea toate ok asta seara ii scriu ca sunt gata sa plec zice ok vino ii zic ca ajun in max 5 min ca stau in zona am ajuns la scara nu raspundea la mesaje o sun nu raspunde ii scriu iar sa mi zica nr de interfon ca plec zice ca de unde stie ea ca sunt acolo auziti si voi ii zic draga esti sanatoasa ce vrei sa fac sa ies in jumatea parcarii sa strig zice s o sun pe apel vocal raspunde ii zic sa mi zica nr de interfon ca plec ma ia ca ce vb asa ca de unde stie ea ca sunt eu acolo la scara am zis ca plec si i am inchis si am plecat acasa nu mai bateti drumul degeaba ca nu renteaza nu e pe treaba ei bafta sa aveti fratilor

Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

aaa am omis sa va zic ca in prima faza cand am vb cu ea pe whatsapp si a stat de vb frumos a zis ca dus la ea se poate face doar daca iei o ora ca la ea o fin dureaza 20 min si ca dusul face parte din alea 20 min deaici si din recenzia lui Ghost trebuia sa stau in banca mea noroc ca n am batut drum lung 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
Acum 27 minute, daniel031285 a spus:

aaa am omis sa va zic ca in prima faza cand am vb cu ea pe whatsapp si a stat de vb frumos a zis ca dus la ea se poate face doar daca iei o ora ca la ea o fin dureaza 20 min si ca dusul face parte din alea 20 min deaici si din recenzia lui Ghost trebuia sa stau in banca mea noroc ca n am batut drum lung 

Mor pe faze dastea cu 20 de minute. Parcă pizda are contor!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
Chiar acum, Wolfff a spus:

Am elucidat misterul, am fost acum câteva luni la ea ( blonda din recenzie): 

 

Mai era cu o colegă brunetă (aia făcea și anal pentru +100). E ok fata, nu știu ce să cred de postările lui daniel031285  și ghost2017 .... Am vorbit cu ea, mi-a confirmat că ea este, cea cu bruneta pe care le-am vizitat în iarnă. Nu mai are colega brunetă, acum e singură. Are mai nou în meniu și anal, pentru + 100. Pozele sunt reale, e frumușică. Nu are nici un defect fata, e puțin mai timidă, atât. Atunci am luat 1 oră, on/op, plătit 200. Nu am fost grăbit. Menționez că eu am fost mihaip86.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Orice cititor/ membru al forumului, din punctul meu de vedere, trebuie să ofere o recenzie concretă, în care să dea detalii conform modelului de recenzie! Modelul îl găsiți și pe topicele mele ca paste, și în regulamentul forumului! Punct! Nu mai spune-ți la nici un topic că va plăcut, fără să argumentați de ce! Dă detalii! Conform regulamentului!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Vizitat la noua locație din blocul union, ăla cu pavone. Poze reale, exact cum se vede și pe wapp-ul ei, unde are poză cu fața. Luat 1 oră, 200 ( finalizarea e 100). Acțiunea a constat în două numere oral/normal, on și np. Oralul e soft și plăcut. Normal toate pozițiile. Nu am fost grăbit. Singură în locație. Igienă ok, nimic suspect. Mie mi-a plăcut. 

Link spre comentariu

A-m fost și eu la domnișoara susțin cele spuse mai sus dar aveam tot timpul impresia ca tipa este drogată ba chiar am întrebat-o dacă a consumat substanțe interzise la care ea a zâmbit schimband subiectul . In rest tipa e ok dar nu am avut parte de implicare din partea ei , un atu in are pentru aspectul fizic plăcut. Sa aveți spor. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -271
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Număr pește care șantajează, te sună fără frică: 0757991145 , îl cheamă Viorel, și ,, dacă las fata fără pâine , mă lasă și el fără pâine, nu știu cu cine m-am incurcat"

  • Minus 1
Link spre comentariu

Reputație: -271
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Ce sa întâmplat: 

Dacă tu cumva ești managerul ei, ai grijă să folosească prezervativul!!!

Ba boschetarule tu comentezi aiurea tu tot feluri de căcaturi ...ea Tia făcut plăcerea și tu ești în măsura sa comentezi labagiul pulii mele ești rupt în palma de atât laba și ești tu in stare sa comentezi ce face una și alta, bai labagiule unde îți e bărbăția Ți-a făcut plăcerea și acuma îți dai tu cu părerea ,oamenii că tine trebuiesc îngropați ...

Dati-as foc de labagiu ...

Ea ar fii singura femeie care ar face ...

Te fuți in cur că sa ai și tu bani ...

Se vede că nu ai avut femeie în viața ta ești rupt în gură de foame ...

E viața ei și face ce vrea cine vrea sa se duca se duce cine nu sa stea acasă nu sa îți de-a cu părerea ...

Stai liniștit sa întâlnește munte cu munte a.pai om cu om stai liniștit boschetarule că dăm noi nas in nas și după sa vezi ce reclamă îți fac eu ...

Vezi că am scris că e persoana greșită și am rugat un moderator să închidă topicul.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...